Ik dacht al dat het daarmee iets te maken had. lekker handig!!quote:Op zaterdag 20 december 2008 14:01 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als een auto ouder is dan 30 jaar hoeft-ie maar eens in de 2 jaar apk gekeurd te worden
Echt wel. Niet na een jaar nieuwe ruitenwissers omdat er een streep op de voorruit achterblijft, 2 jaar geen laswerk etc. Ben sowieso erg blij met deze auto, ik heb nog nooit zo goedkoop gereden.quote:Op zaterdag 20 december 2008 14:10 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik dacht al dat het daarmee iets te maken had. lekker handig!!
Foto?quote:Op zaterdag 20 december 2008 14:22 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Echt wel. Niet na een jaar nieuwe ruitenwissers omdat er een streep op de voorruit achterblijft, 2 jaar geen laswerk etc. Ben sowieso erg blij met deze auto, ik heb nog nooit zo goedkoop gereden.
Van m'n eigen wagen heb ik geen foto's. Maar het is zo eentje maar dan wit van buiten, blauw leer van binnen en de originele Mercedes lichtmetalen velgenquote:
Nou ja, voor de deur.... In de buurt, bij mij in de straat lukt haast nooit. Er wordt wel eens geprobeerd om de ster van de motorkap te jatten maar daarvoor heb je toch echt een ijzerzaag nodig.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:19 schreef pos het volgende:
Erg mooi ScrutMaar zet je die zo op straat, voor je deur?, of heb je een garage?
Nou het ging me niet om het roesten, meer om vandalisme. Op de motorkap van de auto die ik hierquote:Op zaterdag 20 december 2008 17:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nou ja, voor de deur.... In de buurt, bij mij in de straat lukt haast nooit. Er wordt wel eens geprobeerd om de ster van de motorkap te jatten maar daarvoor heb je toch echt een ijzerzaag nodig.
Als het nieuwe jaar een beetje voorspoedig verloopt wil ik nog een klassieke Alfa voor de zomer, die gaat dan wel de stalling in 's winters anders is-ie gauw door de roest verdwenen. M'n Benzje is voor dagelijks gebruik en is een soort van Lt. Gruber little tank, onverwoestbaar. Tuurlijk roest-ie wel een beetje, maar na ruim 30 jaar mag dat ook wel.
Ik heb juist het idee dat ze deze auto zelfs iets meer met rust laten. Ik had toen ik hier net woonde een zwarte Alfa 156, daar werd echt heel veel aan vernield en beschadigd.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:16 schreef pos het volgende:
[..]
Nou het ging me niet om het roesten, meer om vandalisme. Op de motorkap van de auto die ik hier
voor had hebben ze boter kaas en eieren getekend en gespeeld waarschijnlijk.
Ik ook, gemiddeld één keer per jaarquote:Op zaterdag 20 december 2008 17:30 schreef Diaan73 het volgende:
Jeetje wat een gedoe allemaal, wij hebben de auto gewoon op onze stoep bij de voordeur staan.![]()
Geboren in 1889.quote:Dat is een oud plaatje....
Mercedesquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:09 schreef Berkery het volgende:
Hee, die heb ik ook wel eens gevraagd. De dochter van Herr Jelinek
quote:Op zaterdag 20 december 2008 22:23 schreef Scrutinizer het volgende:
Henry Ford?
ik heb pas 188000 op de tellerquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:27 schreef Berkery het volgende:
Die van mij gaat met een beetje mazzel dit jaar nog over de 3 ton heen
Wel auto mannen?quote:Op zondag 21 december 2008 12:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nope, Alfa is trouwens een afkorting van Anonima Lombarda Fabbrica Automobili.
neen, maar wel een automanquote:Op zondag 21 december 2008 13:17 schreef Scrutinizer het volgende:
Een gokje op Hub van Doorne.
Hint: Neinquote:Op zondag 21 december 2008 13:32 schreef Scrutinizer het volgende:
Hmmmm. Amerikaan?
Hoi Diaan,quote:Op zondag 21 december 2008 13:35 schreef Diaan73 het volgende:
Duitser dus?
Ow ik heb helemaal geen goedemorgen middagquote:
Volgens mij heb ik nog nooit (of zeer zelden) goeiemorgen hier gezegd, dus daarom typte ik het nietquote:Op zondag 21 december 2008 13:38 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ow ik heb helemaal geen goedemorgen![]()
gezegd
, bij deze....
Iets te maken met Volkswagen?
Ik welquote:Op zondag 21 december 2008 13:42 schreef qonmann het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik nog nooit (of zeer zelden) goeiemorgen hier gezegd, dus daarom typte ik het niet
Niet echt Volkswagen, maar wel opgeslokt door VW
quote:
O wacht. Felix Wankel?quote:Op zondag 21 december 2008 13:42 schreef qonmann het volgende:
Niet echt Volkswagen, maar wel opgeslokt door VW
Ja maar het is nooit echt op grote schaal doorgebroken..quote:Op zondag 21 december 2008 13:45 schreef Scrutinizer het volgende:
Hmmm. Ik kan hem zo 1,2,3 niet aan een Duits automerk koppelen. Vond meneer iets uit dat in de auto-industrie gebruikt werd?
quote:
Veel plezier !quote:Op zondag 21 december 2008 13:53 schreef Diaan73 het volgende:
Nou nog noooooit van gehoord. Ik ga mn schoenen aan doen dat duurt tegenwoordig wel evenen dan gaan we zo naar de stad. De serious request/coca cola truck met mystery BN-er staat er. Even kijken...
![]()
schept toch een bandquote:Op zondag 21 december 2008 13:55 schreef Scrutinizer het volgende:
De Ro80 was een prachtige auto, z'n tijd ver vooruit, alleen die wankelmotor.... Eigenaars van Ro80's groetten elkaar op de weg door een aantal vingers op te steken om aan te geven met de hoeveelste motor zij in hun auto rondreden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |