quote:Simpele samenvatting van NWS-FAQ
Generalisaties, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of honderdduizend gelezen, moslims zijn kut en bush moet dood hebben totaal geen toegevoegde waarde in een discussie meer.
Posts waar je wat meer je best op doet zijn leuker om te maken en ook om te lezen, met van die enge dingen als onderbouwingen enzo.
Open je een topic en c/p je een tekst van een site? Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt. Niet alleen belangrijk om het artikel op waarde te kunnen schatten door users maar ook omdat er anders veel sneller klachten binnenkomen over plagiaat.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang, waar wil je naar toe met het topic? Dat kan je best makkelijk sturen en maakt het ook leuker.
Ik heb op zich geen hekel aan je, ook niet als mod. Maar ik heb het zelf meerdere keren meegemaakt dat ik (hetzij als Lemmeb hetzij onder een andere naam) ineens geband werd na een opmerking over Marokkanen of moslims die op zichzelf niet banwaardig was, maar die jou persoonlijk nogal erg tegen de borst stuitte. Dat liet je dan duidelijk merken en je ging er daarna nog over zitten pochen in de POL slowchat ook. Ook heb ik je dit enkele keren bij andere users zien flikken.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lemmeb, je kent mij beter. Elke mod die met mij heeft samengewerkt kan het tegenovergestelde beamen. Wat dat betreft hoef ik mij thank god niet te verdedigen. Het was overigens wel de illusie die bij veel rechtse rakkers heerste, de waarheid was eigenlijk dat ik zelfs te lui was om notes te deponeren. Als je het echt wil weten, kan je zelfs je notes zien door ze te kopen.
idd, dit ken ik ook. maar dan alleen onder mijn eigen naam.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:45 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik heb op zich geen hekel aan je, ook niet als mod. Maar ik heb het zelf meerdere keren meegemaakt dat ik (hetzij als Lemmeb hetzij onder een andere naam) ineens geband werd na een opmerking over Marokkanen of moslims die op zichzelf niet banwaardig was, maar die jou persoonlijk nogal erg tegen de borst stuitte. Dat liet je dan duidelijk merken en je ging er daarna nog over zitten pochen in de POL slowchat ook. Ook heb ik je dit enkele keren bij andere users zien flikken.
Ik zit er verder niet mee en neem het je ook niet ontzettend kwalijk ofzo. Maar ga het nou niet zitten ontkennen. Het maakt nu toch weinig meer uit.
ik moest er wel een beetje om giechelen als een meisje jaquote:
Je moet rekening houden met het feit dat er op sommige momenten meerdere mods bezig zijn met een thread. Dat ik op een bepaald moment niet gediend ben van een reactie en dat openbaar maak als mod, betekent niet dat ik diegene ben die je dan een ban aansmeer. Nogmaals, als je het echt wil weten, kan je je notes kopen - en dan kan je zelf het een en ander zien. Het is nutteloos om mijzelf hier te gaan verweren. Overigens kan je nooit aan de hand van 1 reactie gebanned zijn geweest, maar je moet toegeven dat het ontzettend flauw is dat je nu zoalshetis daadwerkelijk laat denken dat hij gelijk heeft.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:45 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik heb op zich geen hekel aan je, ook niet als mod. Maar ik heb het zelf meerdere keren meegemaakt dat ik (hetzij als Lemmeb hetzij onder een andere naam) ineens geband werd na een opmerking over Marokkanen of moslims die op zichzelf niet banwaardig was, maar die jou persoonlijk nogal erg tegen de borst stuitte. Dat liet je dan duidelijk merken en je ging er daarna nog over zitten pochen in de POL slowchat ook. Ook heb ik je dit enkele keren bij andere users zien flikken.
Ik zit er verder niet mee en neem het je ook niet ontzettend kwalijk ofzo. Maar ga het nou niet zitten ontkennen. Het maakt nu toch weinig meer uit.
je moest laatst ook lachen nadat de grap was gemaakt. doe eens wat meer voor elfletterig die zich helemaal niet goed voelt terwijl hij wel gewoon hetzelfde blijft en is.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik moest er wel een beetje om giechelen als een meisje ja
Ik geloof er geen iota van. Daarvoor heb ik het te vaak en te opzichtig zien gebeuren. En vooral dat pochen in de SC spreekt boekdelen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je moet rekening houden met het feit dat er op sommige momenten meerdere mods bezig zijn met een thread. Dat ik op een bepaald moment niet gediend ben van een reactie en dat openbaar maak als mod, betekent niet dat ik diegene ben die je dan een ban aansmeer. Nogmaals, als je het echt wil weten, kan je je notes kopen - en dan kan je zelf het een en ander zien. Het is nutteloos om mijzelf hier te gaan verweren. Overigens kan je nooit aan de hand van 1 reactie gebanned zijn geweest, maar je moet toegeven dat het ontzettend flauw is dat je nu zoalshetis daadwerkelijk laat denken dat hij gelijk heeft.
ik doe dat achteraf omdat ik van te voren nooit weet of ik de grap wel leuk ga vindenquote:Op vrijdag 19 december 2008 20:49 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je moest laatst ook lachen nadat de grap was gemaakt.
die snap ik bv niet, als ik daar vooraf om had gelachen dan zag ik er achteraf wat vreemd uit denk ikquote:doe eens wat meer voor elfletterig die zich helemaal niet goed voelt terwijl hij wel gewoon hetzelfde blijft en is.
elfletterig mag niet weggaan als mod, hij heeft nog niet half laten zien wat hij waard is.
ach so! maar als het om marokkanen gaat dan is er ineens geen ontgroeningsceremonie?quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:54 schreef Mutant01 het volgende:
Wie zegt dat Elfletterig weg gaat als mod? Hij moet gewoon de ontgroeningsceremonie door, die krijgt elke mod standaard.
oh ok.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:55 schreef sp3c het volgende:
die snap ik bv niet, als ik daar vooraf om had gelachen dan zag ik er achteraf wat vreemd uit denk ik
Je hoeft er niets van te geloven. Je bent geen saint, geen belangrijk figuur, je staat wat dat betreft boven niemand. Hetzelfde geldt voor mij, dus blijft het bij woord tegen woord. Ik heb er geen enkele baat bij om je van het tegenovergestelde te bewijzen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:54 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik geloof er geen iota van. Daarvoor heb ik het te vaak en te opzichtig zien gebeuren. En vooral dat pochen in de SC spreekt boekdelen.
Het maakt natuurlijk ook geen reet uit of je zelf een admin aanspreekt om iemand een bannetje aan te smeren, of dat je dat stiekem door een welwillende collega-mod laat doen, om de schijn van partijdigheid te voorkomen. Het lag er vaak gewoon te dik bovenop dat jij er dan achter zat
He?quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:56 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ach so! maar als het om marokkanen gaat dan is er ineens geen ontgroeningsceremonie?![]()
rot toch op gast, je lult echt dommer en dommer.
snap je niet he?quote:
Ik snap je inderdaad niet, maar ik ben inderdaad een leugenaar. Ik ben er echter niet bang voor om er voor uit te komen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
snap je niet he?
post nou maar snel je dreigementen. anders word je straks uitgemaakt voor leugenaar, terwijl je mij daarvan beticht.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:54 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik geloof er geen iota van. Daarvoor heb ik het te vaak en te opzichtig zien gebeuren. En vooral dat pochen in de SC spreekt boekdelen.
Het maakt natuurlijk ook geen reet uit of je zelf een admin aanspreekt om iemand een bannetje aan te smeren, of dat je dat stiekem door een welwillende collega-mod laat doen, om de schijn van partijdigheid te voorkomen. Het lag er vaak gewoon te dik bovenop dat jij er dan achter zat
ik heb toch geen flauw idee waar jullie het over hebben en Elfletterig weet hoe ik over hem denk, die hoeft voorlopig niet weg van mij hoorquote:
ik lieg ook, maar niet in mijn pm. wat jij gelezen hebt is zo. post maar. het gaat om het merk mo. en ik ben nog steeds bezig om er een landelijk uitzendbureau van te maken. sterker nog, er is een shop in een shop die al zover is, met goede resultaten.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:59 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik snap je inderdaad niet, maar ik ben inderdaad een leugenaar. Ik ben er echter niet bang voor om er voor uit te komen.
ik heb ook pm contact met hem. goede gozer!quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb toch geen flauw idee waar jullie het over hebben en Elfletterig weet hoe ik over hem denk, die hoeft voorlopig niet weg van mij hoor![]()
ik vind het alleen wat overdreven dat hij dit feedback topic zo graag schoon wil houden maja, op sommige dagen (nu bv) slaat het echt compleet nergens op ... en dan moet ik het nog helemaal doorlezen ook want voor hetzelfde geld heeft iemand wel wat interessants te vertellen
Natuurlijk heb je daar wel baat bij. Het is immers toch een klein smetje op je verder best goede modschap.quote:Op vrijdag 19 december 2008 20:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je hoeft er niets van te geloven. Je bent geen saint, geen belangrijk figuur, je staat wat dat betreft boven niemand. Hetzelfde geldt voor mij, dus blijft het bij woord tegen woord. Ik heb er geen enkele baat bij om je van het tegenovergestelde te bewijzen.
Ik zeg niet dat je liegt in je PM, je moet soms echt wat beter lezen. Het stoort mij dat je in je PM wel gewoon normaal kan doen en publiekelijk niet. Dat had ik je destijds dacht ik ook duidelijk gemaakt.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik lieg ook, maar niet in mijn pm. wat jij gelezen hebt is zo. post maar. het gaat om het merk mo. en ik ben nog steeds bezig om er een landelijk uitzendbureau van te maken. sterker nog, er is een shop in een shop die al zover is, met goede resultaten.
oude geiten.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:03 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je daar wel baat bij. Het is immers toch een klein smetje op je verder best goede modschap.
Afijn, jij bent geen mod meer en je zult het achteraf ook niet meer toegeven, dus laten we het er maar op houden dat het hier ouwe koeien betreft.
hou nou eens op met dat gelul. ik heb me vaak genoeg positief uitgelaten over moslims, ook op fok! ook over marokkanen. helaas lees jij blijkbaar alleen de negatieve connotaties.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat je liegt in je PM, je moet soms echt wat beter lezen. Het stoort mij dat je in je PM wel gewoon normaal kan doen en publiekelijk niet. Dat had ik je destijds dacht ik ook duidelijk gemaakt.
en daar zegtie dat ik meer voor hem moet doen???quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb ook pm contact met hem. goede gozer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |