Je quote iemand anders en ik voel me aangesproken das vreemd!quote:Op zondag 14 december 2008 01:46 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Jij bent helemaal een luie flikker.
Ik had een shitload ana films aangezet maar om een of andere reden duurde het dagen ofzo voor ie binnen was, dus nee, nog niet, maar inmiddels issie wel binnenquote:Op zondag 14 december 2008 01:50 schreef Mikkie het volgende:
En nu ga ik maar weer eens m'n nest in kruipen.
Btw Hosti, die film nog gezien?
Gefeliciteerd meisquote:Op zondag 14 december 2008 10:49 schreef morgane het volgende:
Vandaag precies 2,5 jaar samen met Koen!
Gefeliciteerdquote:Op zondag 14 december 2008 10:49 schreef morgane het volgende:
Vandaag precies 2,5 jaar samen met Koen!
Ik bedoel niet die twee weekjes dat ze op vakantie zijn, maar het jaar dat ik weg ben.. Tuurlijk zullen ze wel een keer langskomen enzoquote:Op zondag 14 december 2008 01:42 schreef Mikkie het volgende:
[..].
No offence, maar het eerste dat in me opkomt is 'doe normaal'. Zolang moet missen? Niet alleen kunnen? Je bent een grote meid hoor, je kunt niet altijd bij mama blijven wonen
.
Dat kan ik me wel een beetje voorstellen van je moeder. Ze willen gewoon afscheid van je nemen op Schiphol! Lief toch?quote:Op zondag 14 december 2008 11:27 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ik bedoel niet die twee weekjes dat ze op vakantie zijn, maar het jaar dat ik weg ben.. Tuurlijk zullen ze wel een keer langskomen enzoIk denk gewoon dat mijn moeder het erg kut zou vinden als zij op vakantie gaan en ik weg ben voor zij terug zijn.. Dus daarom denk ik dat zij niet op vakantie wil dan. Maar daar gaan we nog wel even over praten..
Ja ik kan me dat ook heel goed voorstellen inderdaad.. Zou het ook stom vinden als ze dat niet zouden doenquote:Op zondag 14 december 2008 11:49 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Dat kan ik me wel een beetje voorstellen van je moeder. Ze willen gewoon afscheid van je nemen op Schiphol! Lief toch?
Lastig dilemma is dat idd.quote:Op zondag 14 december 2008 12:05 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja ik kan me dat ook heel goed voorstellen inderdaad.. Zou het ook stom vinden als ze dat niet zouden doen
Maar ik vind ook dat ze recht hebben op vakantie..
Ook het eerste dat in mij op kwamquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |