quote:Op woensdag 24 december 2008 14:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Meen je dat? Euronext is vanaf 14.00 gesloten.
Geh oh ja op verkorte dagen begint de veiling vijf minuten eerder zodat ze ECHT gelijk om 14:00 naar huis kunnenquote:Op woensdag 24 december 2008 14:00 schreef pberends het volgende:
Waarom loopt de beurs vast op 13u55?
Ik wilde nog longs kopen.
Ok, leuk om te weten. Lekkere naaistreek.quote:Op woensdag 24 december 2008 15:40 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Geh oh ja op verkorte dagen begint de veiling vijf minuten eerder zodat ze ECHT gelijk om 14:00 naar huis kunnen![]()
![]()
Helemaal mee eens. Zelfde als GM dus.quote:Op woensdag 24 december 2008 11:44 schreef LXIV het volgende:
Fortis is toch ook een kansloos aandeel. Want wie wil er nu werkelijk investeren in het bedrijf Fortis? Wie gelooft dat dit een prachtige onderneming is met mooie kansen voor de toekomst?
Niemand.
Er zijn mensen die vasthouden omdat ze duur gekocht hebben.
Er zijn mensen die hopen op een succesvolle schadeclaim bij de Nederlandse staat.
Er zijn mensen die denken aandelen die ze nu kopen op korte termijn met winst te kunnen verkopen
Maar er is niemand die Fortis als bedrijf een geweldige toekomst en hoge winsten toedenkt. En terecht natuurlijk.
En daarom moet je dus nooit in Fortis beleggen. In de hoop op een "greater fool" die jouw aandeeltjes weer met winst overneemt. Uiteindelijk gaat Fortis gewoon naar nul, of een paar centen en uit de AEX.
Verkoop voor die 90 centen zolang het nog kan. En beleg in een echt bedrijf.
Omdat de beurs voor Kerst om 14:00 uur sluit?:')quote:Op woensdag 24 december 2008 17:28 schreef TeringHenkie het volgende:
LOL @ mensen die kwart voor twee nog ff long gingen in de hoop ze om 5 uur te verkopen.![]()
Dit is dus waarom de meeste daytraders geen winst maken
quote:Op woensdag 24 december 2008 17:52 schreef pberends het volgende:
http://www.rtl.nl/compone(...)_peter.avi_plain.xml
"Peter in Amsterdam, what's up?"
Of die video van 9 uur: "Robert ten Brink heeft vandaag op de gong geslagen in Amsterdam, er schijnt een extra lange uitzending van All you need is Love te zijn, misschien zit er ook nog wel een videoboodschap voor jou bij vanavond"
Maar waarom gaat de AEX dan steeds omlaag? Oh ja, omdat die op de initiële daling van de Dow mee downt en dan vervolgens op de stijging van de PPT aan het eind van de Dow-dag de volgende ochtend niet weer meelift.:')quote:Op woensdag 24 december 2008 19:06 schreef pberends het volgende:
Dat zat er wel in natuurlijk. Vrijdag ook weer omhoog.
Grote dalingen van de AEX verwacht ik niet meer dit jaar, sowieso omdat de handel dun is.quote:Op woensdag 24 december 2008 19:25 schreef Arcee het volgende:
[..]
Maar waarom gaat de AEX dan steeds omlaag? Oh ja, omdat die op de initiële daling van de Dow mee downt en dan vervolgens op de stijging van de PPT aan het eind van de Dow-dag de volgende ochtend niet weer meelift.:')
Dat zou best het verschil kunnen verklaren tussen de grotere daling van de AEX tov de Dow dit jaar. Of niet?
Amerikanen zijn zó grappig.quote:Amerikaanse winkeliers vragen belastingvrije dagen
woensdag 24 december 2008 | 08:19 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 24 december 2008 | 08:31
WASHINGTON (ANP) - De bond van Amerikaanse detailhandelaren heeft aankomend president Obama dinsdag gevraagd consumenten volgend jaar in totaal een maand lang belastingvrij te laten winkelen. De belastingvrije dagen moeten de bestedingen en het vertrouwen van de Amerikaanse consumenten weer herstellen.
Om de economie te stimuleren, zou de nieuwe Amerikaanse regering volgens de winkeliers in maart, juli en oktober steeds tien dagen lang af moeten zien van de heffing van btw. Dit zou consumenten volgens de berekeningen van de detailhandelaren een voordeel van 20 miljard dollar opleveren, ongeveer 175 dollar per gezin.
De bestedingen van consumenten waren jarenlang de motor achter de groei van de Amerikaanse economie, maar ze zijn in het afgelopen jaar in hoog tempo achteruit gegaan. In het derde kwartaal gaven Amerikaanse consumenten bijna 4 procent minder uit dan een jaar eerder. Dat is de sterkste daling van de bestedingen sinds 1980.
Dat noemen ze Window Dressing. Het zou koersstijgingen van fondsen die het afgelopen jaar goed gedaan hebben verklaren en ook koersdalingen van fondsen die het slecht gedaan hebben.quote:Op woensdag 24 december 2008 22:05 schreef pberends het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met beurshandelaren die hun "boeken" willen opschonen?
Ik hoorde dat ze dan slecht presterende fondsen extra hard verkopen, want die willen ze niet in porto hebben. Gaat dat nog door tot 31 december? Dus vanaf 2 januari kunnen die fondsen weer aardig opveren?
Zoiets dacht ik ook al, je hebt een superslecht rendement, maar waarom zit je porto dan vol met mooie aandelenquote:Op woensdag 24 december 2008 22:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat noemen ze Window Dressing. Het zou koersstijgingen van fondsen die het afgelopen jaar goed gedaan hebben verklaren en ook koersdalingen van fondsen die het slecht gedaan hebben.
Ik geloof daar niet zo in. Wanneer een van je fondsen -60% gepresteerd heeft, en op 31-12 wordt er toch een mooi en veilig mandje beleggingen gepresenteerd, dan vraag ik me af: "Waarom is dat rendement nu zo laag geweest?" Bovendien zijn de koersstijgingen respectievelijk dalingen van een veel te laag kaliber om uit een dergelijk vermeend effect voort te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |