Hehe idd roepdeman!quote:Op woensdag 24 december 2008 08:26 schreef Tazmaniac het volgende:
En als dat er nooit meer van komt??
Denk dat je daarin helemaal gelijk hebt.quote:Op woensdag 24 december 2008 10:31 schreef Tazmaniac het volgende:
haha ik denk ook wel dat het er nog van komt in 2009
heb gisteren trouwens naar de Countdown to UFC 92 zitten kijken en ik blijf erbij.. Wandy vs. Rampage is simpelweg veel vetter dan de overige 2 main events!!
Hari is zijn titel kwijt en al zijn geld van het tournooi. Ik denk dat hij zich wel wil bewijzen, wat het alleen maar gevaarlijker maakt voor Alistair die weinig te winnen heeft.quote:Op woensdag 24 december 2008 11:13 schreef Breach het volgende:
Ik heb zo'n zin in Dynamite, dat ik bijna zaterdag zou vergeten
Trouwens wel vreemde zet van K1-organisatie om Hari nu al onder K1-rules te laten vechten. Ben ook wel benieuwd hoe Hari uit de verf gaat komen. Ik geef hem in tegenstelling tot velen hier niet meteen aan Hari iig.
ja maar als hij verliest in een stijl die niet de zijne is en wel die van een ander dan kan hij weer opnieuw beginnen met opbouwen.quote:Op woensdag 24 december 2008 11:32 schreef roepdeman het volgende:
Alistair die wint = Alistair and a whole lotta cash! Ik doel dus op toekomstige onderhandelingen. Dana wilde hem al van Strikeforce hebben, maar als hij van Bad Boy Badr wint is ie gelijk weer een veelgevraagde en veelbesproken held in Japan.
Er is dus zat te winnen voor Alistair [in mijn optiek.
En waarschijnlijk heeft ie het publiek ook nog tegen zich als extra motivatie. En toch denk ik dat hij het moeilijk krijgt. Ik weet eigenlijk niet hoeveel tijd iemand nodig heeft om te recoveren van een toernooi als de Grand Prix Final, maar al dat reizen tussen Nederland en Japan zal ook niet in je koude kleren gaan zitten.quote:Op woensdag 24 december 2008 11:21 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Hari is zijn titel kwijt en al zijn geld van het tournooi. Ik denk dat hij zich wel wil bewijzen, wat het alleen maar gevaarlijker maakt voor Alistair die weinig te winnen heeft.
ook al word het een knock out door Badrquote:"This man is a genuinemotherfuckin' hero! He fought the fucking K-1 Heavyweight Champ of 2007 and 2008 under K1 Rules just because he could hang with him is a motherfucking badass! He is a true addition to the roster! A real motherfucking UFC guy! He almost beat him, but you know those biased shady fucking japanese bullshit promotions who robbed him from a fucking victory."
quote:Op woensdag 24 december 2008 11:59 schreef roepdeman het volgende:
Dana zal zeggen: "This man is a genuine hero! He fought the K-1 Heavyweight Champ of 2007 and 2008 under K1 Rules just because he could hang with him! He is a true addition to the roster! A real UFC guy! He almost beat him, but you know those biased shady japanese promotions who robbed him from a victory."
ook al word het een knock out door Badr
Cool!!quote:Op donderdag 25 december 2008 12:57 schreef Jajong het volgende:
Dit al voorbij gekomen? http://www.sherdog.net/fo(...)uve-ufc-95-a-890782/
Staat nu ook op de frontpage van Sherdog.
quote:Op vrijdag 26 december 2008 11:17 schreef Tazmaniac het volgende:
Dos Santos gaat het ver schoppen hoor.. bevriend van Shogun en co. traint met Nogueira en co.
Hij heeft alles wat ie nodig heeft voor zijn training en dat ie gevoel voor de sport heeft moge duidelijk zijn
Jullie hebben die jongen 1 keer 2 minuten zien vechtenquote:Op vrijdag 26 december 2008 11:18 schreef Paxlie het volgende:
Die KO op Werdum was ook geen toeval. Hij zei achteraf precies waarom hij het zo deed, dat doe je alleen als je er specifiek op getraind hebt. Gewoon een goed kamp dus. Kan alleen maar verbeteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |