Ik heb een 75 watt roland in gebruik maar de distortion daarop is vet kut.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:21 schreef Gitaarmat het volgende:
Wat voor versterker heb je dan?
Ik ga dit jaar ook beginnen met het verzamelen van losse pedaaltjes, een multi-effect doet onder aan de losse pedaaltjes imo.
Losse is meestal wel mogelijk.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:24 schreef Shadeauw het volgende:
Oke, ik zet dus zonet mijn setje snaren erop, knapt de E snaar (de high E). Snijdt me zo in m'n hand. Kun je bij de muziek winkel ook losse snaren kopen van een bepaald merk, of moet je per se een setje kopen?
Ik heb zelf ook een roland versterker 35 watt en de distortion vind ik opzich wel oké, maar op marktplaats valt me op dat er wel veel boss pedaaltjes weggaan voor een leuke prijs.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:23 schreef Moozze het volgende:
[..]
Ik heb een 75 watt roland in gebruik maar de distortion daarop is vet kut.
Los kan ookquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:24 schreef Shadeauw het volgende:
Oke, ik zet dus zonet mijn setje snaren erop, knapt de E snaar (de high E). Snijdt me zo in m'n hand. Kun je bij de muziek winkel ook losse snaren kopen van een bepaald merk, of moet je per se een setje kopen?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:31 schreef Moozze het volgende:
Ik doe niet aan marktplaats, ik ga morgen naar Feedback
(Niet feedback gaan bashen, ook over distortion pedaaltjes praten voor mijn verjaard)
Ik wil een lekker divers geluid. (quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:53 schreef allsystemshalt het volgende:
Weet je wel hoeveel distortion's er te koop zijn?
Alleen boss heeft al meer dan 20 verschillende in de aanbieding.
Even wat meer info graag wat voor geluid wil je ?
Speel je enkelspoel of humbucker?
More input
Klinkt als een humbucker.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:57 schreef Moozze het volgende:
[..]
Ik wil een lekker divers geluid. ()
Ik heb geen idee wat ik ga spelen, ik wil gewoon dat het mogelijk is om een beetje meer crunch te krijgen. Dat het net niet meer clean is, maar dattie ook wat 'harder' kan zeg maar.
Ik heb volgens mij humbuckers, Duncan/Ibanez staat erop.
Dacht ik alquote:
Speel ik dan nooit meer vals?quote:Dan nog de volgende vraag wil je nog dat je noten duidelijk te onderscheiden zijn of mag het in een ruis ondersneeuwen?
Ik denk dat ik het liefst een reggae.ska.five iron frenzy geluidje wil maar niet te punk, veel midden denk ik dus.quote:En wil je een warm(veel miden en bas) of een wat kouder/scherper geluid?
En ik ben juist wel een Ernie Ball fan en vind precies het omgekeerdequote:Op vrijdag 2 januari 2009 16:45 schreef The_Dean het volgende:
Laatst een setje op de LP van onze zanger gezet, maar ik vind er niks aan, vind ze wat dood klinken... met d'Addario's klonk hij veel beter, dus die gaan er binnenkort ook weer op. Ben totaal geen Ernie Ball fan, maar kwa kwaliteit zijn het supersnaartjes, gaan lang mee.
*kuch* Ik heb nog een 2e hands Boss ME-8 MultiFX staan met diverse distortions (o.a. de geluiden van de MT-2, DS-1, OD-1 erin) *kuch*quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:19 schreef Moozze het volgende:
Ik ben bijna jarig en ik ga denk ik een gitaar effect vragen. Op de lange termijn wil ik een toffe pedalboard samenstellen, het lijkt me fijn te beginnen met een distortion pedaaltje. Suggesties?
Ik speel geen metal.
Kuch ik wil geen multi effect kuchquote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:43 schreef Metalfreak het volgende:
*kuch* Ik heb nog een 2e hands Boss ME-8 MultiFX staan met diverse distortions (o.a. de geluiden van de MT-2, DS-1, OD-1 erin) *kuch*
You Bastardquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:54 schreef Jorikjet het volgende:
witte gibson explorer gekocht!
Ik denk dat je meer naar een overdirve en/of crunch pendaal moet gaan kijken.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:01 schreef Moozze het volgende:
Ja maar nu heb ik nog geen advies gehad...
Wat voor ding?quote:
Weet je wat dat kost?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:55 schreef Cynic het volgende:
Volgens mij moet je gewoon de Jemini van Steve Vai gaan kopen!
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:54 schreef Jorikjet het volgende:
witte gibson explorer gekocht!
190 euro ofzo zag ik?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:55 schreef Cynic het volgende:
Volgens mij moet je gewoon de Jemini van Steve Vai gaan kopen!
Net iets te duur eigenlijkquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:17 schreef Cynic het volgende:
[..]
190 euro ofzo zag ik?
maar als je niet voor tweedehands gaat mag dat geen probleem zijn toch?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:27 schreef Moozze het volgende:
[..]
Ik wil niet iets waar 'metal' op staat
Probeer eens een Diamond Fireburst Tquote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:52 schreef Moozze het volgende:
In plaats van dat jij mij ook advies gaat geven
Dan mag je ook wel eens wat aan je uitspraak doen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:55 schreef allsystemshalt het volgende:
Heb je wat tegen mijn fonetische fetish?
Nee, maar iedereen probeert je hier gewoon dean aan te smeren omdat ze daarvan houden.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 17:37 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Hehe, okee sorry![]()
.
Akoestische Dean-gitaren van 300 tot 400 euro zijn dus prima?
Lekker kortzichtig weer, zeg.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:20 schreef Moozze het volgende:
Maar ik zei al dat ik geen metal speel, onderscheidbare noten dus.
En die onderscheidbare noten moet je uiteindelijk ook nog steeds zelf spelenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:34 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Lekker kortzichtig weer, zeg.. Je moet een element hebben dat definitie heeft, dán heb je onderscheidbare noten, zoals jij dat noemt. De kwaliteit van het element is het voornaamst, ongeacht welke muzieksoort je speelt.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:01 schreef Cynic het volgende:
[..]
En die onderscheidbare noten moet je uiteindelijk ook nog steeds zelf spelen
Je ziet ze voorbijkomen hoor, lui met een PRS en een dikke MESA bak en dan niet kunnen spelenquote:
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 04:40 schreef brother52 het volgende:
Dan mag je ook wel eens wat aan je uitspraak doen.
Je kan een brei-geluid ook gebruiken om een slechte dag te verdoezelenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:01 schreef Cynic het volgende:
[..]
En die onderscheidbare noten moet je uiteindelijk ook nog steeds zelf spelen
ja echt, op youtube van die gasten die echt alles hebben, en dan spelen ze little wing zonder enig gevoel van timing, valse gitaar enzo...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:07 schreef Cynic het volgende:
[..]
Je ziet ze voorbijkomen hoor, lui met een PRS en een dikke MESA bak en dan niet kunnen spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |