Nou nou...het kan ook even de schrik en de eerste pijn zijn. Ze was binnen no time weer gewoon Floor. Nadat ze lekker gegeten en gedronken had kreeg ze weer kleur op haar wangen en toen ze weer allerlei spullen wou die Pien in haar bezit had, had ik er weer het volste vertrouwen in dat het goed zat.quote:Op maandag 5 januari 2009 09:47 schreef Miffy1984 het volgende:
Brrr als mijn kind met ogen draait en slap wordt na een val, zou ik eerlijk gezegd op zn minst de huisarts bellen.
Oeh, dat is inderdaad wel een goede! Dat had ik nooit zelf verzonnen denk ikquote:Op maandag 5 januari 2009 12:00 schreef Nijna het volgende:
Memmel ook een stuiter kind.... Ik heb idd op de "kinderehbo" geleerd dat je ze beter even kan laten liggen ipv ze gelijk op te pakken inderdaad om te zien of ze zelf weer opkrabbelen. Kinderen doen het niet als het niet kan. Maar je eerste gevoel is om je kind op te pakken en te troosten. Ik moet zeggen dat ik er sinds mn cursus wel meer bij stil sta dan ervoor.
Zo doe ik het ook op school. Als een kind op het schoolplein is gevallen, dan komt er altijd wel een vriendje dat vertellen. Ik zeg altijd eerst : " laat Pietje maar even naar mij komen"....Vriendje komt altijd terug om te zeggen als dat niet lukt.quote:Op maandag 5 januari 2009 12:00 schreef Nijna het volgende:
Memmel ook een stuiter kind.... Ik heb idd op de "kinderehbo" geleerd dat je ze beter even kan laten liggen ipv ze gelijk op te pakken inderdaad om te zien of ze zelf weer opkrabbelen. Kinderen doen het niet als het niet kan. Maar je eerste gevoel is om je kind op te pakken en te troosten. Ik moet zeggen dat ik er sinds mn cursus wel meer bij stil sta dan ervoor.
Dat is absoluut waar KP!quote:Op maandag 5 januari 2009 14:19 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Zo doe ik het ook op school. Als een kind op het schoolplein is gevallen, dan komt er altijd wel een vriendje dat vertellen. Ik zeg altijd eerst : " laat Pietje maar even naar mij komen"....Vriendje komt altijd terug om te zeggen als dat niet lukt.
En als het echt serieuze boel is, dan hoor en zie je dat meteen.
Maar ik moet eerlijk zeggen. Een kind van een ander is toch makkelijker in ehbo/val en of stuitergevallen.
Wat een slaapaap !quote:Op dinsdag 6 januari 2009 09:38 schreef Deepfreeze het volgende:
Het is ook heel gezellig, zo'n lief slapend kindje naast je in bed.. Maar hij is dan ook de enige die slaapt.
Ik ga hem maar uit bed plukken. Het is wel mooi geweest zo
wat is een duodeken ? Klinkt goed voor mijn duo...quote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:42 schreef p_iglet het volgende:
hier dekentjes in een dekbedhoesje.
we hebben zo'n duo dekentje van de v&d.
Pepijn heeft vannacht gelukkig weer goed geslapen!!
van 20.45 tot 9.30(ok met een bv om 7.00)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |