dankje ik heb de foto's ff ergens anders gezetquote:Op donderdag 11 december 2008 13:34 schreef bixister het volgende:
dop, gefeliciteerd! ik zie alleen de foto niet, helaas. en hoe is het met Joep?
[edit]met wat knip & plakwerk van de eigenschappen in een ander venster lukt het me wel. mooie kinders heb je! en wat lief die van hen samen![/edit]
Ja, wel handig ook om voeten te hebben hoorquote:Op donderdag 11 december 2008 14:33 schreef freecell het volgende:
Weekendje weg -> Bad -> met mama in bad
Check mij, ik heb voeten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die tafel kan zoveel hebben gelukkig, wil alleen als ik ooit een nieuwe tafel mag/moet geen glazen meer, zelfs met dit matglas blijf ik poetsenquote:Op vrijdag 12 december 2008 17:30 schreef bixister het volgende:
hamertje tik op de glazen tafel, dat ziet er wel wat riskant uit!
nouououou er gaat nogal eens iets naast haar mond of ze keert haar boterham halverwege omquote:en lekker broodje ei, emma, ik zou er trek van krijgen! professioneel klaargemaakt én opgegeten bovendien! zo te zien heb jij heel die slab ook niet meer nodig.
Ja leuk hè. Ik zag laatst Emma er mee aan de gang bij het kdv dus oma heeft het aan de sint doorgegevenquote:Op vrijdag 12 december 2008 17:35 schreef Vlindur het volgende:
Hamertje tikDat krijgen mijn kindjes later ook!
Dan heeft sint zeker goed geluisterd!!quote:Op vrijdag 12 december 2008 18:10 schreef Jelief het volgende:
Ja leuk hè. Ik zag laatst Emma er mee aan de gang bij het kdv dus oma heeft het aan de sint doorgegeven![]()
Iddquote:Op vrijdag 12 december 2008 23:12 schreef Noli. het volgende:
*KOINK!*Allemachtig wat is Jasper ineens GROOT!!!!
Die heeft Léon ook!quote:Op zaterdag 13 december 2008 06:53 schreef Sugar het volgende:
Mooie kerstfoto's, Faja! Erg leuk die snoetjes.![]()
Kijk die grote jongens van Maneki en dat heel erg lieve koppie van Zus! Zo lief!![]()
Jolie, wat ben je toch een heerlijk kind. Straal, straal, straal!!!!
Nika en Demi, mooie kindjes op heule mooie foto's. Jij bent zo goed in oogjes maken, snakelady! Zowel in je buik als op de gevoelige plaat.![]()
En Leander die zomaar gaat staan, knap!
Ha, Quinten, lekker jong! Hij lijkt echt op Dylan, hoor, ik blijf het vinden.![]()
Storm slaapt in een groot bed!
Ik moest er gisteren echt even om huilen, maar hij vindt het heel fijn en heeft ook goed geslapen vannacht.![]()
Nieuwe pyjama
[ afbeelding ]
Lekker ingestopt
[ afbeelding ]
anders ik wel, op de laatste echo was te zien dat er flink wat haar op zijn bolletje zit. Ben benieuwd of hij net zo'n kop haar heeft als Emma hadquote:Op maandag 15 december 2008 10:13 schreef pinquit het volgende:
Ja, jelief. jij ook snel bevallen he, ben zo nieuwsgierig![]()
Ik heb alwéér een bevalling gemist!quote:Op zondag 14 december 2008 22:03 schreef Fuente het volgende:
Een Mereltje spam!
Pasgeboren
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lekker in de emmer
[ afbeelding ]
En nog een Saartje natuurlijk, een beetje bedremmeld en met speen
[ afbeelding ]
ik zie het zelf niet zo maar ik hoor het heel veel dus ik geloof van wel.quote:Op maandag 15 december 2008 21:02 schreef TeenageDirtbag het volgende:
Snakelady, jouw meisjes lijkn erg op elkaar trouwens he?
quote:Op maandag 15 december 2008 22:27 schreef TeenageDirtbag het volgende:
Nee echt niet?![]()
Meestal zou je het als ouders toch zéker zien. En babyfoto's van beiden?
Het zijn 2 lieve snoetjes ieder geval, dat zoiezo
Hij lijkt echt veel op zijn papaquote:
Deed ik ook, de eerste week maandenquote:Op dinsdag 16 december 2008 20:36 schreef Reinhilde het volgende:
DankIk blijf zelf ook maar steeds naar de foto's kijken
Woehahahaquote:Op woensdag 17 december 2008 11:43 schreef Maneki.Neko het volgende:
Die is ook wel een beetje vroom
Ik vind het zelf zo geweldig he? Zo heerlijk fout
Ze zijn allemaal hetzelfde ingesteld, en hier is ie goed, dus misschien je monitor jaquote:Op woensdag 17 december 2008 16:06 schreef juttertje het volgende:
Hele mooie foto's, DC! Vind de laatste op mijn monitor wel een pietsie donker, maar dat kan aan hier liggen.
DC: wat lijkt Luca alweer groot op de foto's!!!quote:Op woensdag 17 december 2008 13:49 schreef DevilsChase het volgende:
Ik heb even snel 2 fotos van Lucje gemaakt op mn bed, maar hij was zo moe, gaan vanmiddag wel verder, modellen moeten rusten he![]()
![]()
Ik wil zulke fotos op canvas laten zetten en aan mn ouders geven voor kerst. Maar aangezien hij nergens lacht, wordt het geen van deze 2, maar voor een indruk:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dank je! Het is echt een grote rijkdom inderdaad, om drie van zulke leuke meiden te hebben. Ze zijn wel een uitdagingquote:Op donderdag 18 december 2008 02:04 schreef Carmella het volgende:
Suzanna; je 3 meisjes, elke keer als ik ze zie denk ik aan rijkdom, je hebt zulke mooie meisjesEn ik vind de foto erg leuk geworden!
Nah, boeienquote:Op donderdag 18 december 2008 18:09 schreef Guuzewuus het volgende:
Ja, toch maar weer weggehaald. Want stel dat mensen mijn echte naam weten.
quote:Op donderdag 18 december 2008 18:20 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
was een geintje. Mijn naam kan iedere gek nog raden
![]()
![]()
Komt die dan nog even*knip*
wat grappig. Door deze foto zie ik nu de gelijkenis tussen Amber en Saraquote:Op donderdag 18 december 2008 14:35 schreef Fuente het volgende:
Ooh AmberMooie meid ben je toch
En wat een leuke kerstfoto's/kaartjes!
Lachstuipje![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ik heb em al verwijderd!quote:Op vrijdag 19 december 2008 14:28 schreef bixister het volgende:
ik kon 'm stiekem nog zien via de reactie van vlindur.
Nounou, overdrijven is ook een kunst hèquote:Op vrijdag 19 december 2008 14:35 schreef Vlindur het volgende:
Ik vond em super mooi. Het had in de woonkamer kunnen hangen!
Maar ik ben serieus, het paint gedeelte en tekst er afhalen en er blijft een kunstwerk voor de muur over!quote:Op vrijdag 19 december 2008 14:48 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Nounou, overdrijven is ook een kunst hè. Ik bloos ervan
![]()
Ik zie het niet hoor jelief. ze heeft trouwens wel heel mooi haar vind ik!quote:Op zondag 21 december 2008 22:04 schreef Jelief het volgende:
Die mooie haren van Emma zijnscheef geknipt kwam ik van het weekend achter
Hee ja, maar waar vind ik dat...quote:Op zondag 21 december 2008 23:10 schreef bixister het volgende:
rewimo, leuk! (al zou 't nog leuker zijn met lego-lettertype.).
spijkerbroek er onder, op adidasjesquote:Op zondag 21 december 2008 23:14 schreef Maneki.Neko het volgende:
Mous wat zie jij er netjes uitJe lijkt wel een mevrouw
Volgens mij laat je je misleiden door die vroom gevouwen handjesquote:
Is ie zo beter naar je zin, bix?quote:Op zondag 21 december 2008 23:10 schreef bixister het volgende:
rewimo, leuk! (al zou 't nog leuker zijn met lego-lettertype.).
komt al een beetje in de buurt!quote:
quote:Op donderdag 25 december 2008 09:53 schreef Fuente het volgende:
Wij ginen eergisteren even de stad in.. zoek de baby
[ afbeelding ]
Dat vind ik nou ook, zo'n bijzonder jochiequote:Op donderdag 25 december 2008 23:16 schreef Miffy1984 het volgende:
Oh die Storm is zo.... zo.... ik kan er eigenlijk geen woord voor vinden.
Zo'n uniek mannetje vind ik het.
Nou, je kunt ook overdrijven.quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:43 schreef bixister het volgende:
myhron kon daar inderdaad ook wel 8 zijn!
quote:
en toch, er speelt hier regelmatig een buurmeisje van 8, en daar doet ze me op die foto echt aan denken.quote:Op vrijdag 26 december 2008 20:53 schreef Igraine het volgende:
Ja, zó groot vond ik haar nu ook weer niet lijken. So wie so lijkt ze altijd wel ouder dan ze is, qua gedrag en praten. Maar ik vond haar op die foto (en in het echt ook vaak) een echte kleuter lijken.
Mja, hij kijkt echt heel raar inderdaad, haha.quote:Op zaterdag 27 december 2008 14:36 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Leander kijkt alsof er net een troep aliens naast hem zijn geland! tis ook maar een vaag ding he, zo'n kerstboom![]()
die eigenwijze wenkbrauwtjes, t' is zo'n popjequote:
Hijs leuk!!quote:Op zaterdag 27 december 2008 14:42 schreef freecell het volgende:
[..]
Mja, hij kijkt echt heel raar inderdaad, haha.
En ik heb een vervanging voor die smiley
Ik haal hem zo weer weg hoor, want hij kan echt niet, maar voor even:
[ afbeelding ]
Om te zien wel jaquote:Op zaterdag 27 december 2008 15:10 schreef Dakota het volgende:
[..]
die eigenwijze wenkbrauwtjes, t' is zo'n popje
Wow nu kreeg ik het even "zwaar"die ogen die krullen....quote:
Agghquote:Op zaterdag 27 december 2008 18:25 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Wow nu kreeg ik het even "zwaar"die ogen die krullen....
Thijssie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |