Die zitten er meer dan genoeg hoor.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:17 schreef Salvad0R het volgende:
*stuurt wat polen naar de korvelseweg in Tilburg
Waarom is de foto vernaggeld?quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:18 schreef StockPro het volgende:
Foto is van augustus 2008. Helemaal vernaggeld door dat verdomde zout..
Het is een mini uit de jaren 60/70 , echt wel een oldtimer.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:20 schreef Adelante het volgende:
da's gewoon een mini, da's heul geen oldtimer
Bouwjaar 1968. Oldtimer dus.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:20 schreef Adelante het volgende:
da's gewoon een mini, da's heul geen oldtimer
Achteraf strooien heeft geen zin omdat dat dat zout het ijs nooit kapot krijgt. En het vriest alweer een aantal dagen, dus de bodem is nog veel kouder.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:23 schreef StockPro het volgende:
[..]
Bouwjaar 1968. Oldtimer dus.
Als er nou echt een blizzard op komst is, waardoor de wegen spekglad of haast onbegaanbaar worden, dan kunnen ze best strooien. Maar bij een simpel nachtvorstje is het gewoonweg overdreven. Vanochtend in Rotterdam werden er op overdekte Metrostations ook zout gestrooid..
Wat dacht je van vogelpoepquote:Op vrijdag 26 december 2008 21:25 schreef Bill_E het volgende:
Als je zo zuinig op je wagen bent dan zet je hem binnen. Want zon is ook slecht voor je lak.
Dan nog niet gesproken over hagel of sneeuw.
En hooligans..quote:
quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:23 schreef StockPro het volgende:
[..]
Bouwjaar 1968. Oldtimer dus.
Als er nou echt een blizzard op komst is, waardoor de wegen spekglad of haast onbegaanbaar worden, dan kunnen ze best strooien. Maar bij een simpel nachtvorstje is het gewoonweg overdreven. Vanochtend in Rotterdam werden er op overdekte Metrostations ook zout gestrooid..
Metrostation? Zestienhoven?quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:47 schreef MalleJongen het volgende:
Zestienhoven is toch ook overdekt?
Er zitten al gaten in de bodem, ondanks een uitgebreide behandeling.quote:Op vrijdag 26 december 2008 22:03 schreef MalleJongen het volgende:
Het lijkt me toch dat het bij een oldtimer erger is voor de onderkant van je auto, tenzij die zwaar in de tectyl zit.
Een 'behandeling' vult het weggerotte staal niet aan. Dus als je bodem al flinterdun was is er niet veel nodig om alsnog wat gaten te maken.quote:Op vrijdag 26 december 2008 22:13 schreef StockPro het volgende:
[..]
Er zitten al gaten in de bodem, ondanks een uitgebreide behandeling..
Een zoutbadquote:Op vrijdag 26 december 2008 22:23 schreef 2cv het volgende:
[..]
Een 'behandeling' vult het weggerotte staal niet aan. Dus als je bodem al flinterdun was is er niet veel nodig om alsnog wat gaten te maken.
Overigens, wat voor behandeling heb je toegepast ?
Als je 'm ziet, zou je willen dat je 'm mocht hebben.quote:Op vrijdag 26 december 2008 22:31 schreef Sensation89 het volgende:
Dat zout ligt er juist om te voorkomen dat mensen met oude verroeste oldtimers de weg op gaan.
Foto is van augustus 2008.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:18 schreef StockPro het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Foto is van augustus 2008. Helemaal vernaggeld door dat verdomde zout..
9 oud IJzerhandelaren?quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:15 schreef StockPro het volgende:
[..]
Als je 'm ziet, zou je willen dat je 'm mocht hebben..
In die tijd dat ik 'm heb, hebben er al 9 onbekenden gevraagd of ik 'm wou verkopen.
De bovenstaande foto van het lak is genomen in augustus. Dit nadat iemand vroeg of ik pics van de auto heb. Bij deze. Dat lak op m'n auto, is nu vernaggeld door het zout. En daarover wil ik even ongestoord klagen.quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:27 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
Foto is van augustus 2008.
Helemaal vernaggeld door dat verdomde zout..
ben ik de enige die hier geen reed van snapt het is DECEMBER en die foto is genomen in AUGUSTUS![]()
![]()
![]()
Come on, er ligt nu een ander blok in wat 'm nog rapper maakt dan-ie al is. En binnenkort komen er zelfs racewebers op. Hij is nu al meer waard dan de nieuwprijs destijds.quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:31 schreef B.E.D het volgende:
TS heeft geen geld voor een nieuwe/jonge auto.
Whehe TS is Belg en waarschijnlijk kerel.quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:36 schreef StockPro het volgende:
[..]
Come on, er ligt nu een ander blok in wat 'm nog rapper maakt dan-ie al is. En binnenkort komen er zelfs racewebers op. Hij is nu al meer waard dan de nieuwprijs destijds..
Warm, warm. Ik ben een Brabander, en inderdaad een kerel. Dit is m'n hobbyauto. Om mee te karten (en dat kan hij als geen ander), niet om mee naar werk te rijden.quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:37 schreef B.E.D het volgende:
Whehe TS is Belg en waarschijnlijk kerel.
Als kerel zijnde in een mini rijden
Ben je dameskapper in de salon van Alberto ofzo?
dat het een oude foto isquote:Op vrijdag 26 december 2008 23:35 schreef StockPro het volgende:
[..]
De bovenstaande foto van het lak is genomen in augustus. Dit nadat iemand vroeg of ik pics van de auto heb. Bij deze. Dat lak op m'n auto, is nu vernaggeld door het zout. En daarover wil ik even ongestoord klagen.
Wat valt er daar lastig aan te begrijpen?
dus je klacht is dat je zelf zo stom bent om met je oldtimer te gaan rijden als er net gestrooit is terwijl het nodig is!quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:40 schreef StockPro het volgende:
[..]
Warm, warm. Ik ben een Brabander, en inderdaad een kerel. Dit is m'n hobbyauto. Om mee te karten (en dat kan hij als geen ander), niet om mee naar werk te rijden.
Daar heb ik wel een andere suffe auto voor..
Ach man, ik volg die weerberichten toch nooit. Allemaal gewauwel over hogedrukgebieden, culumbus, enz enzquote:Op vrijdag 26 december 2008 23:54 schreef beantherio het volgende:
Het is volgens mij al een week bekend dat het rond kerst zwaar zou gaan vriezen. Met andere woorden: je kon al een week van tevoren zien aankomen dat er gestrooid zou gaan worden.
gebruik dat ding dan niet van dec tot feb. Als je dat wel wil doen moet je niet zeuren! Die van mij staat ook lekker warm en droog in de garage.quote:Op zaterdag 27 december 2008 00:09 schreef StockPro het volgende:
[..]
Ach man, ik volg die weerberichten toch nooit. Allemaal gewauwel over hogedrukgebieden, culumbus, enz enz.
Ik hoop dat ze een vuurwerkbom onder zijn auto leggen. Hoeft hij zich ook niet meer druk om te maken om de lak.quote:Op zaterdag 27 december 2008 00:24 schreef The_Verve het volgende:
Zo'n auto zet je toch ook de gehele winter in de garage?
Al snap ik dat de verleiding groot is...
Ik hoop dat je heel lang leeft, erg lang. Dat lijkt me al erg genoeg in je geval.quote:Op zaterdag 27 december 2008 00:29 schreef mjb44 het volgende:
Ik hoop dat ze een vuurwerkbom onder zijn auto leggen. Hoeft hij zich ook niet meer druk om te maken om de lak.
Zandquote:Op zaterdag 27 december 2008 01:12 schreef trabant het volgende:
Claimcultuur of niet, maar ze kunnen ook zand strooien. Waarom meteen de bodem vergiftigen met zout. Mijn klassieke auto blijft iig lekker binnen.
Schijnen steentjes door te zitten waardoor je weer claims krijgt wegens gebarsten ruiten.quote:Op zaterdag 27 december 2008 01:12 schreef trabant het volgende:
Claimcultuur of niet, maar ze kunnen ook zand strooien. Waarom meteen de bodem vergiftigen met zout. Mijn klassieke auto blijft iig lekker binnen.
In Zweden strooien ze ook zand.quote:Op zaterdag 27 december 2008 01:19 schreef B.E.D het volgende:
[..]
Zand
Zand op de weg gooien
Dan hadden ze net zo goed het asfalt niet kunnen uitvinden, maar overal zandweggetjes kunnen aanleggen.
Volgens mij is het een mengseltje, het werkt wel beter dan bij ons, want de sneeuw wordt geen ijs zoals hier maar het wordt heel rul waardoor je er met winterbanden rustig met 70 overheen rijdt.quote:
Ja, dan strooien ze met nat zout.Maar dan strooien ze wel minder. Eergisteren zag ik bijvoorbeeld een strooiauto rijden en gisteren niet.quote:Op zaterdag 27 december 2008 13:25 schreef DennisMoore het volgende:
Wordt er ook bij 'droge vorst' gestrooid dus?
En de mogelijkheid dat jij toevallig op een andere weg reed dan die strooiauto, bestaat natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 27 december 2008 13:28 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, dan strooien ze met nat zout.Maar dan strooien ze wel minder. Eergisteren zag ik bijvoorbeeld een strooiauto rijden en gisteren niet.
quote:Op zaterdag 27 december 2008 13:59 schreef Catch_me het volgende:
Voor mensen zoals TS haal ik mijn neus op.
Wat een lelijke bak zeg.
Uiteraard.quote:Op zaterdag 27 december 2008 14:26 schreef B.E.D het volgende:
[..]
En de mogelijkheid dat jij toevallig op een andere weg reed dan die strooiauto, bestaat natuurlijk niet.
Je kunt ook concluderen dat TS een auto nodig heeft om nog wat van zijn leven te maken.quote:Op zaterdag 27 december 2008 15:04 schreef Catch_me het volgende:
TS is te laf om in z'n eigen topic te reageren, dus komt ie me dissen in FoBo http://fotoboek.fok.nl/Catch_me/1/25#1970324
Sterker, ik heb maar gelijk een topic aangemaakt:quote:Op zaterdag 27 december 2008 15:04 schreef Catch_me het volgende:
TS is te laf om in z'n eigen topic te reageren, dus komt ie me dissen in FoBo http://fotoboek.fok.nl/Catch_me/1/25#1970324
Is je auto een verkapt verlengstuk van je penis, dat je je zo op je pik getrapt voelt wanneer iemand je auto lelijk vind?quote:Op zaterdag 27 december 2008 15:13 schreef StockPro het volgende:
[..]
Sterker, ik heb maar gelijk een topic aangemaakt:
FoBo-users die aandacht tekort komen.
Veel plezier!
Als een mini al een verlengstuk wordt dan moet het pas erg gesteld zijn met TS' penisquote:Op zaterdag 27 december 2008 15:32 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Is je auto een verkapt verlengstuk van je penis, dat je je zo op je pik getrapt voelt wanneer iemand je auto lelijk vind?
Hoe groter de bolide, hoe kleiner de pik, zeggen ze wel eens.quote:Op zaterdag 27 december 2008 15:46 schreef osmo het volgende:
Als een mini al een verlengstuk wordt dan moet het pas erg gesteld zijn met TS' penis
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |