Volgens mij "heb ik geen enkele keer een Christen zitten bashen, het komt een beetje over als of je je een beetje aangevallen voelt.quote:Op vrijdag 19 december 2008 00:31 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat jij dat probeert, ik zeg dat ikzelf een periode van Christenbasherij heb gehad. Ik ken je niet, maar ik ga uit van je posts. En die doen mij inderdaad vermoeden dat jij geen zin of intenties hebt om je ook maar iets te verdiepen in andermans ( in dit geval: Christelijk ) gedachtengoed, en dat je het daarbij tov vindt om dit gedachtengoed belachelijk te maken. "Respect tonen" kan ook betekenen dat je een beetje moeite doet om de ander te begrijpen. Dat heeft die school van jou goed begrepen. Maar misschien vraag ik nu heel veel.
Het kan mensen een boel goed doen om es uit hun eigen wereldje te kruipen ( in dit geval van de motors en de computers ) en te kijken hoe andere mensen hun leven invullen. En dan kun je het saai vinden, achterlijk, of wat dan ook, maar dan heb je in ieder geval een poging gedaan. Zo'n uitje skippen en daar mee proberen te pronken heeft niks met respect te maken, en dat komt op mij inderdaad behoorlijk oppervlakkig over.
Ik zou zeggen: have fun in your own world, en succes met je sleutelen![]()
Heb je er weleens in gelezen dan?quote:Op vrijdag 19 december 2008 14:18 schreef Revolution-NL het volgende:
Mensen die naar de Kerk gaan om vrijwillig gehersenspoelt te worden door een sprookjesboek wat 2000 jaar geleden geschreven is.
Kansloos
Je zou voor de gein het topic eens kunnen doorlezen ipv je standaard getroll.quote:
quote:Op zondag 21 december 2008 15:04 schreef FokYouTwo het volgende:
Ben vanochend ook ff in de kerk geweest maar voor het zingen er weer uitgegaan
quote:Op zondag 21 december 2008 14:57 schreef Juicyhil het volgende:
Hehe, waarom gaat TS dan op een gristelijke school__!
Hehe, lezenquote:Op zondag 21 december 2008 15:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat ben jij voor een domme kut!@@!!@K@K@K@K@ mogool:r, lees verdomme het topic dan.
-edit-
Is je toetsenbord kapot?
Als je het haat, wat doe je hier danquote:Op zondag 21 december 2008 16:08 schreef phpmystyle het volgende:
mijn toetsenbord is niet kapot, maar ik haat het als mensen niet goed lezen of geen eens de moeite ervoor nemen
Ach ja, en de commercie heeft dat feest weer gekaapt. We vieren een 3de hands feest, eigenlijk....quote:Op zondag 21 december 2008 23:18 schreef star_gazer het volgende:
Kerstmis is trouwens gekaapt door de gristenhonden. Oorspronkelijk was het het Germaanse joelfeest, dat gevierd werd ter ere van de zonnewende
Maar de sprookjes der gristenen kregen de overhand en ineens was het een gristelijk feest ter ere van ene 'Jezus Christus' die niet eens op 25 december geboren is.
Haha dude, volgens mij heb je net een Nederlandse versie van The Onion geciteerdquote:Op donderdag 18 december 2008 21:07 schreef star_gazer het volgende:
Zelfs de aarde als bol wordt door de SGP hardop betwist.
Toch denk ik dat dit verhaal wel op waarheid berust, want iemand op en dergelijke manier zomaar woorden in de mond leggen is illegaal.quote:Op zondag 21 december 2008 23:51 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Haha dude, volgens mij heb je net een Nederlandse versie van The Onion geciteerd![]()
Lees ook de andere artikelen van deze site..
http://www.speld.nl/2008/(...)erse-bij-hemelpoort/
http://www.speld.nl/2008/(...)geopend-in-den-haag/
http://www.speld.nl/2008/(...)miljonair-fair-2008/
http://www.speld.nl/2008/(...)getroffen-in-almere/
De aarde is toch platquote:Op maandag 22 december 2008 00:31 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Ja, hoor en dat verhaal van Haider berust ook op waarheid. Je zou een goeie zijn voor de kerk, zo goedgelovig als je bent
stumperdsquote:Op maandag 22 december 2008 02:37 schreef star_gazer het volgende:
[..]
De aarde is toch platMensen die de ronde aarde-hoax geloven
Amerikaanse overheid, zeg ik jequote:
Dat je de betekenis van dat woord uit een woordenboek moet halen spreekt wel weer boekdelen. Je hoeft je ook niet "heel erg super veel in christelijk gedachtengoed" te verdiepen heur, da's ook weer het andere uiterste ( wat trouwens niet het enige staaltje zwart-wit denken is in dit topic, maar ala ). Maar je zou dit soort topics wel achterwege mogen laten, want ze getuigen van domheid. Dat je geen zin hebt om je een middag van je kostbare tijd in een Christelijk stukje gedachtengoed te verdiepen is je goed recht en nogal begrijpelijk, want daar had ik ook echt geen zin in rond die leeftijd. Dat je daar een topic op Fok! over wilt openen en daarmee ook nog loopt te paraderen, dat is ronduit jammer.quote:Op zondag 21 december 2008 14:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Volgens mij "heb ik geen enkele keer een Christen zitten bashen, het komt een beetje over als of je je een beetje aangevallen voelt.
Jij hebt geen enkel argument waarom ik me niet in anderen dingen (ideologieën) zou verdiepen, ik verdiep me iig niet heel erg super veel in christelijk gedachtengoed nee, maar dat betekent niet dat ik het veroordeel (ik kan me tijd wel anders besteden).
Volgens mij weet jij ook niet helemaal goed wat het woord respect betekent, hier staat wat respect betekent.
Kennelijk vind jij het ook dom van mij dat mijn interesses liggen bij computeren beetje aan scooter prutsen sleutelen niet goed, want dat is volgens jou verkeerd, elk mens en wezen moet zich heel die gaan verdiepen in psychologie en dat soort onderwerpen.
quote:Op maandag 22 december 2008 12:11 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Dat je de betekenis van dat woord uit een woordenboek moet halen spreekt wel weer boekdelen. Je hoeft je ook niet "heel erg super veel in christelijk gedachtengoed" te verdiepen heur, da's ook weer het andere uiterste ( wat trouwens niet het enige staaltje zwart-wit denken is in dit topic, maar ala ). Maar je zou dit soort topics wel achterwege mogen laten, want ze getuigen van domheid. Dat je geen zin hebt om je een middag van je kostbare tijd in een Christelijk stukje gedachtengoed te verdiepen is je goed recht en nogal begrijpelijk, want daar had ik ook echt geen zin in rond die leeftijd. Dat je daar een topic op Fok! over wilt openen en daarmee ook nog loopt te paraderen, dat is ronduit jammer.![]()
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |