Deze periode duurt m.i. niet zo lang, het verloopt allemaal alleen wat sneller. Dingen, dus ook de nare dingen van deze tijd, volgen elkaar in rap tempo op. Sneller dan voorheen. Het zijn nu eenmaal andere tijden dan honderd jaar geleden, zelfs dertig jaar geleden. Digitalisering, commercialisering. Het heeft allemaal invloed op elkaar en op de mens. Alles moet sneller, beter, groter...quote:Op woensdag 10 december 2008 16:34 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, nee, ik hoop het, echt.
Deze periode duurt wel erg lang hoor.
Wat me blijft verbazen van de laatste jaren is hoe gemakkelijk "De Staat" zo'n enorme controle heeft gekregen over de burger en het einde daarvan nog niet in zicht is.
En dat niemand daar tegenin gaat verbaast me nog meer.
"Van mij mogen ze alles weten hoor, ik heb niks te verbergen*
Weird.
Euh, zo snel gaat alles nietquote:
Toch denk ik ook dat het in je opvoeding zit. En dat is ook een groot knelpunt tegenwoordig. Ouders hebben het te druk met werken omdat ze op vakantie willen, een nieuwe auto, een groot huis etc. Laten hun kinderen aan hun lot over en die moeten het eigenlijk allemaal zelf maar uitzoeken. Dan gaan ze het internet op of TV kijken en daar zien ze eigenlijk dat het heel normaal is om met iedereen maar het bed in te duiken. Want op fora word het het toegejuichd dat je maar iedereen moet "palen", video clips tonen gewillige dames, en veel TV series doen ook of het de normaalste zaak van de wereld is. Dat is dan hun opvoeding.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:41 schreef Zotheid het volgende:
Walgelijk, en helaas zeer realistisch.
Ik vraag me dan ook af of het verstandig is om kinderen te willen in de wereld zoals deze nu is.
Ik denk dat met het wegvallen van de zuilen dit is ingezet en ik vraag me dan ook af op welke manier we weer terug kunnen naar het respect en eerbied voor elkander.
Natuurlijk is seks geweldig en juist daarom moet je het speciaal houden.quote:Inderdaad, je telt tegenwoordig niet meer mee als je elk weekend met iemand in bed duikt. Van mij hoef je geen maagd tot het huwelijk te blijven maar enig respect voor je eigen lichaam mag wel. Seks is geweldig hoor, maar juist omdat het het intiemste is wat je met iemand kan doen. Dat moet je niet met jan en alleman doen.
Nou inderdaad. Je bent zelf nog kind, dan kun je toch amper zelf een kind opvoeden.quote:Mijn achternichtje is in een jeugdgevangenis bezwangerd, uiteraard door een jongen die nooit meer wat van zich heeft laten horen. 18 jaar en dan al moeder zijn. Je verpest niet alleen je eigen toekomst maar ook dat van je kind.
Nou inderdaad.quote:Dat is toch lief.je kan prima van elkaar(s aanwezigheid) genieten zonder gelijk je pik overal in te steken.
quote:Op woensdag 10 december 2008 16:55 schreef BigKahuna het volgende:
HAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH
Dit is de moeder van iemand die bij mij op school zit![]()
![]()
!!!!!!!
[ afbeelding ]
Ik snap precies waar je op doelt,quote:Op woensdag 10 december 2008 16:46 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Het is inderdaad de vraag of het verstandig is om kinderen te nemen.
Maar ik denk ook dat het aan de andere kant wel verstandig is om kinderen te nemen.
Er moet toch ergens een begin gemaakt worden zeg maar.
Ik ga mijn kinderen opvoeden op de manier waarop ik ben opgevoed.
Volgens 30 oeroude regels.
Maar ze zijn wel gebaseerd op respect en eer.
Het wegvallen van de zuilen is al lange tijd geleden gestart.
Alleen de vraag is waar houd het op ?
Ze ondersteunen nu ook niet meer maar zijn gewoonweg compleet weg aan het vallen.
Ik denk dat je het huidige tijdperk alleen maar kunt bestempelen als decadent, en een devolutie ten opzichte van andere tijden en era's.
Tevens is seks het meest intieme dat je met iemand kan hebben.
Samen 1 persoon zijn.
Dat MOET intiem blijven.
Tussen twee gelijkwaardige geliefden.
Kanker.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:55 schreef BigKahuna het volgende:
HAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH
Dit is de moeder van iemand die bij mij op school zit![]()
![]()
!!!!!!!
[ afbeelding ]
Nou.. tof..quote:Op woensdag 10 december 2008 16:56 schreef damsco het volgende:
vriendjes, ik ben er weer!
Het gaat inderdaad sneller,quote:Op woensdag 10 december 2008 16:54 schreef IQM het volgende:
[..]
Deze periode duurt m.i. niet zo lang, het verloopt allemaal alleen wat sneller. Dingen, dus ook de nare dingen van deze tijd, volgen elkaar in rap tempo op. Sneller dan voorheen. Het zijn nu eenmaal andere tijden dan honderd jaar geleden, zelfs dertig jaar geleden. Digitalisering, commercialisering. Het heeft allemaal invloed op elkaar en op de mens. Alles moet sneller, beter, groter...
En uiteindelijk zal ook de maatschappij zich weer keren tegen de staat. Zoals dat al eeuwen is gegaan. Zolang er een massa is, weet het uiteindelijk te overwinnen.
Dat was ook mijn reactie.quote:
De massa wordt tegenwoordig aan het lijntje gehouden door de staat en de media. Maar door het internet zijn er wel verzetsgroepen ontstaan. Neem nou 'Anonymous'. Het is niet het beste voorbeeld, maar het is wel al een soort verzetquote:Op woensdag 10 december 2008 16:59 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Het gaat inderdaad sneller,
Te snel naar mijn mening![]()
Wat heb je nu nog voor hoop als je een kind bent van een verkrachte tienermoeder ?
Ik deel je mening dat het uiteindelijk beter word en dat de massa het altijd overwint.
Maar er moet wel weer iets extreem ernstigs gebeuren voor die massa daar toe in staat is.
En eerlijk gezegd begin ik mij af te vragen hoever het nog moet afzakken.
Mijn god wat een kamperwijf. Ze heet Priscilla?quote:Op woensdag 10 december 2008 16:55 schreef BigKahuna het volgende:
HAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH
Dit is de moeder van iemand die bij mij op school zit![]()
![]()
!!!!!!!
[ afbeelding ]
Boeiend.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:59 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dat was ook mijn reactie.
Maar lieve meisjes als jij horen geen kanker te zeggen![]()
.
Het internet is een tweezijdig beestje.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:57 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Ik snap precies waar je op doelt,
Ik hoop te kunnen leren van de manier waarop mijn ouders mij hebben opgevoed en dit aan te passen. De scheiding en de daaropvolgende opvoeding van mijn moeder zijn nou niet ideaal geweest. Ik hoop dat ik mijn kinderen een betere jeugd kan geven.
Ik denk dat het internet van grote invloed is op het gedrag van de huidige maatschappij. Door internet krijgt iedereen opeens een stem welke ze moeten laten horen, iedereen kan zonder belemmeringen zeggen wat hij wilt zonder (in veel gevallen) teruggefloten te worden. Kankeren op van alles en nog wat.
Dan hebben we nog de zenders als TMF. Na een half uur kijken zou je denken dat je als jongen de Ho's zomaar kunt pakken, deze zijn toch niks waard. Helaas heeft dit kennelijk een grote invloed op het gedrag van jongeren, kijk maar in de discotheek. (Een plaats waar ik niet al te graag naartoe ga)
En wat je zegt over seks sluit ik me, zoals gezegd, helemaal bij aan.
Mee eens.quote:Op woensdag 10 december 2008 17:01 schreef Cyberzone het volgende:
[..]
De massa wordt tegenwoordig aan het lijntje gehouden door de staat en de media. Maar door het internet zijn er wel verzetsgroepen ontstaan. Neem nou 'Anonymous'. Het is niet het beste voorbeeld, maar het is wel al een soort verzet
Wat ik al zeg. Je wordt aan het lijntje gehouden. Bijvoorbeeld eerst word er gezegt dat je van cola kanker krijgt. Niemand koopt meer cola. Dan komt er super cola waar je geen kanker van krijgt. Het is altijd zo gegaan. De media en de commercie profiteren hier van.quote:Op woensdag 10 december 2008 17:06 schreef Noorsbloed het volgende:
[..]
Mee eens.
Maar zoals ik al zei er moet echt iets extreem ergs gebeuren wilt de massa wakker worden.
Het trieste is, dat niemand nergens meer van schrikt bijna ( daar ben ik zelf ook schuldig aan )
Je krijgt kanker van alles tegenwoordig. Hoe zwakzinnig ben je wel niet als je al die zogenaamd kankerverwekkende producten allemaal niet meer zou kopen om die reden.quote:Op woensdag 10 december 2008 17:07 schreef Cyberzone het volgende:
[..]
Wat ik al zeg. Je wordt aan het lijntje gehouden. Bijvoorbeeld eerst word er gezegt dat je van cola kanker krijgt. Niemand koopt meer cola. Dan komt er super cola waar je geen kanker van krijgt. Het is altijd zo gegaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |