maakt niks uit hoor, als iemand verliefd is, is dat snel vergeten. Of het nou je broer was of 1 van je beste maten oid. Dat maakt geen drol uit voor ze...quote:Op dinsdag 23 december 2008 09:14 schreef kipmetbiefstuk het volgende:
[..]
Sorry dat ik het moet zeggen maar dat jouw broer daar dan nog overheen wilt...
Scheer niet iedereen over een kam dude, er zijn mensen die wél waarde hechten aan familie en/of vriendschaps banden.quote:Op dinsdag 23 december 2008 09:38 schreef PhoenixNLx het volgende:
[..]
maakt niks uit hoor, als iemand verliefd is, is dat snel vergeten. Of het nou je broer was of 1 van je beste maten oid. Dat maakt geen drol uit voor ze...
doe ik ook niet, ik zeg alleen dat liefde blind maakt en dat men het dus niks meer uitmaakt wie er daarvoor mee bezig is geweestquote:Op dinsdag 23 december 2008 10:02 schreef Chev het volgende:
[..]
Scheer niet iedereen over een kam dude, er zijn mensen die wél waarde hechten aan familie en/of vriendschaps banden.
En verlieftheid doet dat soort dingen ja, maar je hebt altijd een keus vóórdat je verlieft word om dat toe te laten of niet.
Da's waar.. niet voor diegenen en zijn/haar nieuwe partner (liefde maakt blind).quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:06 schreef PhoenixNLx het volgende:
[..]
doe ik ook niet, ik zeg alleen dat liefde blind maakt en dat men het dus niks meer uitmaakt wie er daarvoor mee bezig is geweest
Ik denk dat hij er nog niet overheen is geweest.quote:Op dinsdag 23 december 2008 09:14 schreef kipmetbiefstuk het volgende:
[..]
Sorry dat ik het moet zeggen maar dat jouw broer daar dan nog overheen wilt...
Tja 3 maandjes is wel erg kort, en als je geen oude gevoelens nog meer heb en geen nieuwe natuurlijk (jaloezie enzo) dan denk ik dat het wel ff anders voelt dan dat je jaren samen ben geweestquote:Op dinsdag 23 december 2008 11:17 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik denk dat hij er nog niet overheen is geweest.
En trouwens hij wist niet eens dat het mij ex was totdat zij iets met elkaar hadden. Verder heb ik het uitgemaakt. Dus zo erg vind ik het niet. Het is alleen vreemd. Misschien past zij ook beter bij mijn broertje dan ik bij haar.
Tja, helaas dat gedane zaken niet meer ongedaan gemaakt kunnen worden, maar leer in ieder geval er dan van voor een volgende keer... elk nadeel heb zn voordeel heeft een wijze guru ooit wel eens gezegd..... hij heeft gelijkquote:Op donderdag 25 december 2008 19:45 schreef skadhd het volgende:
Even een tvp.
Het gaat kut.
Ik dacht dat ik alles gewist had hier op de pc...blijkbaar niet, zag een berichtgeschiedenis en moest er echt op klikken...ik ben stom, i know.
Mja, ik zie nu pas hoe bezitterig en gemeen ik me heb gedragen. Hoeveel bevestiging ik nodig had, terwijl ik dondersgoed wist dat alles goed was.
Mja, kan et em amaal niet meer laten weten en het zal ook geen zin hebben.
Had zo gehoopt dat ik me nu al wat beter zou voelen, maar door die stomme kerst en dat er nog allerlei gezamenlijke plannen op de kalender staan schiet dat niet erg op.
Fijne feestdagen jongens...
Hey Skadhd, wat moedig van je dat je toegeeft dat je bezitterig ben geweest! Dat is echt een hele vooruitgang voor jezelf, je mag trots zijn op jezelf, leer ervan en ga lekker doorquote:Op donderdag 25 december 2008 19:45 schreef skadhd het volgende:
Even een tvp.
Het gaat kut.
Ik dacht dat ik alles gewist had hier op de pc...blijkbaar niet, zag een berichtgeschiedenis en moest er echt op klikken...ik ben stom, i know.
Mja, ik zie nu pas hoe bezitterig en gemeen ik me heb gedragen. Hoeveel bevestiging ik nodig had, terwijl ik dondersgoed wist dat alles goed was.
Mja, kan et em amaal niet meer laten weten en het zal ook geen zin hebben.
Had zo gehoopt dat ik me nu al wat beter zou voelen, maar door die stomme kerst en dat er nog allerlei gezamenlijke plannen op de kalender staan schiet dat niet erg op.
Fijne feestdagen jongens...
sterkte man!quote:
Ga dingen doen die je nooit hebt gedaan, trek er even lekker op uit. Ga sporten, film kijken, gamen etc etc. Je geeft al aan het heeft tijd nodig, maar het sneller verwerken moet je echt zelf doen, is toch persoons afhankelijk hoe je er mee omgaat. Op het moment dat je het geaccepteerd hebt ga je het verwerken en dan gaat het heel snel. Je moet hier gewoon door heen en afleiding hebben.quote:Op zaterdag 27 december 2008 20:05 schreef pamayias het volgende:
Ik weet niet goed hoe ik moet beginnen dus laat ik het maar bij de start doen. Zat bij een meisje in de klas werden verliefd tijdens zomervakantie steeds meer. Na zomervakantie allebei ergens anders in het land studeren en ze maakt het uit. Eerste drie maanden waren erg zwaar doordat ik op mezelf ging wonen voor de eerste keer en een nieuwe school en dat allemaal zonder haar. Na 3 maanden ging ik me eindelijk beter voelen tot ik een week geleden hoorde dat ze een nieuwe vriend heeft. Aan de ene kant begrijp ik natuurlijk dat ze ook gewoon verder is gegaan met haar leven en dat wil ik ook wel, maar aan de andere kant doet het zo veel pijn. Zeker tijdens kerst is het niet te houden. Eerste kerstdag kwam alles van die drie maanden weer naar boven gelukkig kon ik er veel met mijn moeder over praten. Maar ik verbaas me er over hoe ik na 6 maanden toch nog zo veel pijn kan voelen voor iemand die ik vergeten(hoopte) was. Ik moet hier misschien bij vermelden dat dit de eerste keer dat ik echt verliefd was en een serieuze relatie kreeg. De dingen die daarvoor gebeurden waren voor mij nooit zo serieus.
Nou het verhaal moest er gewoon uit want dat geeft al opluchting. Ik weet dat tijd deze dingen heelt en dat je gewoon verder moet proberen te gaan. Maar heeft iemand misschien iets om het sneller te laten gaan, want het gevoel is te kut voor woorden.
Mooi tijdstipquote:
Dankje voor de reactie. Was al bang dat er niets anders op zit maarja het is niet anders...quote:Op zaterdag 27 december 2008 21:54 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
Ga dingen doen die je nooit hebt gedaan, trek er even lekker op uit. Ga sporten, film kijken, gamen etc etc. Je geeft al aan het heeft tijd nodig, maar het sneller verwerken moet je echt zelf doen, is toch persoons afhankelijk hoe je er mee omgaat. Op het moment dat je het geaccepteerd hebt ga je het verwerken en dan gaat het heel snel. Je moet hier gewoon door heen en afleiding hebben.
Kan het helaas niet mooier voor je maken dan het is. Maar je komt hier sterker uit terug dan je ooit bent geweest. Dat is een positief punt
geen dankquote:Op zondag 28 december 2008 18:03 schreef pamayias het volgende:
[..]
Dankje voor de reactie. Was al bang dat er niets anders op zit maarja het is niet anders...
jup! daar heb je helemaal gelijk in!quote:Op zondag 28 december 2008 23:52 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
geen dankom je toch een goed nieuwtje te brengen de mensen die hier al een tijd zitten zijn er bijna allemaal goed overheen gekomen of zo goed als overheen
we zijn leuk onderwegquote:Op zondag 28 december 2008 23:52 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
geen dankom je toch een goed nieuwtje te brengen de mensen die hier al een tijd zitten zijn er bijna allemaal goed overheen gekomen of zo goed als overheen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |