Ha, ook een goeie!!quote:Op maandag 22 december 2008 03:59 schreef Harajuku. het volgende:
Ja, verplicht op cursus, ook voor huisdieren gaag
Dat dacht ik alquote:Op maandag 22 december 2008 08:48 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Euhh, nee
En ook geen ambities in die richting....![]()
Ja.quote:Op maandag 22 december 2008 03:54 schreef DumDaDum het volgende:
Moeten ouders zijn aan te spreken op / aansprakelijk zijn voor hun opvoedmethoden?
Zeker... en voor de rest doe ik er hetzelfde mee als met elk ander ongevraagd advies.quote:Op maandag 22 december 2008 08:57 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ja.
Lijkt mij niet meer dan logisch eerlijk gezegd.
Maar dat zijn ze ook. In sommige steden krijgen ouders behoorlijke boetes als hun kinderen tegen de daar geldende regels toch na een bepaalde tijd op straat zijn. Kortom: ouders hebben hun kinderen niet onder controle, dan moet je maar betalenquote:Op maandag 22 december 2008 08:57 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ja.
Lijkt mij niet meer dan logisch eerlijk gezegd.
Mompelt iets over oogkleppen enzo.....quote:Op maandag 22 december 2008 09:00 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Zeker... en voor de rest doe ik er hetzelfde mee als met elk ander ongevraagd advies.
Dit zijn toch vrij nieuwe inzichten? Goeie ontwikkelingenquote:Op maandag 22 december 2008 09:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar dat zijn ze ook. In sommige steden krijgen ouders behoorlijke boetes als hun kinderen tegen de daar geldende regels toch na een bepaalde tijd op straat zijn. Kortom: ouders hebben hun kinderen niet onder controle, dan moet je maar betalen
En het werkt!
quote:Op maandag 22 december 2008 09:05 schreef RockabeIIa het volgende:
N.b. Het opvoeden van kinderen heeft vrijwel niets te maken met het africhten van honden.
Hoezo?quote:Op maandag 22 december 2008 09:03 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Mompelt iets over oogkleppen enzo.....
Omdat het advies in jouw gekleurde ogen misschien verkeerd kan zijn terwijl het wel degelijk nuttig kan zijn.quote:
En 's winters?quote:Op maandag 22 december 2008 04:11 schreef DumDaDum het volgende:
en het resultaat is geweldigEén blaf als ie 's zomers naar binnen wil, verder geen kik. En qua gedrag verder ook voorbeeldig! Zo hoort het
![]()
Toch wel sneu dat je als kind 1x moet blaffen voordat je naar binnen mag ...quote:Op maandag 22 december 2008 09:09 schreef DumDaDum het volgende:
Maar de manier waarop mensen en dieren dingen leren verschilt niet zo veel denk ik. Het vereist dezelfde vaardigheden en disciplines.
Lees nou mijn eerste post nog eens... Mag je me dan vertellen waar staat dat ik het per definitie naast me neerleg.quote:Op maandag 22 december 2008 09:14 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Omdat het advies in jouw gekleurde ogen misschien verkeerd kan zijn terwijl het wel degelijk nuttig kan zijn.
quote:Op maandag 22 december 2008 09:20 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Lees nou mijn eerste post nog eens... Mag je me dan vertellen waar staat dat ik het per definitie naast me neerleg.
Misschien begrijp ik het verkeerd, is mogelijk maar dit suggereerd dat je het gewoon naast je neer legd en vrolijk door gaat op de oude voet.quote:Op maandag 22 december 2008 09:00 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Zeker... en voor de rest doe ik er hetzelfde mee als met elk ander ongevraagd advies.
quote:Op maandag 22 december 2008 09:22 schreef Netsplitter het volgende:
maar dit suggereerdtdat je het gewoon naast je neer legdt
![]()
quote:
Al zeg ik vaak tegen Jen als ik haar neerzet "zit".quote:Op maandag 22 december 2008 09:05 schreef RockabeIIa het volgende:
N.b. Het opvoeden van kinderen heeft vrijwel niets te maken met het africhten van honden.
quote:Op maandag 22 december 2008 09:33 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Al zeg ik vaak tegen Jen als ik haar neerzet "zit".![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |