Jij zegt dat hij niet bekend mag zijn bij het grote publiek. Ik vind dat onzin. Cantona was door zijn gedrag een cultheld. Een niet stereotype voetballer die altijd controversieel was.quote:Op zondag 28 december 2008 17:15 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Dus de bronnen die ik aanhaal, zijn niet betrouwbaar volgens jou?
Jouw opmerkingen zijn in geen enkele referentiekader te plaatsen, misschien behalve in die van jouw eigen belevingswereld.
Die heeft nog een blauwe maandag bij mijn amateurcluppie gevoetbaldquote:
Inderdaad, sta je dan met je in potentie leuke topic.quote:Op zondag 28 december 2008 17:25 schreef koemleit het volgende:
haha die ruzie over wat nu wel of niet een cultheld is.
Nee, Cantona was beiden, een clubheld door zijn kwaliteit en een cultheld door zijn persoonlijkheid en acties. Je hoeft niet het een of het ander te zijn. Als Sjaak Polak ineens zou gaan verdedigen als Ricardo Carvalho, dan zou ie geen cultheld meer zijn met z'n uitspraken?quote:Op zondag 28 december 2008 17:02 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Cantona was een clubheld, niet te verwarren met cultheld.
*kuch*En un momento dado*kuch*quote:Op zondag 28 december 2008 17:25 schreef koemleit het volgende:
verders is cruijff natuurlijk nooit een cultheld mogen dat duidelijk zijn.
Het staat zelfs letterlijk in de TTquote:Op zondag 28 december 2008 17:30 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Inderdaad, sta je dan met je in potentie leuke topic.
Dat is waar, maar er worden namen genoemd en omschrijvingen gegeven die volgens mij nergens op slaan.quote:Op zondag 28 december 2008 17:40 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Het staat zelfs letterlijk in de TT
Dat vond ik allemaal een beetje te gemaakt overkomen eerlijk gezegd.quote:
Ach, cult is in wezen ook wel een beetje anti-heldquote:Op zondag 28 december 2008 22:53 schreef BertMaalderink het volgende:
Eerder een anit-held.
Harry is overigens een baas van de hoogste orde.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |