Maar de moslimwereld in zn geheel heeft ook al wat pogingen gedaan en dat was bepaald geen doorslaand succes.quote:Op maandag 29 december 2008 21:34 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een fatwa gaat niet de palestijn aan. Het gaat de moslimwereld aan.
enkel? lol. rusland kijkt de andere kant op en china wacht af tot ze het been kunnen stelen.quote:
Je hebt het over een paar Arabische landen die net uit de kolonisatie kwamen? De Arabieren zijn nog altijd minderheid van de moslimwereld en het waren maar een paar Arabische landen.quote:Op maandag 29 december 2008 21:38 schreef Westerling het volgende:
[..]
Maar de moslimwereld in zn geheel heeft ook al wat pogingen gedaan en dat was bepaald geen doorslaand succes.
Wie heeft zijn beloftes nou gebroken waardoor deze aanval is begonnenquote:Op maandag 29 december 2008 21:36 schreef IHVK het volgende:
[..]
Israëlofobie wordt dus veroorzaakt door deze gebeurtenissen.
Telkens weer, voorafgegaan door mooie woorden en beloftes.
Het lijkt wel een spel, waar de tegenpartij en de rest van de wereld totaal niet bij serieus worden genomen.
Rusland en China gaan een opportunisten oorlog spelen. Die gaan zich echt niet blindelings zoals de VS bij Israël schuilen.quote:Op maandag 29 december 2008 21:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
enkel? lol. rusland kijkt de andere kant op en china wacht af tot ze het been kunnen stelen.
best eng zoals jij dit zegt. toch zal menig leger in europa dan korte metten maken met die euro-moslims. dat willen we toch niet?quote:Op maandag 29 december 2008 21:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Niemand, maar dan ook niemand buiten de Palestijnse leiders heeft een fatwa over Israël gesproken, dus weet waar je het over hebt. Het gevaar is dan ook niet Palestina, maar de moslims die meer resources hebben dan de Palestijnen.
Israel heeft het bestand op 4 November geschonden door Gaza binnen te trekken.quote:Op maandag 29 december 2008 21:39 schreef Roi het volgende:
[..]
Wie heeft zijn beloftes nou gebroken waardoor deze aanval is begonnen?
na raket aanvallen.quote:Op maandag 29 december 2008 21:41 schreef Reki het volgende:
[..]
Israel heeft het bestand op 4 November geschonden door Gaza binnen te trekken.
Kracht van een fatwa is voorbij grens, ras en kleur. Dat is nu eenmaal zo, maar Europa zelf zal geen totalitair oorlog voeren omdat zij niet ideologisch gedreven is zoals ten tijde van de kruistochten. Ook niet alle moslims, dus die verhoudingen zullen grotendeels hetzelfde blijven.quote:Op maandag 29 december 2008 21:40 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
best eng zoals jij dit zegt. toch zal menig leger in europa dan korte metten maken met die euro-moslims. dat willen we toch niet?
De laatste tijd heb ik veel mooie woorden uit de Israëlische hoek gehoord.quote:Op maandag 29 december 2008 21:39 schreef Roi het volgende:
[..]
Wie heeft zijn beloftes nou gebroken waardoor deze aanval is begonnen?
India, Japan, Zuid-Korea, Turkije, de E.U., Amerika, Canada, het grootste deel van Zuid-Amerika, Australië, Nieuw-Zeeland etc. China en Rusland zullen zich waarschijnlijk afzijdig houden, maar zeker geen partij voor de Arabieren kiezen.quote:
Ik zei toch "moslimwereld". Reken maar dat de NAVO het niet zo ver laat komen. Voor dat men ook maar de eerste actie in heeft gezet die kan leiden tot de vernietiging van Israel regent het bommen.quote:Op maandag 29 december 2008 21:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Niemand, maar dan ook niemand buiten de Palestijnse leiders heeft een fatwa over Israël gesproken, dus weet waar je het over hebt. Het gevaar is dan ook niet Palestina, maar de moslims die meer resources hebben dan de Palestijnen.
ik help het je hopen. je mag natuurlijk altijd aankloppen om onder te duiken hier.quote:Op maandag 29 december 2008 21:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Kracht van een fatwa is voorbij grens, ras en kleur. Dat is nu eenmaal zo, maar Europa zelf zal geen totalitair oorlog voeren omdat zij niet ideologisch gedreven is zoals ten tijde van de kruistochten. Ook niet alle moslims, dus die verhoudingen zullen grotendeels hetzelfde blijven.
De VS en Midden- en Zuid-Amerika zullen Israel steunen. Europa zal Israel ook steunen. China en Rusland bemoeien zich er niet mee. Australie en NZ kiezen partij voor Israel. Wat blijft er dan nog over?quote:
Ja, die landen ja. Die heel mooi materieel hadden maar geen flauw idee hadden hoe ze ermee om moeten gaan. En eigenlijk ook geen flauw idee hadden hoe een oorlog te voeren. En waarvan ik denk dat dat niet héél veel beter zal zijn geworden.quote:Op maandag 29 december 2008 21:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je hebt het over een paar Arabische landen die net uit de kolonisatie kwamen? De Arabieren zijn nog altijd minderheid van de moslimwereld en het waren maar een paar Arabische landen.
zou best eens kunnen zijn dat Israel daarom juist nu aanvalt, Bush is al bezig zijn koffers in te pakken en afscheid aan het nemen van zijn secretaresses.quote:
Er zit trouwens een moslimland in de NAVO. Met (absoluut gezien) het grootste leger na de V.S.quote:Op maandag 29 december 2008 21:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zei toch "moslimwereld". Reken maar dat de NAVO het niet zo ver laat komen. Voor dat men ook maar de eerste actie in heeft gezet die kan leiden tot de vernietiging van Israel regent het bommen.
Iran blaas je niet zomaar even weg, ook de VS niet. Rusland zal nooit toestemming geven dat er in de regie een atoombom wordt gebruikt of China, nog zal de VS dat durven omdat het Rusland dan vrijbrief geeft ze ook te gebruiken waar ze willen. Iran heeft een van de grootste loyale legers ter wereld, zelfs meer dan Israel, Engeland en de VS bij elkaar kunnen ophoesten, dus hou toch op met je 'wegvagen' enzo.quote:Op maandag 29 december 2008 21:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
India, Japan, Zuid-Korea, Turkije, de E.U., Amerika, Canada, het grootste deel van Zuid-Amerika, Australië, Nieuw-Zeeland etc. China en Rusland zullen zich waarschijnlijk afzijdig houden, maar zeker geen partij voor de Arabieren kiezen.
Om een lange opsomming af te ronden: Iran en co worden weggeblazen als ze Israël daadwerkelijk proberen te vernietigen.
Het Turkse leger staat, in tegenstelling tot de vele analfabeten in Oost-Turkije (die de Achterlijken Partij aan de macht hebben geholpen) 100% achter Israëlquote:Op maandag 29 december 2008 21:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Er zit trouwens een moslimland in de NAVO. Met (absoluut gezien) het grootste leger na de V.S.
Maar dit geheel terzijde, en een groot leger hebben betekent niet meteen veel macht.
Wie heeft het over een atoombom?quote:Op maandag 29 december 2008 21:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Iran blaas je niet zomaar even weg, ook de VS niet. Rusland zal nooit toestemming geven dat er in de regie een atoombom wordt gebruikt of China, nog zal de VS dat durven omdat het Rusland dan vrijbrief geeft ze ook te gebruiken waar ze willen. Iran heeft een van de grootste loyale legers ter wereld, zelfs meer dan Israel, Engeland en de VS bij elkaar kunnen ophoesten, dus hou toch op met je 'wegvagen' enzo.
De navo zal niet het macht hebben die ze nu heeft als de moslimwereld of 'de moslimwereld' één front is.quote:Op maandag 29 december 2008 21:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zei toch "moslimwereld". Reken maar dat de NAVO het niet zo ver laat komen. Voor dat men ook maar de eerste actie in heeft gezet die kan leiden tot de vernietiging van Israel regent het bommen.
quote:Op maandag 29 december 2008 21:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik help het je hopen. je mag natuurlijk altijd aankloppen om onder te duiken hier.
Als Turkije nog Europese aspiraties heeft dan zullen ze niet al te luid partij moeten kiezen voor Palestina als het zo ver mocht komen.quote:Op maandag 29 december 2008 21:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Er zit trouwens een moslimland in de NAVO. Met (absoluut gezien) het grootste leger na de V.S.
Maar dit geheel terzijde, en een groot leger hebben betekent niet meteen veel macht.
wat er overblijft zijn 3 mensen die hael hard "kut" roepen. en de censuurlog van anja van sp.quote:Op maandag 29 december 2008 21:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
De VS en Midden- en Zuid-Amerika zullen Israel steunen. Europa zal Israel ook steunen. China en Rusland bemoeien zich er niet mee. Australie en NZ kiezen partij voor Israel. Wat blijft er dan nog over?
Terrorist is het woord dat we gebruiken voor iemand die op burgers schiet.quote:Op maandag 29 december 2008 21:30 schreef dwergplaneet het volgende:
[..]
Terrorist is het woord wat we gebruiken voor een vrijheidsstrijder waar we het niet mee eens zijn.
Vrijheidsstrijder is het woord wat we gebruiken voor een terrorist waar we het wel mee eens zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |