abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:34:01 #1
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_63882048



Inleiding

Je bevindt je samen met de andere deelnemers in een dorp waar je leven niet zeker is. Twee groeperingen, de maffia leden en de weerwolven hebben besloten dat de laatste dagen van het dorp geteld zijn, en er is een heftige strijd ontstaan tussen gewone dorpelingen, weerwolven en maffiosi.

De maffialeden en weerwolven doen zich overdag voor als dorpsbewoners, en komen iedere nacht langs om dorpelingen te vermoorden. Iedere nacht krijgen beide groepen de mogelijkheid tot het doden van 1 man.
Mocht een groep er voor kiezen om ’s nachts een slachtoffer te maken, dan laten ze daarbij aanwijzingen achter naar de leden van de groep. Op basis van deze informatie, psychologie en sommige speciale rollen kunnen de dorpelingen iedere dag proberen iemand te lynchen, maar pas op: De maffialeden en weerwolven kunnen ook gewoon meestemmen en discussiëren. Zorg dus dat je niet iedereen vertrouwd.

Sommige dorpelingen hebben naast hun mogelijkheid tot het stemmen voor de lynch, het oplossen van hints en het mee discussiëren nog een of meerdere extra vaardigheden, deze staan verderop in deze post beschreven. Lees ze goed door, want sommige rollen kunnen een grote impact hebben.
Welke rol je hebt (maffia, weerwolf, gewone dorpeling of een van de speciale dorpeling rollen) wordt vermeld in de Pm die je als het goed is ontvangen hebt aan het begin van het spel. Heb je geen PM ontvangen, laat het ons dan even weten en je krijgt een nieuwe PM.


Stemregels
1. Iedere dag om 19:00 word er iemand gelyncht, post je stem hier in het topic volgens de onderstaande regels, degene die om 19:00 te meeste stemmen heeft word afgemaakt.
2. Alle stemmen na 18:59 worden ongeldig verklaard.
3. Geef duidelijk aan op wie je wil stemmen, doe dit door “##vote naam” te posten in de thread, voeg ook je naam aan het stemmen-lijstje toe.
4. Als je je stem wilt wijzigen, zeg dan: “##unvote” in dit topic, verwijder ook je naam uit het lijstje.
5. Je mag niet op jezelf, een dode, of iemand die niet mee doet aan het spel stemmen.
6. Als om 19:00 twee mensen gelijk bovenaan staan, dan word degene gelyncht die als eerste het aantal stemmen heeft bereikt.
7. De spelleiders houden zich het recht voor om de dagpost wat later te posten dan 19:00, maar alle stemmen na 18:59 blijven ongeldig. Als de dag-post veel te laat komt, kan de nacht-deadline opgeschoven worden.
8. In sommige gevallen kan er een dubbele lynch komen, wanneer dit gebeurd worden er 2 dorpelingen gelyncht, en iedere inwoner van het dorp krijgt 2 stemmen (je mag 2 keer op 1 persoon stemmen).


Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig. Als je 2 volledige dagen niet post (een 24 uur cyclus) dan kan de spelleider je modkillen, maar er zijn vaak uitzonderingen op deze regel.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig
5. Er mogen geen kopieën van je rol Pm, screenshots ervan, of wat dan ook, doorgestuurd worden of in de topic geplaatst worden. Roepen dat je een rol hebt is natuurlijk wel toegestaan (ook als je deze niet hebt)
6. De spelleider kan je modkillen als je, je overduidelijk niet aan de regels houd, maar dit komt niet heel vaak voor.

Deadlines


1. Alle lynchstemmen en dagvaardigheden moeten voor 19:00 binnen zijn.
2. Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:40 binnen zijn.
3. Zijn de Spelleiders een keer veel te laat dan kunnen deadlines wat opgeschoven worden

Rollen

De volgende rollen zijn onder de dorpelingen verdeeld tijdens deze ronde, alle (levende) spelers kunnen stemmen, discussiëren en hints oplossen.

Maffia rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met maffia rollen nog over zijn):

Maffialid:
Alle maffialeden kennen elkaar, en mogen elke nacht samen iemand om het leven brengen.

Weerwolf rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met weerwolf rollen nog over zijn):

Weerwolf:
Alle weerwolven kennen elkaar, en mogen elke nacht samen iemand om het leven brengen.

Gewone rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met gewonerollen nog over zijn):

Dorpeling:
Heeft geen speciale vaardigheden.

Rechercheur:
Kan iedere nacht aan de spelleiders vragen of iemand een maffialid is.


Waarzegger:
Kan iedere nacht aan de spelleiders vragen of iemand een weerwolf is.

Dokter:
Kan iedere nacht iemand beschermen, mocht het doel van de dokter deze nacht normaalgesproken dood gaan, dan blijft deze nu in leven.
(kan iemand niet 2 keer achter elkaar beschermen en zichzelf ook niet)

Zwakke Dokter:
Een dokter die omkomt als hij een maffialid of weerwolf probeert te beschermen.
(kan iemand niet 2 keer achter elkaar beschermen en zichzelf ook niet)

Stalker:
De stalker kan iedere nacht iemand volgen, hij komt dan te weten of zijn doel op pad ging, en naar wie.

Sluipschutter:
Mag vanaf de tweede nacht, ’s nachts iemand doodschieten, hij kan dit maar 1 keer doen.

Dorpsoudste:
Mag iedere dag voor de lynch een extra stem insturen naar de spelleiders.

Burgemeester:
De burgemeester mag een dubbele lynch uitspreken door dit overdag aan de spelleiders te melden. Dit moet voor 16:00 gedaan worden om de spelers een kans te geven hun tweede stem uit te brengen.
De burgemeester word beschermd door zijn bodyguard en kan niet ‘s nachts doodgaan tenzij de bodyguard al dood is, hij kan wel gelyncht worden.

Bodyguard
De bodyguard kent zijn burgemeester, en beschermd hem. Zie de burgemeester rol beschrijven voor meer info.

???????:
????? ??? ?????? ??? ????.

Rollen die eerder gebruikt werden (deze ronde niet dus):



Maffiahoer:
Dit speciale maffialid gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden. Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Rechercheur (andere versie)
Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben
Nachtwaker
Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Gekke velddokter

De gekke velddokter kiest net zoals de normale velddokter elke nacht iemand uit om te beschermen. Bij de gekke dokter is er alleen één probleem: hij heeft 50% kans om diegene te vermoorden ipv beschermen. Er wordt niet vermeld of je gekke velddokter bent of ‘gewone’ velddokter.

Cupido
Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeestersverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Spion

Je hebt sympathie voor de maffia, al behoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia!

Busdriver
De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen die nacht. Als Persoon A door de maffia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Op deze manier kan de maffia zichzelf ook per ongeluk afmaken. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen, en mag ook zichzelf niet switchen.

Voorbeeld

Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
De spelregels in dit spel zijn wel behoorlijk anders, maar het idee is ongeveer hetzelfde.

Voorlopig deelnemerslijst.



1. timmmmm
2. Syb-rund.
3. Lekiamh
4. ZxOrD
5. Harajuku.
6. Isdatzo
7. ajf
8. Ladidadida
9. Sheepcidus
10. Etcetera
11. CaLeX
12. Silver_shark
13. Clesar03
14. Trevland
15. Susi
16. lynda
17. DuTank
18. -SG-
19. PrincePolly



Belangrijke posts:



Nacht 1
Laffe huichelaar
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:34:16 #2
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882053
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (5) PP, Trevland, Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (5) Ladidadida (2), timmmmm, Etc (2x)
Sheep (1) timmmmm
Silver_shark 1 Hara
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:35:29 #3
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882086
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (5) PP, Trevland, Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (3) timmmmm, Etc (2x)
Sheep (1) timmmmm
Silver_shark (3) Hara, ladidadida (2)
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:36:34 #4
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_63882115
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:26 schreef Harajuku. het volgende:
# Silver_Shark

Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (5) PP, Trevland, Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (5) Ladidadida (2), timmmmm, Etc (2x)
Sheep (1) timmmmm
Silver_shark 2 Harax2
Laffe huichelaar
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:36:52 #5
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882119
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (5) PP, Trevland, Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (3) timmmmm, Etc (2x)
Sheep (1) timmmmm
Silver_shark (4) Hara (2), ladidadida (2)
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:37:09 #6
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_63882125
tvp
A little knowledge is a dangerous thing.
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:37:54 #7
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_63882140
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (5) PP, Trevland, Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (2) , Etc (2x)
Silver_shark (6) Hara (2), ladidadida (2) Timmmmm 2x
Laffe huichelaar
pi_63882144
TVP

Wat hadden we ook alweer tegen SS?
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  Redactie Frontpage dinsdag 9 december 2008 @ 16:38:19 #9
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_63882154
ik sta nog steeds boven aan de lynchlijst
als jullie willen dat de maffia wint, of de weerwolven, en niet het dorp, vooral doorzetten
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:38:43 #10
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_63882165
Mag ik weten wat de hints tegen silver shark zijn?
A little knowledge is a dangerous thing.
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:38:54 #11
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882171
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:38 schreef CaLeX het volgende:
TVP

Wat hadden we ook alweer tegen SS?
Kok, 88 en nog iets.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_63882196
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:38 schreef Etcetera het volgende:
ik sta nog steeds boven aan de lynchlijst
als jullie willen dat de maffia wint, of de weerwolven, en niet het dorp, vooral doorzetten
Ga hints zoeken, en verweer je.

Nogmaals, hints tegen Ladi:
Forum posts:
Die wind + regen (pag 3)
Goedemorgen op 11 nov (pag 3)
Metal (pag3) => wordt geassocieerd met stinkende mensen
Verbied roken in de auto (pag 3) => roken wordt geassocieerd met stinken
Fobo :
11000 posts
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:40:41 #13
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_63882223
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:37 schreef -SG- het volgende:
tvp
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:41:43 #14
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882256
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:39 schreef Lekiamh het volgende:

[..]

Ga hints zoeken, en verweer je.

Nogmaals, hints tegen Ladi:
Forum posts:
Die wind + regen (pag 3)
Goedemorgen op 11 nov (pag 3)
Metal (pag3) => wordt geassocieerd met stinkende mensen
Verbied roken in de auto (pag 3) => roken wordt geassocieerd met stinken
Fobo :
11000 posts
Ik heb niet eens iets met metal
Roken stinkt niet.
Het ging over bomen en wind, niet over regen en wind.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_63882291
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:09 schreef Isdatzo het volgende:
Susi
Calex
Silvershark
Etcetera
Princepolly
Sheepcidus

Dat zijn de personen op wie timmmmm vandaag gestemd heeft.

Het lijkt me duidelijk (voor zover het dat nog niet was) dat we timmmmm niet serieus kunnen nemen.
+ SS

Van roken is toch iets meer bekend dat het stinkt dan van sporten
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  Redactie Frontpage dinsdag 9 december 2008 @ 16:44:27 #16
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_63882330
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:39 schreef Lekiamh het volgende:

[..]

Ga hints zoeken, en verweer je.
ik heb me al verweerd schat, en dat heeft me ook zo goed geholpen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:44:36 #17
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63882334
tvp
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:44:51 #18
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_63882340
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:42 schreef CaLeX het volgende:

[..]

+ SS

Van roken is toch iets meer bekend dat het stinkt dan van sporten
Nee, want men zegt dat zweet meer stinkt dan rook.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:44:57 #19
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_63882344
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:41 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik heb niet eens iets met metal
Roken stinkt niet.
Het ging over bomen en wind, niet over regen en wind.
Ze bedoelde waarschijnlijk je hebt iets met een metal
Laffe huichelaar
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:45:51 #20
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_63882363
Rokende mensen meuren als de hel, maar dat terzijde
Laffe huichelaar
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:47:41 #21
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_63882401
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (6) PP, Trevland(2), Sheep, Clesar03, Isdatzo
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (2) , Etc (2x)
Silver_shark (6) Hara (2), ladidadida (2) Timmmmm 2x

Hoef ik niet op een andere te stemmen en ik vind dat ladi niet met sterke tegen argumenten komt.
pi_63882406
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:41 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik heb niet eens iets met metal
Jammer voor jou, wel in je AT.
quote:
Roken stinkt niet.
Dat zeg jij nu ja. In het algemeen zijn niet-rokers de mening toegedaan dat 'roken stinkt'.
quote:
Het ging over bomen en wind, niet over regen en wind.
Lees het alatste verhaaltje eens goed:
quote:
Ook de maffia was er weer klaar voor, de klok sloeg 11 uur, 3 mannen in zwarte pakken slopen langzaam naar het een afgelegen huis. Gelukkig regende het een beetje want de stank van de drie ongewassen mannen was ondragelijk. SiestaGuru(spelleider) zat intussen rustig een documentaire te kijken over Estland. Na afloop kroop de zielige sukkelaar snel in bed.
De drie mannen stonden voor de deur die Siesta vergeten was dicht te doen, ze luisterden nog even naar het geluid van de bomen in de wind, en slopen naar binnen. Zonder twijfel staken ze 3 messen in deze arme jongeman, langzaam voelden ze zijn aura verdwijnen, en ze verdwenen in de nacht.
Stukjes die op jou kunnen slaan zijn bold.
Stukjes die zijn onderstreept heb ik (nog) niets kunnen vinden, of zijn onduidelijk.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lekiamh op 09-12-2008 16:49:52 (Ik heb iets met de knop 't') ]
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:48:03 #23
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_63882409
Je had gewoon geen geduld timmm
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_63882438
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:44 schreef Etcetera het volgende:

[..]

ik heb me al verweerd schat, en dat heeft me ook zo goed geholpen
Als je wilt blijven leven, verweer je dan nog eens. Mensen zijn lui en lezen het vorige topic echt niet snel weer eens door. + het maakt je geloofwaardiger.

T is maar een hint hoor.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_63882446
Susi (3) SG, Lek, Sheep
Ladiaiiaida (8) PP(2x), Trevland(2), Sheep, Clesar03, Isdatzo Silver_Shark(2x)
Etc. (6) , Lynda, zxord, Clesar03, Lek, ajf, Isdatzo
PrincePolly (2) , Etc (2x)
Silver_shark (6) Hara (2), ladidadida (2) Timmmmm 2x

[ Bericht 0% gewijzigd door Silver_Shark op 09-12-2008 16:56:17 ]
als ik er lekkere ruk aangeeft. Dan spuit ik zo een volwassen vent van zijn scooter.
-geen browserverneukende links in je sig graag-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')