fs-driver doet het toch wel?quote:foto Op woensdag 31 december 2008 12:07 schreef Sanderrrr het volgende:
Hoe kan ik mijn ext3 /home partitie van Ubuntu openen op mijn Windows partitie? Ik heb een paar weken geleden 3 programma's geprobeerd, maar allemaal werkte ze niet. De namen weet ik niet meer van allemaal, maar dit was er 1 van: http://www.fs-driver.org/index.html
Welke raden jullie aan?
heb in boot menu alquote:
1 |
en dat werkt dus niet. Die optie die staat in de bios uitquote:Op donderdag 1 januari 2009 19:01 schreef Visitor.Q het volgende:
Hmm.. Nou, als je het in je bios uitschakelt dan ben je er sowieso vanaf.. Remote rebooten is trouwens dan geen optie meer
quote:scp file_name user@proxy:user@target:
handig inderdaad!quote:foto Op zaterdag 3 januari 2009 18:47 schreef whoops het volgende:
Zojuist vond ik een leuke optie in scp, namelijk een manier om een bestand of directory te kopieren door een andere machine als proxy te gebruiken.
Handig als er in je netwerk maar 1 machine is die ssh aan de buitenkant heeft open staan (zoals bij mij thuis).
[..]
1 2 | /usr/bin/tvp |
Oeh de standaard werkt prima bij mij. Controleer de windows firewall eensquote:foto Op dinsdag 6 januari 2009 16:15 schreef new_guy1 het volgende:
Wat is een beetje leuke Ubuntu Linux VNC server? De standaard variant lijkt namelijk niet te werken als ik connect vanuit WinXP?
Dit vind ik dan weer een van de mindere features... Verder is FreeNX erg okequote:foto Op dinsdag 6 januari 2009 18:57 schreef erikkll het volgende:
EN maakt een nieuwe sessie aan per keer dat je inlogt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop