abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64098214


Inleiding

Je bevindt je samen met de andere deelnemers in een dorp waar je leven niet zeker is. Twee groeperingen, de maffia leden en de weerwolven hebben besloten dat de laatste dagen van het dorp geteld zijn, en er is een heftige strijd ontstaan tussen gewone dorpelingen, weerwolven en maffiosi.

De maffialeden en weerwolven doen zich overdag voor als dorpsbewoners, en komen iedere nacht langs om dorpelingen te vermoorden. Iedere nacht krijgen beide groepen de mogelijkheid tot het doden van 1 man.
Mocht een groep er voor kiezen om ’s nachts een slachtoffer te maken, dan laten ze daarbij aanwijzingen achter naar de leden van de groep. Op basis van deze informatie, psychologie en sommige speciale rollen kunnen de dorpelingen iedere dag proberen iemand te lynchen, maar pas op: De maffialeden en weerwolven kunnen ook gewoon meestemmen en discussiëren. Zorg dus dat je niet iedereen vertrouwd.

Sommige dorpelingen hebben naast hun mogelijkheid tot het stemmen voor de lynch, het oplossen van hints en het mee discussiëren nog een of meerdere extra vaardigheden, deze staan verderop in deze post beschreven. Lees ze goed door, want sommige rollen kunnen een grote impact hebben.
Welke rol je hebt (maffia, weerwolf, gewone dorpeling of een van de speciale dorpeling rollen) wordt vermeld in de Pm die je als het goed is ontvangen hebt aan het begin van het spel. Heb je geen PM ontvangen, laat het ons dan even weten en je krijgt een nieuwe PM.


Stemregels
1. Iedere dag om 19:00 word er iemand gelyncht, post je stem hier in het topic volgens de onderstaande regels, degene die om 19:00 te meeste stemmen heeft word afgemaakt.
2. Alle stemmen na 18:59 worden ongeldig verklaard.
3. Geef duidelijk aan op wie je wil stemmen, doe dit door “##vote naam” te posten in de thread, voeg ook je naam aan het stemmen-lijstje toe.
4. Als je je stem wilt wijzigen, zeg dan: “##unvote” in dit topic, verwijder ook je naam uit het lijstje.
5. Je mag niet op jezelf, een dode, of iemand die niet mee doet aan het spel stemmen.
6. Als om 19:00 twee mensen gelijk bovenaan staan, dan word degene gelyncht die als eerste het aantal stemmen heeft bereikt.
7. De spelleiders houden zich het recht voor om de dagpost wat later te posten dan 19:00, maar alle stemmen na 18:59 blijven ongeldig. Als de dag-post veel te laat komt, kan de nacht-deadline opgeschoven worden.
8. In sommige gevallen kan er een dubbele lynch komen, wanneer dit gebeurd worden er 2 dorpelingen gelyncht, en iedere inwoner van het dorp krijgt 2 stemmen (je mag 2 keer op 1 persoon stemmen).


Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig. Als je 2 volledige dagen niet post (een 24 uur cyclus) dan kan de spelleider je modkillen, maar er zijn vaak uitzonderingen op deze regel.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig
5. Er mogen geen kopieën van je rol Pm, screenshots ervan, of wat dan ook, doorgestuurd worden of in de topic geplaatst worden. Roepen dat je een rol hebt is natuurlijk wel toegestaan (ook als je deze niet hebt)
6. De spelleider kan je modkillen als je, je overduidelijk niet aan de regels houd, maar dit komt niet heel vaak voor.

Deadlines


1. Alle lynchstemmen en dagvaardigheden moeten voor 19:00 binnen zijn.
2. Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:40 binnen zijn.
3. Zijn de Spelleiders een keer veel te laat dan kunnen deadlines wat opgeschoven worden

Rollen

De volgende rollen zijn onder de dorpelingen verdeeld tijdens deze ronde, alle (levende) spelers kunnen stemmen, discussiëren en hints oplossen.

Maffia rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met maffia rollen nog over zijn):

Maffialid:
Alle maffialeden kennen elkaar, en mogen elke nacht samen iemand om het leven brengen.


Maffiarolblokker:
Dit speciale maffialid gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden. Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Spion
Je hebt sympathie voor de maffia/wolven, al behoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffiosi/wolven zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia/wolven!

Weerwolf rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met weerwolf rollen nog over zijn):

Weerwolf:
Alle weerwolven kennen elkaar, en mogen elke nacht samen iemand om het leven brengen.

Weerwolf rolblokker:
Dit speciale maffialid gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden. Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Spion
Je hebt sympathie voor de maffia/wolven, al behoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffiosi/wolven zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia/wolven!

Gewone rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met gewone rollen nog over zijn):

Dorpeling:
Heeft geen speciale vaardigheden.

Rechercheur:
Kan iedere nacht aan de spelleiders vragen of iemand een maffialid is.

Waarzegger:
Kan iedere nacht aan de spelleiders vragen of iemand een weerwolf is.

Dokter:
Kan iedere nacht iemand beschermen, mocht het doel van de dokter deze nacht normaalgesproken dood gaan, dan blijft deze nu in leven.
(kan iemand niet 2 keer achter elkaar beschermen en zichzelf ook niet)

Zwakke Dokter:
Een dokter die omkomt als hij een maffialid of weerwolf probeert te beschermen.
(kan iemand niet 2 keer achter elkaar beschermen en zichzelf ook niet)

Stalker:
De stalker kan iedere nacht iemand volgen, hij komt dan te weten of zijn doel op pad ging, en naar wie.

Sluipschutter:
Mag vanaf de tweede nacht, ’s nachts iemand doodschieten, hij kan dit maar 1 keer doen.

Dorpsoudste:
Mag iedere dag voor de lynch een extra stem insturen naar de spelleiders.

Burgemeester:
De burgemeester mag een dubbele lynch uitspreken door dit overdag aan de spelleiders te melden. Dit moet voor 16:00 gedaan worden om de spelers een kans te geven hun tweede stem uit te brengen.
De burgemeester word beschermd door zijn bodyguard en kan niet ‘s nachts doodgaan tenzij de bodyguard al dood is, hij kan wel gelyncht worden.

Bodyguard
De bodyguard kent zijn burgemeester, en beschermd hem. Zie de burgemeester rol beschrijven voor meer info.

Rechercheur (andere versie)
Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben
Nachtwaker
Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Gekke velddokter

De gekke velddokter kiest net zoals de normale velddokter elke nacht iemand uit om te beschermen. Bij de gekke dokter is er alleen één probleem: hij heeft 50% kans om diegene te vermoorden ipv beschermen. Er wordt niet vermeld of je gekke velddokter bent of ‘gewone’ velddokter.

Cupido
Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeestersverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Bom
Als de bom 's nachts sterft dan gaat degene die de kill maakte dood, als er meerdere mensen op de bom afgingen, dan wordt de dode random bepaald. Word de bom gelyncht dan gaat degene die de laatste stem gaf dood.

Busdriver
De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen die nacht. Als Persoon A door de maffia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Op deze manier kan de maffia zichzelf ook per ongeluk afmaken. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen, en mag ook zichzelf niet switchen.


De beul
De beul kan tijdens de lynch besluiten dat het genoeg is en iemand afmaken die 50% of meer van de stemmen heeft. De lynch van vandaag gaat dan niet meer door. Tijdens een dubbele lynch zal de beul twee doelen moeten hebben die 35% van de stemmen hebben (rekeningen houdend met de dubbele stemmen van mensen).

Wiki
We hebben ook een kleine wiki opgestart (word aan gewerkt) deze is te vinden op :http://fokmaffia.wikispaces.com/


Voorbeeld

Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
De spelregels in dit spel zijn wel behoorlijk anders, maar het idee is ongeveer hetzelfde.


Deelnemerslijst.



1. timmmmm(Maffiahoer)
2. Syb-rund. (Dokter)
3. Lekiamh (Wolf)
4. ZxOrD (Burgemeester)
5. Harajuku.(Maffia)
6. Isdatzo
7. ajf
8. Ladidadida
9. Sheepcidus (Schutter)
10. Etcetera
11. CaLeX
12. Silver_shark (Wolf)
13. Clesar03(Weerwolf)
14. Trevland (Nachtwaker)
15. Susi(Dorpsbewoner)
16. Duimelot (Bodyguard)
17. DuTank
18. -SG-
19. PrincePolly (Stalker)
20. BwennieBren (Wolf)



Belangrijke posts:

Nacht 1
Dag 1 (dagkill) slachtoffers: timmmm
Dag 1(lynch) slachtoffers: BwennieBren
Nacht 2 slachtoffers: PrincePolly, Silver_Shark, Syb-Rund
Dag 2 (lynch) Slachtoffer : Lekiamh
Nacht 3: Slachtoffers: duimelot, zxord, sheepdicus.
Dag 3(lynch) Slachtoffer: Harajuku

[ Bericht 0% gewijzigd door SiestaGuru op 17-12-2008 22:07:58 ]
  woensdag 17 december 2008 @ 19:59:30 #2
216586 Clesar03
Let's go OILERS!
pi_64098229
fipo
"More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
  woensdag 17 december 2008 @ 20:03:02 #3
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_64098378
Sepo!
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  woensdag 17 december 2008 @ 20:03:23 #4
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_64098394
tripo!
Laffe huichelaar
  woensdag 17 december 2008 @ 20:04:48 #5
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_64098456
lapo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 17 december 2008 @ 20:05:51 #6
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_64098493
Volgens mij klopt belangrijke posts niet, mist een nacht mi en dat maakt dit dag 3 toch?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 17 december 2008 @ 20:06:29 #7
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_64098515
Post door slotje dan
Laffe huichelaar
pi_64098537
Klopt, zal ik zo doen. Susi had het vorige topic niet bijgewerkt (ook met dank aan onze vergrendelaar )
  woensdag 17 december 2008 @ 20:07:08 #9
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_64098542
 
Huilen dan.
  woensdag 17 december 2008 @ 20:08:24 #10
202348 Susi
Temple of Love
pi_64098589
Ben d'r weer
  woensdag 17 december 2008 @ 20:08:51 #11
202348 Susi
Temple of Love
pi_64098607
quote:
Op woensdag 17 december 2008 20:07 schreef SiestaGuru het volgende:
Klopt, zal ik zo doen. Susi had het vorige topic niet bijgewerkt (ook met dank aan onze vergrendelaar )
  woensdag 17 december 2008 @ 20:11:01 #12
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_64098682
Helemaal niet! Ik had dat al gefixed eer Susi weer online was
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage woensdag 17 december 2008 @ 20:24:45 #13
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_64099177
hey
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 17 december 2008 @ 20:26:00 #14
202348 Susi
Temple of Love
pi_64099218
hay
pi_64099228
Mobiele tvp!
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_64099395
quote:
Op woensdag 17 december 2008 20:11 schreef Harajuku. het volgende:
Helemaal niet! Ik had dat al gefixed eer Susi weer online was
Nu, het is weer bijgewerkt...
  woensdag 17 december 2008 @ 20:43:24 #17
202348 Susi
Temple of Love
pi_64099780
Zijn de nachtelijke activiteiten al binnen ?
pi_64099916
Op 1 na.
  woensdag 17 december 2008 @ 20:50:47 #19
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_64100070
Aah ik leef nog.
A little knowledge is a dangerous thing.
  woensdag 17 december 2008 @ 20:57:54 #20
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_64100361
tvp
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
pi_64100462
Een matige start van get topic weer. Tijd voor wat actie.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
pi_64100623
PS zal wel weer druk zijn Nog niks van haar gehoord...
  woensdag 17 december 2008 @ 21:13:12 #23
202348 Susi
Temple of Love
pi_64100904
* Susi laat een bommetje vallen
  woensdag 17 december 2008 @ 21:53:00 #24
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_64102386
Komt de nachtpost vandaag voor de grap op tijd? Ik bedacht me dat het best leuk zou zijn om dat iig één keer te doen
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_64102387
Het is wel heel rustig hier

Edit: wat een timing. En ja de nachtpost komt op tijd De verhaaltjes zijn zo goed als klaar.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')