Fijn dat Deon ook meezingtquote:
Jij luistert vrijwillig naar Jannes en Marianne Weber. Je hebt geen recht van spreken manquote:
Dan heb je waarschijnlijk nooit 'Twinzz' bij de TROS gezien dit jaar...quote:Op zaterdag 20 december 2008 20:17 schreef mirannie het volgende:
Jezus, wat een drama! Dat liedje is werkelijk het slechtste finale liedje van alle talentenshows van de afgelopen 8 jaar! En die naam vind ik ook niks. De stemmen van de bandleden klinken ook echt totaal niet bij elkaar.
Ja, dit wordt echt een groot succes
Haha ik hoor dat net voor het eerst en heb het na 20 seconden uitgezet, wat erg!quote:Op zaterdag 20 december 2008 23:45 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Dan heb je waarschijnlijk nooit 'Twinzz' bij de TROS gezien dit jaar...
SIDN gegevens:quote:Op zaterdag 20 december 2008 23:23 schreef happyme28 het volgende:
Finale Popstars
De Finale.
YES!!!!! Ik zit in de popgroep van POPSTARS!! Ik ben een lid van RED!!! Samen met Brandi en Deon gaan wij een gruwelijk mooie tijd beleven.. En wat een spannende show was het. Iedereen was gesloopt, moe, gebroken en probeerde er het beste van te maken. Ik denk persoonlijk, dat dit qua kwaliteit zeker niet de beste show was. Maar emotioneel gezien wel. Het was een super emotionele avond! Ik had dit resultaat NOOIT verwacht!! Had iets heel anders in m’n hoofd, maar erg vind ik het natuurlijk niet, hoor…..! Haha!
Deon, Brandi en ik gaan een drukke, maar geweldig leuke tijd tegemoet met elkaar! Aanstaande zondag 21 december gaan wij bijvoorbeeld met z’n drieën onze single zingen tijdens de kerstparade in Eindhoven. Wordt een feest! Hetzelfde doen we de maandag en dinsdag die daarop volgen, maar dan is de kerstparade in Groningen en Almere. Wordt geweldig, hou m’n site in de gaten!
Iedereen die op mij gestemd heeft, mij gesteund heeft en geholpen… SUPER bedankt. Ik ben zo dankbaar en ik vind het zo’n eer dat ik in die band zit! Je werkt hier toch de hele tijd naartoe, ik vind het helemaal super. Geweldig, bedankt iedereen!!
Veel liefs, Steffie (van RED!!) :-)
Bron: www.steffiemusic.nl
Ze zullen wel flink door SBS overal bijgesleept worden. Ben benieuwd. Vreemd trouwens dat er niet direct een website online is van de 'nieuwe popsensatie van Nederland' ...
over een paar dagen bedoel jequote:Op zaterdag 20 december 2008 04:23 schreef Stukjekaas het volgende:
Ach, over een paar maanden weken horen we toch niets meer van ''Red''
Eeeh, RED, wat was dat ook alweer dan, een nieuw soort boter toch of zoquote:
Ik durf hier serieus te beweren dat die nummers van Jannes en Marianne Weber muzikaal gezien beter in elkaar steken, absoluutquote:Op zaterdag 20 december 2008 21:59 schreef Zapper het volgende:
[..]
Jij luistert vrijwillig naar Jannes en Marianne Weber. Je hebt geen recht van spreken man
Wat is daar zo raar aan? Danny Bakkum is haar vriend en heeft die site voor haar gemaakt?quote:Op zondag 21 december 2008 00:39 schreef hermanberghuis het volgende:
[..]
SIDN gegevens:
Domeinnaam steffiemusic.nl
Status actief
D.J.P.C. Bakkum
Datum registratie 28-10-2008
Datum laatste wijziging 28-10-2008
Wellicht wel... Maar als ik dat nummer van RED beluister krijg ik niet spontaan braakneigingen zoals bij die 2...quote:Op zondag 21 december 2008 10:51 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ik durf hier serieus te beweren dat die nummers van Jannes en Marianne Weber muzikaal gezien beter in elkaar steken, absoluut
Ja dat kloptquote:Op zondag 21 december 2008 08:55 schreef Samson het volgende:
[..]
Eeeh, RED, wat was dat ook alweer dan, een nieuw soort boter toch of zo
geen van drieeen zou ik zeggenquote:Op dinsdag 23 december 2008 02:34 schreef Stukjekaas het volgende:
Die poll op SBS6.nl:
Heb jij 'Step Into The Light' al?
Ja, lekker nummer
Ik ga morgen meteen naar de winkel
Ben bezig met downloaden
Wat je ook kiest, het is altijd positief
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |