En jij wilde Bt op msn, kaartte dat aan, maar ze negeerde je in eerste instantie.quote:Op zondag 7 december 2008 22:35 schreef MASD het volgende:
[..]
zo spannend is het niet. In het kort:
BT en jos krijgen aandacht, mouzurX wil dat ook maar het lukt hem niet. En het afgestoten liefdeskind van deze gebeurtenissen is dit topic.
O dan hebben ze wel wat gemist zegquote:Op zondag 7 december 2008 22:27 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Neuh, dat is het niet. Ik gok dat 80 % die niet eens gezien heeft.
Stiekem geniet je er wel van. Dat directe "Hey neuken?", je zou liegen als je zou zeggen dat je e-clitoris en niet van gaat kloppen.quote:Op zondag 7 december 2008 22:37 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Voor mannen is het sowieso moeilijker MASD, op Fok! geeft het hebben van een vagina je al een bepaalde mate van aandacht. Het leven is oneerlijk!
Dat dus.quote:Op zondag 7 december 2008 22:42 schreef Fascination het volgende:
Nu kunnen we TS wel gaan bashen maar er zit wel een kern van waarheid in.
Post ze eens hier.quote:Op zondag 7 december 2008 22:22 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Kleine hint maar ik denk zo maar dat het door die fotos in dat fap-topic komt .
Maar je wilde er maar al te graag bij horenquote:Op zondag 7 december 2008 22:10 schreef Catch_me het volgende:
Zijn vaak autisten uit de SC, het afvoerputje van KLB.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |