Precies. Een oud speler van Heerenveen, een oud trainer en een geweldig laatste kwartier bij FCG-SCH en er is geen woord over gesproken. De opvolger van Huntelaar maakt een hattrick en je hoort er geen woord over.quote:Op zondag 28 december 2008 23:50 schreef msnk het volgende:
Was een mooi voetbal weekend en dan besteden ze er maar tien minuten aandacht aan
45 minuten over Oranje
Ik keek er nog zo naar uit.
Studiogasten krijgen echt niks betaalt hiervoor hoor. Misschien reiskostenvergoeding, maar meer niet.quote:
Auw. rijskosten.quote:Op zondag 28 december 2008 23:54 schreef koningdavid het volgende:
Studiogasten krijgen echt niks betaalt hiervoor hoor. Misschien rijskostenvergoeding, maar meer niet.
Idemquote:Op zondag 28 december 2008 23:52 schreef Jojoortje het volgende:
Ik ga dat overzicht niet kijken![]()
Bij elk mooi moment van Oranje denk ik dan "maar we hebben wel verloren van Rusland"
hele slechte grap.quote:Op zondag 28 december 2008 23:57 schreef sjimz het volgende:
Bedoelde je niet rijstkosten?
Zal wel hoog zijn opgelopen in Peking.
Sorry, ik doe het in de trant van de slechte aflevering.quote:Op zondag 28 december 2008 23:59 schreef toma het volgende:
[..]
hele slechte grap.![]()
Ben beter van je gewend sjimmie.
waarom gaan ze er dan zitten? niemand had iets te promoten ofzo.quote:Op zondag 28 december 2008 23:54 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Studiogasten krijgen echt niks betaalt hiervoor hoor. Misschien reiskostenvergoeding, maar meer niet.
Slechte grappen zijn goedquote:Op zondag 28 december 2008 23:59 schreef toma het volgende:
[..]
hele slechte grap.![]()
Ben beter van je gewend sjimmie.
Hoort bij je vak. Foppe houdt er sowieso wel van, media enzo.quote:Op zondag 28 december 2008 23:59 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
waarom gaan ze er dan zitten? niemand had iets te promoten ofzo.
Hele volksstammen cabaretiers verdienen hun geld ermee, inderdaad.quote:
Eens, een uitzending met alleen Jack, Hugo en 1 of 2 gasten is meer dan genoeg.quote:Op maandag 29 december 2008 00:04 schreef Jivis het volgende:
Hebben ze het weeeeer de halve uitzending over die Boulah-situatie en wat er nou toch mis ging tegen Rusland gehad. Gaaap.
De gasten waren wel leuk maar er zitten echt teveel mensen. Er is altijd wel iemand die de halve uitzending voor spek en bonen aan tafel zit. Ik vind bijvoorbeeld dat Hugo Borst echt veel te weinig aan het woord is terwijl die vrijwel altijd interessante discussies start.
En Jack dan?quote:Op maandag 29 december 2008 00:10 schreef golfer het volgende:
Hugo, Jan + 1 gast.
Niet meer drinken, maril.quote:Op maandag 29 december 2008 00:22 schreef maril het volgende:
Kijk nou naar de grootste fout van het EK niet Boulah maar die wedstrijd tegen Tsjechie.
Toen er dus 9 basisspelers aan de kant werden gehouden.
Ik snap je verhaal niet?quote:Op maandag 29 december 2008 00:22 schreef maril het volgende:
Kijk nou naar de grootste fout van het EK niet Boulah maar die wedstrijd tegen Tsjechie.
Toen er dus 9 basisspelers aan de kant werden gehouden.
Tsjechie?quote:Op maandag 29 december 2008 00:22 schreef maril het volgende:
Kijk nou naar de grootste fout van het EK niet Boulah maar die wedstrijd tegen Tsjechie.
Toen er dus 9 basisspelers aan de kant werden gehouden.
Ik dacht al... Gaat het misschien over die wissel van Robben tegen Tsjechie, maar dat was een heel ander EK natuurlijkquote:Op maandag 29 december 2008 00:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Niet meer drinken, maril.
Dat was tegen Roemenie.
Helemaal mee eensquote:Op maandag 29 december 2008 00:28 schreef toma het volgende:
er zijn naar mijn mening geen fouten gemaakt. Er wordt altijd gezocht naar een oorzaak. Maar ik denk dat het gewoon komt door een samenloop van omstandigheden waar niemand invloed op heeft en die toch heel een impact had op de wedstrijd.
Onzin... Het middenveld en de voorhoede brachten ook niks tegen Rusland!quote:Op maandag 29 december 2008 00:29 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Je verliest gewoon omdat we een slechte verdediging hebben. Italie, Frankrijk en Roemenie hadden ook meerdere kansen. Die wedstrijden had je net zo goed kunnen verliezen. Vooral Frankrijk en Roemenie.
quote:Op maandag 29 december 2008 00:30 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Onzin... Het middenveld en de voorhoede brachten ook niks tegen Rusland!
Het team functioneerde gewoon niet en dat lag echt niet alleen aan de verdediging!!
Maar zolang het middenveld goed staat en er kansen worden gecreërd is een wat zwakkere verdediging niet zo erg omdat je er iets tegenover zet.quote:Op maandag 29 december 2008 00:29 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Je verliest gewoon omdat we een slechte verdediging hebben. Italie, Frankrijk en Roemenie hadden ook meerdere kansen. Die wedstrijden had je net zo goed kunnen verliezen. Vooral Frankrijk en Roemenie.
Kijk hoe vrij Pavlyuchenko staat door geknoei van Mathijsen, kijk hoe Arshavin mag voorgeven van Ooijer.quote:Op maandag 29 december 2008 00:30 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Onzin... Het middenveld en de voorhoede brachten ook niks tegen Rusland!
Het team functioneerde gewoon niet en dat lag echt niet alleen aan de verdediging!!
Engelaar, Sneijder en de aanvallers waren geen schim van wat ze daarvoor waren. Je kunt niet alles bij de verdediging leggen. Collectief falen is beter gepast.quote:Op maandag 29 december 2008 00:32 schreef TC03 het volgende:
[..]
Rusland bood meer weerstand dan Italië en Frankrijk. Daardoor werd het ook lastiger voor Nederland om het spel te maken, en kwam er meer druk op de matige verdediging te staan. Dat brak ze op.
quote:Op maandag 29 december 2008 00:33 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Gore wegwerpgebaren van Sneijder steeds.
Engelaar speelde alleen goed tegen Italië. Sneijder, Van der Vaart, Van Persie (noem maar op) presteerden allemaal minder omdat Rusland gewoon meer weerstand bood.quote:Op maandag 29 december 2008 00:34 schreef toma het volgende:
[..]
Engelaar, Sneijder en de aanvallers waren geen schim van wat ze daarvoor waren. Je kunt niet alles bij de verdediging leggen. Collectief falen is beter gepast.
Idd zeg.. Aan het begin van het seizoen was het verhaal van de NOS nog dat ze alleen korte samenvattingen zonder analyses om 19:00 deden omdat er in Studio Voetbal allemaal uitgebreid op de wedstrijden terug gekeken zou worden. Tot nu toe is daar weinig van terecht gekomen, het gaat bijna wekelijks over totaal niet boeiende randzaken.quote:Op maandag 29 december 2008 00:04 schreef Jivis het volgende:
Hebben ze het weeeeer de halve uitzending over die Boulah-situatie en wat er nou toch mis ging tegen Rusland gehad. Gaaap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |