Gna.quote:Op vrijdag 19 december 2008 02:21 schreef FritsVanEgters het volgende:
Daar zit je dan met je cherry coke.
Oh gelukkig.quote:Op vrijdag 19 december 2008 02:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik ben even aan het swaffelen..
En daarna idd naar bed..
Dus tot swaffels.
Dat valt wel mee. Zo rechts zijn de partijen die men rechts noemt in Nederland ook niet. Er is bv niet echt een GOP in Nederland.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe je de dingen brengt hier op een forum, maar electoraal gezien is rechts meer in de mode dan links, dacht ik.
Gelukkig niet.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:00 schreef Halcon het volgende:
Er is bv niet echt een GOP in Nederland.
Richt lekker op joh, misschien haal je wel een zeteltje.quote:
Hehehe, nee mij niet gezien.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:10 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Richt lekker op joh, misschien haal je wel een zeteltje.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:24 schreef FritsVanEgters het volgende:
Wat jij net over rechts zei in NL geldt trouwens net zo goed (zo niet meer) voor links.
Mwah, op hun eigen manier vind ik ze fanatieker dan de PVV. PVV hoor ik eigenlijk vooral over een enkel punt, voor de rest vallen ze nauwelijks op.quote:
Ze zijn wel fanatieker vind ik. Ze zijn nadrukkelijker aanwezig, maar zeker ook vrij extreem ten opzichte van andere partijen in bepaalde standpunten.quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:23 schreef FritsVanEgters het volgende:
Ze hebben meer agendapunten, maar dat maakt ze niet fanatieker.
One-issue partijen zijn meestal fanatieker dan brede politieke partijen. Pv/dD is een goed voorbeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |