Nee, dan heeft'ie een ander voor zichquote:Op donderdag 11 december 2008 10:06 schreef FJD het volgende:
[..]
Best wel
[..]
Hij kende je"Ow ja das die jongen waarbij ik die gummiknuppel uit de oogkas moest halen na Feyenoord-Ajax"
jullie erop laten tekenen of de makelaar?quote:Op donderdag 11 december 2008 10:44 schreef Keltie het volgende:
Tekening van het, vorige maand, bekeken huisje binnen.. Dakterras van 5x7 met een daktuin (?) erop laten tekenen
Er staat toch wel een perenboom toch??quote:Op donderdag 11 december 2008 10:44 schreef Keltie het volgende:
Tekening van het, vorige maand, bekeken huisje binnen.. Dakterras van 5x7 met een daktuin (?) erop laten tekenen
De verkopende partij/ makelaar liet bij de bezichtiging vallen dat de buurman (het is een vreemd pand zegmaar) het liet doen (die heeft al toezegging van de gemeente om het zo te mogen doen). Dus wij wilden weten hoe dat eruit komt te zien en is eigenlijk wel vrij belangrijk dat het erop komt. Er zit geen tuin bij, hoeft van mij ook niet, maar dan is zo'n dakterras wel heerlijk (ook ivm de hond).quote:Op donderdag 11 december 2008 11:01 schreef jpjedi het volgende:
[..]
jullie erop laten tekenen of de makelaar?
Wij hebben een daktuin (penthouse appartement) en dat is werkelijk heerlijk. Oase van rust in je tuintje zo hoog boven de druktes van de stad.
Een perenboom? Wat moet ik daar nou weer mee?quote:Op donderdag 11 december 2008 11:03 schreef ursel het volgende:
[..]
Er staat toch wel een perenboom toch??
En hebbie wel eige geld..
Je bent dus duidelijk niet bekend met Harry Jekkers..quote:Op donderdag 11 december 2008 11:11 schreef Keltie het volgende:
Een perenboom? Wat moet ik daar nou weer mee?
Nee, wel en hypotheek
Zal zo eens zien of ik die tekening hier ken plaatsen.. Ts een PDF dus moet even wat kunst en vliegwerk doen
quote:Op donderdag 11 december 2008 11:30 schreef FJD het volgende:
De longs zijn de deur uit en TomTom klapt nog even door45% in precies 10 uur beurshandel
+17% met een turbo zit je dan al snel op +50% oid. Tis wel lekker dat de sprinters nu geen transactiekosten hebbben. Blijft toch een beetje gokken dus je wilt er niet teveel geld in steken. Ondertussen wel van een 25,- nu bijna 50,- gemaaktquote:Op donderdag 11 december 2008 11:33 schreef ursel het volgende:![]()
Fortis heeft ook ff lekker gestaan..
Mwah.. Het staat te koop voor ¤400.000 maar als'ie het kwijt wil gaat er wel wat van die prijs afquote:Op donderdag 11 december 2008 ??:?? schreef staticdata het volgende:
en wat mag dat allemaal wel niet kostenflinke wat als ik het zo zie
Nou, verheug je daar nog niet opquote:Op donderdag 11 december 2008 12:31 schreef FJD het volgende:
Klinkt wel erg gaaf KeltieWanneer is de housewarming?
Net Belgie dus.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:59 schreef FJD het volgende:
Volgende week al consult voor de operatieHeerlijk zo'n privekliniek. Opgerot met je ambtenarenmentaliteit van "heeft u een gaatje op 4 maart 2009?" bellen, afspraak en het mes erin
Nadeeltje is dan wel dat we eerst 2 huizen moeten verkopenquote:Op donderdag 11 december 2008 13:01 schreef jpjedi het volgende:
Dat is een top huis man.Eigenlijk gewoon een spreekwoordelijke "kast van een huis"!
En het is kopers tijd nu dus ik zou zeggen doe een goede deal daar!![]()
Wij hebben flink wat afgedongen en ik kreeg gisteren het taxatierapport binnen. De executiewaarde is ongeveer de transactiewaarde.
Als je maar op de 20e erbij bent.quote:Op donderdag 11 december 2008 13:10 schreef FJD het volgende:
Ik moet de operatie nog even timen. Weet niet wat verstandig is. Ik denk nu aan begin januari maar het zou net zo goed december kunnen worden.
*tijdelijke bestanden gewist*quote:Op donderdag 11 december 2008 11:15 schreef ursel het volgende:
Iemand deze trouwens al gezien??
NSFW!!! Ik en mijn potje...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |