abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64081933
Yes, mijn allereerste topic.

Er zijn enkele dingen in klaagbaak en in de echte grote mensen wereld waar ik me aan kan ergeren. Omdat ik ook de sociaal apatische mens in mijn discussie wil betrekken (immers, die vertonen het ergerlijke gedrag), zal ik voorbeelden uit topics halen.

Allereerst het topic dat de emmer deed overlopen:

dat gelul van wijnkenners over fruitig met houttonen

TS, en vele met hem, zijn hier enkel en alleen bezig zichzelf neer te zetten als lompe boeren die niet kunnen begrijpen dat er mensen zijn die _wel_ ergens meer van af weten dan van paupertractors. De simpelheid van het plebs, "JO, BIER IS GOET VOORAL HEINEKEN ICE COLD", en "BIER IS VOOR BOAZEN" terwijl ze waarschijnlijk niet eens weten hoe een Rochefort 10 smaakt.

Het gaat me nog niet zozeer om het bier aspect, maar meer om het feit dat mensen blijkbaar echt niet kunnen bevatten dat er connaisseurs zijn die wel meer kennen dan "vies" en "lekker". Dit klagende volk gaat waarschijnlijk ook "lekker naar de wok" en schrijft iedereen die wat extra overheeft voor een kalfszwezerik af als pretentieus. Als ze het woord al kennen. Ik geniet er van om 's avonds een glas whiskey voor me neer te zetten en er echt van te genieten, te bedenken wat ik allemaal proef en waarom deze anders smaakt dat die ik gister had. Daarmee wil ik niet zeggen dat iedereen dat moet doen, maar feit is dat je gewoon op hoger niveau met iets bezig bent en daardoor autoriteit hebt die gegronder is dan "WOAH, ZUIPEUH".

Hierbij verwijs ik graag naar Jaap Lengkeeks bewerking van Erik Cohen (1979): Rethinking Cohen's Modes of Tourist Experience. http://iss.sagepub.com/cgi/content/abstract/16/2/173

Samenvattend, men kan in verschillende maten ergens in geïnteresseerd zijn, gewoon als kortstondig amusement, met enkele tussenstappen naar volledige toewijding, diepe interesse en de drang je een bepaald gebruik echt eigen te maken. Mensen die niet kunnen/willen snappen dat er verschil in wijnen is kijken misschien graag de halve dag TV terwijl ze "zow'n heellijke Lambroesjkoww" wegtikken. Mensen die graag zich verdiepen in meer dan alleen het zuipen van wijn kunnen zich volledig toeleggen op het verzamelen van lectuur, het aan laten leggen van een wijnkelder (waarschijnlijk door zo'n wijnzuiper) en het bijwonen van wijnproeverijen. Of een van de vele middenwegen, kijken welke wijn het beste bij je eten past, decanteren en dan genieten.

Hetzelfde treft mij elke keer weer bij topics die beginnen met een iPod, oordopjes of cd-spelers. Ja, helaas plebs, er bestaat verschil tussen versterkers, verschil in speakers, en er zijn mensen die daar graag voor betalen. Dat jouw oren helaas naar de tyfus zijn door je Rooie Rinus hard-style remix, moet je maar geen "2000 Watt x-plosion" versterker in je pauper GTI inbouwen. Helaas weg, verloren en voor altijd kwijt dus mocht je ooit nog wat intellectuelers ambiëren, ook te laat. En ja, er zijn mensen die geven 300 euro uit voor in-ears, laat ze lekker, die zullen er heus wel goed over hebben nagedacht. Doorgaans zijn die types er toegewijder mee bezig dan jij met je Vivanco's.

Tuurlijk komen er zo weer mensen die slechts reageren met "audiofielen ", maar bedenk gewoon dat het grotendeels aan eigen gebrek ligt, aan het feit dat je er nooit aandacht voor hebt gehad dat jij niet subtiele klanken kan waarderen. Sowieso is het geval dat iemand die zich in de materie heeft verdiept er meer verstand van heeft dan het klootjesvolk, maar het stemt me triest dat laatstgenoemde denken dat ze ook maar enige vorm van inbreng hebben in een discussie. Ik ga hun toch ook niet adviseren over welke gierput het meest efficiënt is? Stiekem is dat bij iPods ook vaak het geval, veel mensen die zich er niet echt in verdiepen zijn er gelijk van overtuigd dat ze daarmee de beste koop doen. Er zijn ook mensen die er na veel wikken en wegen nog steeds voor kiezen, maar ga als breezah van 14 niet beweren dat jouw roze Nano toch echt wel in alle opzichten beter is dan die lelijke D2.

Zo zou ik waarschijnlijk nog even door kunnen gaan, maar het is klaagbaak, denk dat het al iets te lang is.

Samenvatting: Plebs dat pretendeert er meer verstand van te hebben dan/superieur te zijn aan mensen die ergens serieus en met toewijding mee bezig zijn.

Oh hier een rustgevende paint zodat de woede van mensen die zich in negatieve zin aan voelen gesproken wat af kan koelen (of neem anders een Heineken Ice Cold).



Met authentieke paint jpeg artefacts.

Subklacht: te lang topic.

TL;DR
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
  woensdag 17 december 2008 @ 11:11:43 #2
131603 Afwazig
Serious business
pi_64082069
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:06 schreef Ouzooo het volgende:
-knip-

TL;DR
Grapje ik heb je topic wel gelezen en geef je deels gelijk, anderzijds kom je namelijk best over als een arrogante pretentieuze zak hooi.

[ Bericht 9% gewijzigd door Adelante op 17-12-2008 11:18:20 (niet die mega smilies) ]
pi_64082116
dus iedereen die geen wijn drinkt is een boer Als we zo redeneren ben jij een flikker, met je kutwijn
Sowieso is dit een kutopic, veel te lang en niet boeiend
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_64082133
- Dit topic is te lang.
- Paint opzich oké, vooral omdat het je eerste topic is, maar die tractorbanden kunnen echt niet, die zijn te klein.
- De zon in je paint lacht, terwijl er niet echt een vrolijke straling vanaf komt.

Voor de rest is het eigenlijk te lang, te kleine tractorbanden en een sip zonnetje.

Even een smiley ter opleuking:
  woensdag 17 december 2008 @ 11:14:30 #5
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_64082153
Ik moest glimlachen om je OP.

Daarnaas had je best iets meer moeite kunnen doen op je paint.
Lang leve mij! *O*
  woensdag 17 december 2008 @ 11:14:46 #6
3185 Adelante
To let it go now
pi_64082165
kon dit niet wat beknopter?
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  woensdag 17 december 2008 @ 11:15:21 #7
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_64082182
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:13 schreef Bilky het volgende:
- Dit topic is te lang.
- Paint opzich oké, vooral omdat het je eerste topic is, maar die tractorbanden kunnen echt niet, die zijn te klein.
- De zon in je paint lacht, terwijl er niet echt een vrolijke straling vanaf komt.

Voor de rest is het eigenlijk te lang, te kleine tractorbanden en een sip zonnetje.

Even een smiley ter opleuking:
Lang leve mij! *O*
  woensdag 17 december 2008 @ 11:15:22 #8
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_64082183
samengevat:

ts is dikke flikker?
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
pi_64082197
zegt ie "samenvattend", komen er nog 4 fucking alinea's
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_64082215
Ja dat lag in de lijn van verwachting, daar was ik me ook wel bewust van.

De klacht gaat voor mij vooral om het feit dat mensen die ergens geen verstand van hebben zich denigrerend gedragen over mensen die er juist actief mee bezig zijn en waarschijnlijk veel beter doorhebben hoe de vork in de steel zit.

Die lucht is echt niet heel slecht hoor, van die paint.

En @Homdeck, nergens zeg ik dat ik wijn drink.
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
pi_64082243
Wijn .
TS voelt zich verheven boven het plebs
Showen dat hij 300 euro kostende oordopjes heeft
Die paint is al helemaal
Heb je wel eens verdiept in bier?
pi_64082254
Eens met je punt over de wijn.

Oneens met je punt over de rukkers die 300 euro aan oordopjes uitgeven
pi_64082283
Hoe durf jij te zeggen dat het een rustgevende paint is?
Verdiep je eens in kunst zeg, dit is echt niet rustgevend
Im hung like Einstein
And Smart as a Horse
pi_64082325
Ik begrijp je frustraties, maar jij vertoont hier precies hetzeflde gedrag. Dus de pot verwijt de ketel....
pi_64082328
quote:
Die lucht is echt niet heel slecht hoor, van die paint.
Ik hoopte toch echt op wat meer verloop in de kleuren. En ik mis de regenboog aangezien het bij jou regent (dat moet wel met een dusdanig donkere lucht) en verderop de zon schijnt...
pi_64082397
Dubbele samenvatting.

Overigens ken ik nog een filmpje van iemand die een lege wijnfles in zijn reet duwt.
pi_64082441
@Hardrebel

Ik heb geen dure oordopjes, nergens gezegd ook. Shit, begrijpend lezen is wel moeilijk voor de meeste. Zelfde geldt voor de wijn, ik gaf slechts voorbeelden. In bier heb ik me wel verdiept ja, maar dat kon je misschien wel terugzien in mijn keiharde OP.

En nou, die paint, hey ik ben ook maar een beginner .
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
pi_64082442
quote:
Overigens ken ik nog een filmpje van iemand die een lege wijnfles in zijn reet duwt.
Canei?
pi_64082470
raar topic maar ik voel me opeens een boer
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_64082476
quote:
En nou, die paint, hey ik ben ook maar een beginner .
Geeft niet, aldoende leert men.
pi_64082509
En er is een verschil tussen samenvattend (dat artikel samenvattend) en samenvatting onderaan.
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
pi_64082611
Een topic waarin de samenvatting groter is dan de klacht

Goeie paint trouwens ! Alleen maar omdat er een tractor in zit, dat dan weer wel. John Deere FTW
U MAD?
pi_64082624
Je hebt gelijk op een paar punten, maar

Die roze nano pimpt zo'n mongole D2 eruit, rent rondjes om een d2.

Bier en ja ik weet hoe een Rochefort 10 smaakt, "WOAH, ZUIPEUH" dat is gewoon leuk om soms te doen...........

Nee, jij bent gewoon een elitare prutser die niet beseft dat de wegen van 't plebs vaak ook bijzonder leuk zijn
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_64082668
Ik ben helemaal tot rust gekomen van die paint.

Maar oordopjes blijven sowieso niet in mijn oren zitten, dan is 5 euro al teveel.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_64082709
Wat is je lievelings wijn?
pi_64082711
Lucht t op ?
Op woensdag 21 januari 2009 01:53 schreef helldeskr de waarheid.
pi_64082733
Elitaire zak Jij bent zeker ook zo iemand die op z'n 16e al in overhemd en stropdas naar school ging
pi_64082769
En dit verzin je allemaal om 11.06 in de ochtend ? Jij moet meer bier drinken kerel, dan ben je 's ochtends ook niet zo wakker ..
Wiesdebaas ..
pi_64082792
Meuk verwijderd
U MAD?
pi_64082872
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:32 schreef Apfelsaft het volgende:
Elitaire zak Jij bent zeker ook zo iemand die op z'n 16e al in overhemd shirt en stropdas naar school ging
Nee.
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
pi_64082919
hey je plaatst dit natuurlijk naar aanleding van het lil wayne topic. mensen die 1 liedje kennen en hem dan als bagger gaan bestempelen...

goed bezig TS
pi_64082929
Dude..
Ik ben het met je eens..
Maar door je hier op deze manier over uit te spreken zorg je ervoor dat je niks beter bent dan de " paupers"
Op woensdag 21 januari 2009 01:53 schreef helldeskr de waarheid.
  woensdag 17 december 2008 @ 11:39:35 #33
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_64082950
Wat een topic met een OP

Nuancering:

Je OP is te lang.
Je klacht te wazig.
Teveel gelul eromheen.
Het verhaal is gewoon te lang, de paint is dan wel weer aardig, maar staat overduidelijk nog in zijn kinderschoenen.
Ergens tegen aan schoppen kan altijd leuk zijn, of je er zelf nu wel of niet verstand van hebt. Dat maakt imo ook niet zoveel uit. Punt 1 is dat de personen waar je tegen aan schop altijd zo leuk happen, punt 2 is dat die personen dan een uitgelezen kans krijgen om 'ander volk' duidelijk te maken waarom zij vinden dat iets wel goed is.
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_64082963
Het valt me mee dat de TS niet even de WO -> HBO discussie aanhaalt.
Alleen maar open deuren dit.....
pi_64082983
Ik snap de paint niet.
Ja, die met de ballen in de bek.
  woensdag 17 december 2008 @ 11:42:06 #36
223686 Jenglejack
Het recht is krom
pi_64083033
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:40 schreef Biancavia het volgende:
Ik snap de paint niet.
Hij probeert leuk te doen om zo respect te krijgen voor zijn shit-topic.
Maar faalt kankerhard.
Je weet..
  woensdag 17 december 2008 @ 11:44:27 #37
120887 padlarf
dagdag33 achtig
pi_64083105
Ouzoooo! Held!
Ok stelletje hokboeren
  woensdag 17 december 2008 @ 11:44:50 #38
159199 Rickocum
LOLZ! BACKWARD PWNAGE V3
pi_64083115
Arme TS, eerste topic en dan al zo de grond in geboord worden vanwege je (te) negatieve neerplemping van zinskeuzes en onderwerpen waar de meeste FOK!kers het absoluut niet mee eens zullen zijn.
pi_64083117
Ik vind het wel jammer dat er zo weinig inhoudelijk op in wordt gegaan .

Los van mijn arrogante gezeik heb ik toch best een punt?
Oh Lord, please help me to keep my big mouth shut until I know what I am talking about.
pi_64083138
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:06 schreef Ouzooo het volgende:
Ik houd er van als mijn vader mij in mijn kont vingert
Zo, even vertaald.
Knip het topic af bij de stippellijn.
---------------------->8-------------------------------------->8--------------------------------------->8-------------------------------------->8----------
  woensdag 17 december 2008 @ 11:46:30 #41
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_64083170
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:42 schreef Jenglejack het volgende:

[..]

Hij probeert leuk te doen om zo respect te krijgen voor zijn shit-topic.
Maar faalt kankerhard.

Nou nou nou wat een taal ja weer. Oh oh oh een beetje minder kan ook wel..


Maar faalt enorm hard is ook afdoende enzo!

It starts with a shiver, an itch, a slow boil
  woensdag 17 december 2008 @ 11:46:30 #42
109533 MichielPH
Let maar niet op mij.
pi_64083171
Rooie Rinus hard-style remix
Dan kom jij niet uit Groningen..

Verder: terechte klacht! De reacties van de anderen zijn natuurlijk weer heerlijk typerend, en beschrijft goed wat je bedoelt.

Jammer is dat niet iedereen die een wijnkelder laat aanleggen of in-ear's koopt van 300eu er verstand van heeft. Er zijn ook te veel mensen die interessant zitten te doen en dit gerechtvaardigd vinden, ómdat dat ze er veel geld voor betaald hebben.
'To alcohol, the cause of and the solution to all of life's problems' - Homer J. Simpson
  woensdag 17 december 2008 @ 11:46:38 #43
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_64083173
Ik moet echt eens een keer een KLB topic openen over mensen die zitten te miepen over een pagina tekst. Wel eens een boek gelezen? Tering...
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_64083175
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:44 schreef Ouzooo het volgende:
heb ik toch best een punt?
ja dat zeg ik net toch
  woensdag 17 december 2008 @ 11:47:08 #45
131603 Afwazig
Serious business
pi_64083189
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:44 schreef Ouzooo het volgende:
Ik vind het wel jammer dat er zo weinig inhoudelijk op in wordt gegaan .

Los van mijn arrogante gezeik heb ik toch best een punt?
Als je de FiPo leest zie je dat ik je ook gedeeltelijk gelijk geef hoor knul. Klamp je daar maar aan vast
  woensdag 17 december 2008 @ 11:48:06 #46
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_64083208
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:46 schreef MichielPH het volgende:
Rooie Rinus hard-style remix
Dan kom jij niet uit Groningen..

Verder: terechte klacht! De reacties van de anderen zijn natuurlijk weer heerlijk typerend, en beschrijft goed wat je bedoelt.

Jammer is dat niet iedereen die een wijnkelder laat aanleggen of in-ear's koopt van 300eu er verstand van heeft. Er zijn ook te veel mensen die interessant zitten te doen en die gerechtvaardigd vinden, ómdat dat ze er veel geld voor betaald hebben.
* Koepert met dit overigens wel eensch is
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_64083216
Wijn is lekker , Bier is lekker zo wat is your point ?
Tuurlijk mensen houden van wijn en mensen houden van bier maar er zijn ook mensen die van allebei houden ?
  woensdag 17 december 2008 @ 11:48:59 #48
223686 Jenglejack
Het recht is krom
pi_64083231
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:45 schreef error32 het volgende:

[..]

Zo, even vertaald.
Je weet..
  woensdag 17 december 2008 @ 11:49:17 #49
69994 seto
-|||--------|||-
pi_64083240
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:44 schreef Ouzooo het volgende:
Ik vind het wel jammer dat er zo weinig inhoudelijk op in wordt gegaan .

Los van mijn arrogante gezeik heb ik toch best een punt?
Met die reacties bewijzen ze je punt alleen maar.
Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
Seto is zo ene baas he
  woensdag 17 december 2008 @ 11:49:40 #50
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_64083253
quote:
Op woensdag 17 december 2008 11:44 schreef RickoKun het volgende:
Arme TS, eerste topic en dan al zo de grond in geboord worden vanwege je (te) negatieve neerplemping van zinskeuzes en onderwerpen waar de meeste FOK!kers het absoluut niet mee eens zullen zijn.
Meeste Fokkers zijn gewoon paupers die uberhaupt wijn of goed eten niet kunnen waarderen en het liefst friet + bier consumeren bij de patatzaak. Mensen die eens per jaar 'uit eten' gaan bij een of ander snitzelrestaurant en dat stuk vet gepaneerd vlees als haute cuisine zien. Dus het verbaast me niks dat dit topic niet aanslaat.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')