Ja, wat een arme jongenquote:Op donderdag 25 december 2008 12:17 schreef motorbloempje het volgende:
hij functioneert weer redelijk![]()
loopt alleen nog te hoesten en te proesten en te snotteren, de arme jongen
[ afbeelding ]
mijn kerstoutfitzonder make-up nog
die hadden ze niet bij de WEquote:Op donderdag 25 december 2008 12:20 schreef Merel het volgende:
Is dat speciaal voor kerst MoBlo? Moeten er dan geen kerstballen en glitters bij? Of een mooi gebreid rendier voorop je trui?
goede timing, met kerstquote:Op donderdag 25 december 2008 12:21 schreef Re het volgende:
tvp, ik heb me al een jaar niet gewogen dus dat ga ik zo doen, ff kijken wat mijn BMI is
is buikomvang eigenlijk niet een betere maat?
Oh dat ziet er wel goed uit! Zeker omdat ze niet zo lang in de oven moeten. Ik heb twee kleine oventjes, maar als ik een hele lading moet maken ben ik anders uren bezig. Dus dit is dan een uitkomst!quote:Op donderdag 25 december 2008 12:20 schreef Liejannuh het volgende:
Deze zijn erg lekker Merel: http://www.kokenmetkarin.nl/gebak/jamkoekjes.html
Vooral met je jamvulling zijn ze heerlijk. En eenvoudig om te maken.
Je kunt het ook simpel houden en bij de AH kant en klaar koekjesdeeg halen, zou ik doen als je ze voor de boze stiefzusjes moet bakken.quote:Op donderdag 25 december 2008 12:19 schreef Merel het volgende:
Heeft iemand toevallig een goed recept voor koekjesdeeg? Iets net-niet-standaards? Ik moet morgen koekjes bakken en dat was ik een beetje vergeten, maar gelukkig is de supermarkt gewoon open en kan ik dus nog alle ingrediënten halen, want verder is de koelkast inmiddels leeg!
Neeee die krijgen niksquote:Op donderdag 25 december 2008 12:24 schreef loveli het volgende:
[..]
Je kunt het ook simpel houden en bij de AH kant en klaar koekjesdeeg halen, zou ik doen als je ze voor de boze stiefzusjes moet bakken.
dan verwacht ik ook een koekje...quote:Op donderdag 25 december 2008 12:26 schreef Merel het volgende:
[..]
Neeee die krijgen niksMaar ik heb voor sinterklaas uitsteekvormpjes gekregen in de vorm van kerstbomen en rendieren enzo, dus ik ga me echt schuldig voelen als ik ze niet ga gebruiken! Maar ik geef ze alleen aan aardige mensen
Heel clever, je vriendin introduceren met kerst.quote:Op donderdag 25 december 2008 12:25 schreef Abbadon het volgende:
Ziet er leuk uit, Mo
straks naar mijn ouders...mijn broer neemt zijn vriendin voor het eerst mee...ik ben nieuwsgierig
ach ja...eerst even wat drinken met de ouders en het charmante broertje, en dan door naar een familie-etentje met een man of 18...meteen maar het diepe inquote:Op donderdag 25 december 2008 13:10 schreef SHE het volgende:
[..]
Heel clever, je vriendin introduceren met kerst.![]()
Maak ff pics !!
Kijkt je schoonmoeder zo, of kijk je zo naar je schoonmoeder?quote:Op donderdag 25 december 2008 13:26 schreef k_i_m het volgende:
Hallo. Ik oefen nog even mijn schoonmoeder hoofd.
[ afbeelding ]
Big hair is wel heel feestelijk!quote:Op donderdag 25 december 2008 13:54 schreef mspoez het volgende:
Mn haar is ontploft en ik weet niet of ik het leuk vind.
Hey leuk dat het leuk isquote:Op donderdag 25 december 2008 19:02 schreef cyclechick het volgende:
Ciao slanke dennen hier!
Even een berichtje vanaf de wintersport, om jullie een fijne kerst te wensen!|
snowboarden is de bom, echt superleuk om te doen (= eerste keer) ik kan al vrij behoorlijk de blauwe piste afkomenBochtjes gaan steeds beter, morgen les 5!
En zelfs het eten is nog best gezond: elke ochtend een eitje (gekookt of gebakken) en brood, en voor de lunch wat brood met jam/kaas/chocopasta met een appel , na het boarden vaak wel een snackje stokbroodjes of chips) en avondeten koken we gewoon, dus dat is ook normaal|
Maar vanavond uiteten voor kerst (L)
Tot over een paar dagen, dan ben ik er weer helemaal bij!
x boardchickie
Wat spannend!quote:Op donderdag 25 december 2008 22:41 schreef mspoez het volgende:
Nou Greyssie das het gekke, het is zonde rpostzegel en inderdaad vandaag bezorgd...dus ik vermoed dat mijn SeSa in de buurt woont!
Of nu met de feestdagen en bezoekjes kwam SS in een buurt waar ie normaal nooit komt, dat kan ook nogquote:Op donderdag 25 december 2008 22:41 schreef mspoez het volgende:
Nou Greyssie das het gekke, het is zonde rpostzegel en inderdaad vandaag bezorgd...dus ik vermoed dat mijn SeSa in de buurt woont!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |