What's your excuse?quote:Op maandag 15 december 2008 21:49 schreef huuphuup het volgende:
Haha, Troel, luilak
En Bix, jaja, dek je maar alvast in en geef de kiddos maar de schuldhihi
Ja, nou...quote:
Gewoon binnenstebuiten keren zodat je de sintopdruk niet meer zietquote:Op maandag 15 december 2008 22:12 schreef Brighteyes het volgende:
Yoni! Tuttebol!![]()
Hier overigens ook geen kerstboom.
En we doen nog wel kadootjes met mijn schoonouders op kerstavond.
GHmmm, toch de zak van sinterklaas er nog maar eens bij halen dan?
Wij ook de vuilniszakken..had ik een mooie jutezak, pist de kat hem onderquote:Op maandag 15 december 2008 22:15 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Gewoon binnenstebuiten keren zodat je de sintopdruk niet meer ziet![]()
Wij gebruiken met sinterklaas trouwens altijd uitermate sfeervolle vuilniszakken en ikea-tassen
Ja! Dus ik mag ook gewoon meteen m'n pakje openmaken eigenlijk, want het is tenslotte al de 23e geweest danquote:
leugert!quote:Op maandag 15 december 2008 19:54 schreef m@x het volgende:
[..]
Ja maar laat ik nu net de enige zijn die jouw lootje niet heeft getrokken
Ik heb het Peaceman wel verteld, maar die verklaarde me inderdaad ook voor gek hahahahaquote:Op maandag 15 december 2008 15:09 schreef XXXKarinXXX het volgende:
mijn lief weet niet eens dat ik hieraan mee doe
Die verklaart me voor gek
wanneer had jij verstuurd?quote:Op dinsdag 16 december 2008 11:13 schreef huuphuup het volgende:
Zending opgehaald en in sorteerproces
Zending gesorteerd in sorteercentrum
Zending gesorteerd in sorteercentrum
Zending zit in afleverroute
Chauffeur is onderweg
ha die van jou gaat snellerquote:
quote:Op dinsdag 16 december 2008 12:54 schreef debuurvrouw het volgende:
Jeutje! wat een groot kado!![]()
ik moet echt terug en ruilen enzo.
Een oudejaarslot mag ook wel hoorquote:
Ik moet denk ik bekennen dat ik dat ws wel zou doen.quote:Op dinsdag 16 december 2008 13:46 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vraag me trouwens wel af of mensen postcodes gaan googelen ofzo om erachter te komen waar de Secret Santa woonde ofzo.
Ik kreeg ook al het idee dat half fok uit Den Haag kwamquote:Op dinsdag 16 december 2008 14:06 schreef huuphuup het volgende:
Och googelen... en dan komt er Den Haag uit en weet je nog nietshihi.
Ja, maar daar kwam ik geen drol verder meequote:Op dinsdag 16 december 2008 13:46 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vraag me trouwens wel af of mensen postcodes gaan googelen ofzo om erachter te komen waar de Secret Santa woonde ofzo.
Precies!quote:Op dinsdag 16 december 2008 14:12 schreef huuphuup het volgende:
Haha, ja das waar, maarja ik weet niet, ik ga niet googelen. Ten eerste heb ik het toch druk en ten tweede haalt dat voor mij zelf de leukigheid er wel een beetje af, ik wil het liever gewoon hier uitvinden
Mensen weten het van mij ook wel hoor! En TARA vindt het grappigquote:Op dinsdag 16 december 2008 14:21 schreef PM-girl het volgende:
Hier uitvingen wie je had is wel leuker ja, net zoals zelf de update in het topic lezen ipv doorgelinkt worden![]()
Ben ik dus trouwens de enige die aan iedereen vertelt dat ze online surprise gaat vieren
Whehehe, ik vind het idd wel wat voor jou ja!quote:Op dinsdag 16 december 2008 14:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, maar daar kwam ik geen drol verder mee
* Troel gaat nu met Ruben naar de huisarts en zal daarna foto showen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
Volgens mij vijf. Maar er zijn er maar van twee foto's geplaatst, dus alleen die kunnen we officieel tellen.quote:Op dinsdag 16 december 2008 16:58 schreef Webkim het volgende:
Jaaaa, dan komen er vast nog meer pakjesfoto's aan!
Wat is dan de score van vandaag? Vier bezorgd ofzo?
Straks ff tellen, eerst kind badderen.
quote:Op dinsdag 16 december 2008 17:10 schreef Reinhilde het volgende:
oeioeioei ik heb iets stoms gedaan.....or have I?
![]()
Wie weetquote:Op dinsdag 16 december 2008 17:10 schreef PM-girl het volgende:
Jamaar als jullie vertellen dat jullie pakje onderweg is en het zijn er maar vier, dan weet je toch al vrij zeker wie niet de gulle gevers zijn?
Of zijn al die posts fictie
hahaha, dat kuikentje erachter doet et em ook echtquote:Op dinsdag 16 december 2008 17:20 schreef Reinhilde het volgende:
ja, als ik het vertel, weet mijn lootje meteen wie ik ben! Maar misschien schrijf ik dit alleen maar om jullie om de tuin te leiden.
Ja hè? Over kerstgedachtes gesprokenquote:Op dinsdag 16 december 2008 09:44 schreef Reinhilde het volgende:
En Secret Santa die Carmella een pakje heeft gestuurd, wow! wat ben jij een leuke attente vrouw!
quote:Op dinsdag 16 december 2008 17:23 schreef Reinhilde het volgende:
ik zit nu mijn zoon te voeden, als ik klaar ben en hij slaapt, ga ik eindelijkj eens aan de gewone laptop, alle foto's uploaden, en dan kom ik spammen. Hier, in het geboortekaartjestopic, kinderkamer topic en kinderfototopic.
Goed?
Klopt, maar het adres kan ook door/via iemand anders gevraagd zijnquote:Op dinsdag 16 december 2008 18:31 schreef Webkim het volgende:
Maar dan weet jij vast wel van wie het kan zijn Carmella. Ik neem aan dat we niet alle 50 jouw adres hebben.
dat zat ik me vandaag ook te bedenken, gewoon 50! pakjes door heel nederland heen, drukte voor tnt postquote:Op dinsdag 16 december 2008 19:31 schreef Yoni het volgende:
Ik vind het zelf juist zo'n gaaf idee. Dat er nou vijftig pakketjes kris kras door Nederland gaan
En dat je dan denkt:quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:37 schreef Maneki.Neko het volgende:
Mooi inpakpapierDat heb ik ook, hier in de kast staan
quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:42 schreef Webkim het volgende:
[..]
En dat je dan denkt:
dan hebben ze me niet door, want als ik het was zou ik dat noooooit gezegd hebben.
*trekje van pijp neemt, loep schoonveegt en een aantekening maakt*
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |