Geboortedatum is idd één woord.quote:Op donderdag 18 december 2008 23:20 schreef qonmann het volgende:
rare TT
Ja die zit weer te rukkenquote:
Als je het maar vaak noemt, komt het vanzelfquote:Op donderdag 18 december 2008 23:32 schreef Aoristus het volgende:
waarom heeft Balkenende het altijd over 'vertrouwen' ?
Ik vertrouw Adelante welquote:Op donderdag 18 december 2008 23:34 schreef Adelante het volgende:
[..]
Als je het maar vaak noemt, komt het vanzelf
jammer dat hij met vertrouwen bedoelt, mijn zin doenquote:Op donderdag 18 december 2008 23:32 schreef Aoristus het volgende:
waarom heeft Balkenende het altijd over 'vertrouwen' ?
hoe bedoel je ?quote:Op donderdag 18 december 2008 23:57 schreef Toad het volgende:
Nou, P&W hebben ook weer direct een teletekstberichtje te pakken.
neem ik aan...
Want?quote:Op donderdag 18 december 2008 23:57 schreef Toad het volgende:
Nou, P&W hebben ook weer direct een teletekstberichtje te pakken.
neem ik aan...
Balkenende overweegt nieuwe missie Afghanistan of Adviseurs Obama doen appel op Nederland inzake Afghanistan oid.quote:
nee, UK is over drie maanden weg uit Irak en de US zal snel volgen , weg met die ellende van GWquote:Op vrijdag 19 december 2008 00:00 schreef Toad het volgende:
[..]
Balkenende overweegt nieuwe missie Afghanistan of Adviseurs Obama doen appel op Nederland inzake Afghanistan oid.
Anders ga je even lekker zwaar offtopic he?quote:Op vrijdag 19 december 2008 00:07 schreef Caesu het volgende:
verrassend lovend over Obama.
en Obama is populair bij de Nederlanders.
als hij om meer Nederlandse troepen vraagt krijgt Balkenende daar wel meerderheid voor.
en die leading role van Nederland: Amerika wil directer bevel gaan voeren in Z-Afghanistan.
als de boel dan escaleert richting Pakistan doet Nederland voor je het weet ook daar aan mee.
daarover moeten eens goede vragen gesteld worden aan de regering, voordat Nederland automatisch ergens in meegesleept wordt.
Dat is het m nou net, hij deugt voor geen meter maar blijkbaar tuinen er elke verkiezing weer duizenden in de vallen die hij zet.quote:Op donderdag 18 december 2008 23:18 schreef tong80 het volgende:
Aan Wiegel en van Agt had ik een hekel.
Deze man staat achter zijn standpunjten.
Ik ben het er niet mee eens.
Maar hij deugt wel.
Welnee. Hij deugt wel, denk ik.quote:Op vrijdag 19 december 2008 00:31 schreef Crazy Harry het volgende:
[..]
Dat is het m nou net, hij deugt voor geen meter maar blijkbaar tuinen er elke verkiezing weer duizenden in de vallen die hij zet.
Hij deugt wel alleen hij is extreem rechts en weet het zelf nietquote:Op vrijdag 19 december 2008 00:31 schreef Crazy Harry het volgende:
[..]
Dat is het m nou net, hij deugt voor geen meter maar blijkbaar tuinen er elke verkiezing weer duizenden in de vallen die hij zet.
Extreem Grijs zou een betere bewoording zijn.quote:Op vrijdag 19 december 2008 02:49 schreef henkway het volgende:
[..]
Hij deugt wel alleen hij is extreem rechts en weet het zelf niet
Als dit het enige nieuws is, 'een nieuw weegmoment' dan heb ik niks gemist. Op z'n minst hadden P&W echt iets nieuws, desnoods pijnlijk, uit Balkenende moeten persen. Wat ik hier zo lees leek het meer op een verlengd wekelijks geprekje, mogelijk dat ik vanmiddag nog even een blik werp, nee toch maar niet. Vanavond onder meer een slachtoffer (Kelly de Heer) van een loverboy pooierboy.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:18 schreef Toad het volgende:
>knip>
In het tv-programma Pauw Witteman zei hij dat er voor het kabinet een nieuw 'weegmoment' ontstaat als de komende Amerikaanse president Obama vraagt om in Afghanistan militair actief te blijven. Adviseurs van Obama hebben volgens Balkenende al aangegeven dat zo'n verzoek er zal komen.
Dan krijg je alleen maar een herhaling van zetten.quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:20 schreef Veerboot het volgende:
Hebben ze het nou helemaal niet over het Irak-onderzoek gehad? Zeker een voorwaarde van Balkie om aan tafel te komen.
Adje wie ?quote:Op vrijdag 19 december 2008 22:58 schreef Suko het volgende:
Nu een stukkie Freek de Jonge, hij is vervallen in een soort Adje, beetje sneu.
Eensch, dit is Adje, 'bekend' geworden door een sul te spelen bij Paul de Leeuw.quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:00 schreef qonmann het volgende:
[..]
Adje wie ?
Freek is vooral vervelend als hij niet het middelpunt van de uitzending is..
tweede viool spelen ligt hem niet zo
Ah die, ben ik geen fan vanquote:Op vrijdag 19 december 2008 23:03 schreef Suko het volgende:
[..]
Eensch, dit is Adje, 'bekend' geworden door een sul te spelen bij Paul de Leeuw.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:06 schreef Specularium het volgende:
Ik vind Adje grappiger dan Freek.
Kun je nagaan.
Vrees dat Freek een klein beetje op zijn retour is maar het is wel heel erg makkelijke "humor" om een simpel knuffelidiootje te spelen. Nofi, Ieder zijn meug, natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:06 schreef Specularium het volgende:
Ik vind Adje grappiger dan Freek.
Kun je nagaan.
The bloody limit!quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:13 schreef FritsVanEgters het volgende:
GeenStijl embedded; het moet niet veel gekker worden.
Rutger wordt steeds meer gewaardeerd itt Geenstijl, niet zo gek, want talent heeft hij wel.quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:13 schreef FritsVanEgters het volgende:
GeenStijl embedded; het moet niet veel gekker worden.
Het is een beetje hypocriet imo.quote:Op vrijdag 19 december 2008 23:18 schreef Specularium het volgende:
[..]
Rutger wordt steeds meer gewaardeerd itt Geenstijl, niet zo gek, want talent heeft hij wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |