quote:Op woensdag 10 december 2008 10:24 schreef Spuuglokje het volgende:
Is er hier nog iemand die interesse heeft in 2 kaarten voor de musical Tarzan? Voor vanavond!
Er zijn ergere dingen.quote:
quote:
Niet goed, ik heb om half 1 een afspraak bij de dokter. Ben door overgeven sinds zaterdag 10 kilo kwijt. (die moesten er wel af, maar niet zo).quote:Op woensdag 10 december 2008 10:54 schreef snoopy het volgende:
Wat balen voor je spuugBeterschap
![]()
Easy, hoe is het met jou?
Ik denk dat dat de beste oplossing isquote:Op woensdag 10 december 2008 11:30 schreef Maneki.Neko het volgende:
Spuugdat is hier om de hoek joh! Als ik nou meega, ga je dan wel?
Wat tof! Dan kan Spuug wel!quote:Op woensdag 10 december 2008 11:36 schreef Maneki.Neko het volgende:
Nou ja ik zou er zelf nooit naartoe gaan maar ik vind het sneu als Spuug haar avondje moet mislopen. En wie weet, misschien vind ik het wel geweldig
deze misschien?quote:Op woensdag 10 december 2008 11:55 schreef RockabeIIa het volgende:
Ken iemand een leuke website met kinderkapsels?
quote:Op woensdag 10 december 2008 11:30 schreef Maneki.Neko het volgende:
Spuugdat is hier om de hoek joh! Als ik nou meega, ga je dan wel?
Nohh boor jij me zomaar mijn Tarzanontmaagding even door mijn neusquote:Op woensdag 10 december 2008 13:27 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]Maneki
ik heb de kaarten aan buren 3 huizen verderop gegeven.
Hij zat zo aardig te zwaaien in zijn auto toen ie thuiskwam terwijl ik net naar m'n brievenbus liep, dus ik liep er even heen. Zij is zwanger van een tweeling, en het leek me zo leuk voor ze dat ze dan mooi nog een keer samen naar de musical konden voor de baby's er zijn, want dan is het gedaan met de rust.
Ik kan die kaarten nou niet meer inpikken.
![]()
quote:
Gelukkig is deze er ook nog:quote:Op woensdag 10 december 2008 14:07 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Nohh boor jij me zomaar mijn Tarzanontmaagding even door mijn neus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Lois op 10-12-2008 14:16:11 ]Je zou er haast een boek over schrijven!
Whehe. Volgens mij zien kinderen dat geeneens dat soort eh, dingen.quote:
quote:Op woensdag 10 december 2008 14:44 schreef RockabeIIa het volgende:
ik krijg zin in een marsepeinstaaf...
Ik heb eerst even achter me gekeken of er niemand zatquote:Op woensdag 10 december 2008 14:16 schreef Lois het volgende:
Ik heb hem even gespoilerd mous, ik zit op mijn werk
Ja hoiquote:Op woensdag 10 december 2008 13:52 schreef Jarno het volgende:
Welke van de hier postende OUDers had er nu pas een Pentax camera gekocht? En welk model was dat?
Bevalt die nog, ook na een paar weken? Kun je nog minpunten verzinnen of ben je nog verblind door de aankoop?quote:
Ik PM wel evenquote:Op woensdag 10 december 2008 19:40 schreef Jarno het volgende:
[..]
Bevalt die nog, ook na een paar weken? Kun je nog minpunten verzinnen of ben je nog verblind door de aankoop?. Zit nog tussen deze te dubben en de Canon 40D namelijk...
Oh, reply mag ook in dit topic anders!
Was al begonnen met een reply, maar heb je toch maar even in dat topic geantwoord. Hebben misschien meer mensen er wat aan.quote:
Klinkt me bekend in de oren (ha ha, ik hoor zelf ook helemaal niks vandaagquote:Op woensdag 10 december 2008 20:34 schreef Jarno het volgende:
Zo en nu tik ik 2 paracetamols achterover en ga ik naar bed. Heel de week al gammel en verkouden en er komt nu opeens een felle oorpijn opzetten... niet normaal meer.
Au.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |