Dus ze is inmiddels naar huis gekomen? Heeft ze een fijne wandeling gehad?quote:Op dinsdag 9 december 2008 16:45 schreef NEUTE het volgende:
Ach het boeit me niet eens meer. Weet wel dat dit alles was, maar goed, tis voor mij klaar nu. Mooie is dat ze de hele dag bij me moeder thuis heeft gezeten, huilen, praten enz enz. Ze is helemaal naar de klote, kwam geen normaal woord meer uit zei me moeder. BOEIE, klaar, over uit.
quote:Op dinsdag 9 december 2008 17:23 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dus ze is inmiddels naar huis gekomen? Heeft ze een fijne wandeling gehad?
Tja, nu ze dat heeft gedaan, weet je natuurlijk niet meer of je ooit alles zult weten.. Dus ik kan me je reactie wel voorstellen.
Toch denk ik nog steeds dat ze oprecht van je houdt. Anders deed ze dit allemaal niet. Alleen is dat niet genoeg. Vertrouwen is alles in een relatie, als dat wat jou betreft onherstelbaar beschadigd is, geef ik je groot gelijk.
Ja, inderdaad, helemaal mee eens, maar helaas is het op deze manier gelopen; had een stuk beter uit kunnen pakken voor alle partijen danquote:Op dinsdag 9 december 2008 17:46 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ik vind dat ze allebei gelijk open kaart hadden moeten spelen.. Ik vind het wel jammer voor NEUTE en zijn ex..
Ja ik weet dat ze van me houd, en had idd beter kunnen uitpakken als ze het meteen verteld had. Maar we gaan het zien. Ben er voor nu klaar mee. Ga me reis plannen, lekker half jaar weg. En als het echt liefde is zal de tijd het wel leren.quote:Op dinsdag 9 december 2008 17:53 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Ja, inderdaad, helemaal mee eens, maar helaas is het op deze manier gelopen; had een stuk beter uit kunnen pakken voor alle partijen dan
Hoe kun je nou vanzelfsprekende algemeenheden lopen spuien, terwijl je ergens anders zegt dat je niet verweten mag worden dat je de situatie niet kent?quote:Op dinsdag 9 december 2008 12:38 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Lees mn posts nou gewoon even terug. Ik geef gewoon logische algemene dingen aan. Je kunt wel doen alsof elke situatie uniek is, maar dat is gewoon niet zo.
Dat bedoel ik.. Gewoon publiek zoeken op wie je uitspraak van toepassing is. Heb je altijd gelijk..quote:Op maandag 8 december 2008 15:35 schreef JoeyT het volgende:
Wie de schoen pasr... Het is slechts een constatering. Als het niet van jou op toepassing is, dan had ik het waarschijnlijk ook niet over jou.
Als je constateert dat mensen de waarheid in pacht denken te hebben, dan stel je je toch bij voorbaat al boven die mensen? Je weet het immers beter? Dat impliceer je toch met zo'n uitspraak? Ik kan Kroegtijger aleen maar gelijk geven als hij constateert dat jij geen haar beter bent.quote:Op maandag 8 december 2008 13:56 schreef JoeyT het volgende:
Toch typerend dat het merendeel denkt de waarheid in pacht te hebben.Ooit wel eens gedacht dat je zelf degene bent die het inzicht nodig hebt?
JoeyT afzeiken is absoluut de beste remedie tegen liefdesverdriett! Je wordt bedankt!quote:Nogmaals deze topic heet 'de kunst van het loslaten van je ex'. Ik zou graag wat meer willen lezen over die kunst.
Deze is smerig, maar het haalt inderdaad wel even de gedachte af van de ex... JoeyT, bedankt dus, je hebt toch een punt bereikt, namelijk tijdens een discussie met jou laten mensen hier echt even hun ex losquote:--knip--
JoeyT afzeiken is absoluut de beste remedie tegen liefdesverdriett! Je wordt bedankt!![]()
quote:Op dinsdag 9 december 2008 20:06 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze van me houd, en had idd beter kunnen uitpakken als ze het meteen verteld had. Maar we gaan het zien. Ben er voor nu klaar mee. Ga me reis plannen, lekker half jaar weg. En als het echt liefde is zal de tijd het wel leren.
Je zeurt om het zeuren. Ik geef gewoon onderbouwt mijn mening.Sommige mensen zijn het mee eens, andere weer niet. Dat is waar FOK! toch om draait. Nogmaals het is geen uithuil topic.quote:Op dinsdag 9 december 2008 20:11 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hoop gelul om niets.
[..]
JoeyT afzeiken is absoluut de beste remedie tegen liefdesverdriett! Je wordt bedankt!![]()
Goedzo, dat is waar de topic om draait. Jammer dat je na de discussie meteen weer in het oude patroon vervalt ).quote:Op dinsdag 9 december 2008 20:21 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Deze is smerig, maar het haalt inderdaad wel even de gedachte af van de ex... JoeyT, bedankt dus, je hebt toch een punt bereikt, namelijk tijdens een discussie met jou laten mensen hier echt even hun ex los![]()
Je loopt ook weer te overdrijven. Ze heeft het uiteindelijk toch verteld, maar dat vind ik niet het vreemde. Het vreemde is dat jij haar al voor die vakantie bedrogen hebt, ook nog tijdens die vakantie en dit zelf al die tijd verzwegen hebt. Je neemt het haar kwalijk dat ze zelf altijd mooi weer heeft gespeeld, terwijl je dat zelf al die tijd ook deed. En het nu weer uitmaken omdat ze het nu zei ipv zaterdag. Het verhaal klopt gewoon niet.quote:Op dinsdag 9 december 2008 20:06 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze van me houd, en had idd beter kunnen uitpakken als ze het meteen verteld had. Maar we gaan het zien. Ben er voor nu klaar mee. Ga me reis plannen, lekker half jaar weg. En als het echt liefde is zal de tijd het wel leren.
wat jij wil jongen...wat jij wilquote:Op dinsdag 9 december 2008 21:42 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Goedzo, dat is waar de topic om draait. Jammer dat je na de discussie meteen weer in het oude patroon vervalt ).
En noem je dit smerig. Ik noem dit nog niet eens lichte kritiek
. Huillies
.
Wat ervoor zit zou niet meer ter zaken mogen doen; daar ging het hele gesprek zaterdag over. Hij heeft die zaterdag toch wel open kaart gespeelt?? Dan had zij dat ook moeten doen en was er niets aan de hand geweest. Nu blijkt vrijwel direct erachteraan dat ze dat dus niet gedaan heeft; dan is het vertrouwen compleet weg geslagen daarmee. Dus of ze had 't zaterdag moeten zeggen, of ze had dr bek moeten houden en het had nooit uit mogen komen (en dat laatste lijkt me geen fatsoenlijke manier om een relatie dan mee te beginnen natuurlijk... open kaart spelen was beter geweest).quote:Op dinsdag 9 december 2008 21:47 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Je loopt ook weer te overdrijven. Ze heeft het uiteindelijk toch verteld, maar dat vind ik niet het vreemde. Het vreemde is dat jij haar al voor die vakantie bedrogen hebt, ook nog tijdens die vakantie en dit zelf al die tijd verzwegen hebt. Je neemt het haar kwalijk dat ze zelf altijd mooi weer heeft gespeeld, terwijl je dat zelf al die tijd ook deed. En het nu weer uitmaken omdat ze het nu zei ipv zaterdag. Het verhaal klopt gewoon niet.
Dus of je vertelt niet het hele verhaal of je bent gewoon slap.
- Onderbouwing graag?quote:Op dinsdag 9 december 2008 21:40 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Je zeurt om het zeuren. Ik geef gewoon onderbouwt mijn mening.Sommige mensen zijn het mee eens, andere weer niet. Dat is waar FOK! toch om draait. Nogmaals het is geen uithuil topic.
Ben blij dat ik iig je nog een beetje van dat liefdesverdriet af kan helpen.Geen dank dus.
Precies. Volgens mij snapt Joey het allemaal niet meer...quote:Op woensdag 10 december 2008 00:06 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Wat ervoor zit zou niet meer ter zaken mogen doen; daar ging het hele gesprek zaterdag over. Hij heeft die zaterdag toch wel open kaart gespeelt?? Dan had zij dat ook moeten doen en was er niets aan de hand geweest. Nu blijkt vrijwel direct erachteraan dat ze dat dus niet gedaan heeft; dan is het vertrouwen compleet weg geslagen daarmee. Dus of ze had 't zaterdag moeten zeggen, of ze had dr bek moeten houden en het had nooit uit mogen komen (en dat laatste lijkt me geen fatsoenlijke manier om een relatie dan mee te beginnen natuurlijk... open kaart spelen was beter geweest).
Dat heeft dus niets met "slap" te maken lijkt me. Dat heeft te maken met dat ze zaterdag niet het hele verhaal verteld heeft wat ze wel had toegezegd te doen; dat is dus gewoon liegen tegen NEUTE en kan em dan ook niet meer dan gelijk geven.
Stoer hoor!quote:Op dinsdag 9 december 2008 21:42 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Goedzo, dat is waar de topic om draait. Jammer dat je na de discussie meteen weer in het oude patroon vervalt ).
En noem je dit smerig. Ik noem dit nog niet eens lichte kritiek
. Huillies
.
Ik wil er best wel erop in gaan, maar vind je dat niet zonde? Ik hoef niet zo nodig te discussiëren over mijzelf. Hoef er geen Joey topic van te maken, die hebben we al genoeg gehadquote:Op woensdag 10 december 2008 08:11 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
- Onderbouwing graag?
- Ik heb juist aangetoond dat je mening helemaal niet onderbouwd is, en dát heb ik weer wel onderbouwd.
- Waarom mag dit geen uithuiltopic zijn? Maak jij dat uit, tegenwoordig?
Volgens mij ken jij nu niet het hel verhaal. Ik heb alle 3 de topics van Neute gelezen. Ik heb gelezen hoe hij ontkende dat hij ooit iets met een ander had gedaan. Niet voor ze wegging, niet toen ze weg was. Dit heeft hij 3! topics volgehouden. Daarnaast zou hij haar absoluut niet kunnen terugnemen, na wat zij hem geflikt heeft. Hoe kon zij hem dit aandoen, ondertussen stiekem wetende dat hij haar precies hetzelfde had aangedaan. En zodra hij hier kwam was het opeens anders.quote:Op woensdag 10 december 2008 00:06 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Wat ervoor zit zou niet meer ter zaken mogen doen; daar ging het hele gesprek zaterdag over. Hij heeft die zaterdag toch wel open kaart gespeelt?? Dan had zij dat ook moeten doen en was er niets aan de hand geweest. Nu blijkt vrijwel direct erachteraan dat ze dat dus niet gedaan heeft; dan is het vertrouwen compleet weg geslagen daarmee. Dus of ze had 't zaterdag moeten zeggen, of ze had dr bek moeten houden en het had nooit uit mogen komen (en dat laatste lijkt me geen fatsoenlijke manier om een relatie dan mee te beginnen natuurlijk... open kaart spelen was beter geweest).
Dat heeft dus niets met "slap" te maken lijkt me. Dat heeft te maken met dat ze zaterdag niet het hele verhaal verteld heeft wat ze wel had toegezegd te doen; dat is dus gewoon liegen tegen NEUTE en kan em dan ook niet meer dan gelijk geven.
Kijk nou even naar de emoticons die ik gebruik. Doe ik niet voor niets. Gewoon niet meteen op de kast zittenquote:Op woensdag 10 december 2008 08:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Stoer hoor!
En nu maak je iedereen uit voor 'huillies', een ander noem je 'slap'. Op de man spelen heet dat. En als ik met je eigen woorden aantoon dat er geen reet klopt van je verhaal doe je het af als 'gelul' en 'gezeur' zonder wat voor onderbouwing dan ook.
Kun je überhaupt wel een discussie voeren?
Ik ook niet. Heb ik dan ook niet gezegd. De hele boel wordt gewoon uit de context gehaald, maar dat maakt verder niet uit.quote:Op woensdag 10 december 2008 09:23 schreef Chev het volgende:
De échte man:
Volgens de man - man die geen emoties toont
Volgens de vrouw - man die zijn emoties de baas is maar wel kan tonen
Huilies?
Anyway ik vind het uiten van je gevoel op een forum niet slap, sommige dingen wil je niet delen met je naasten omdat je hun er niet (meer) mee wil lastig vallen ofwel omdat je niemand heb om mee te praten hierover.
Het helpt je met verwerken van een hoop dingen door ervaringen te delen van lotgenotenen het van je af te schrijven, tijdverdrijf zeg maar.
Op een gegeven moment heb je het niet meer nodig maar dat kan best een tijd duren, scherpe opmerkingen zullen niet altijd worden gewaardeerd, maar voor sommige zet het hun aan het denken.
Denk niet dat het voor JoeyT een manier is om zichzelf populair te maken
Ja hallo, ik heb 1 keer een fout gemaakt omdat ik zo kwaad was op haar. dat is wat anders als elkaar elke dag spreken, zeggen dat alles ok is maar ondertussen...quote:Op woensdag 10 december 2008 12:23 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Volgens mij ken jij nu niet het hel verhaal. Ik heb alle 3 de topics van Neute gelezen. Ik heb gelezen hoe hij ontkende dat hij ooit iets met een ander had gedaan. Niet voor ze wegging, niet toen ze weg was. Dit heeft hij 3! topics volgehouden. Daarnaast zou hij haar absoluut niet kunnen terugnemen, na wat zij hem geflikt heeft. Hoe kon zij hem dit aandoen, ondertussen stiekem wetende dat hij haar precies hetzelfde had aangedaan. En zodra hij hier kwam was het opeens anders.
Ik geloof het verhaal gewoon niet helemaal, lijkt mij niet zo vreemd toch?
Ja het is fout van haar om dat laatste niet meteen op te biechten, maar om haar dan aan de snelweg haar eruit te zetten vind ik hypocriet.
Ik discussieer ook niet over jou, op de man spelen is jouw vak.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:16 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik wil er best wel erop in gaan, maar vind je dat niet zonde? Ik hoef niet zo nodig te discussiëren over mijzelf. Hoef er geen Joey topic van te maken, die hebben we al genoeg gehad.
Ik wil best met je discussieren, maar dan wel over de kunst van het loslaten van je ex. Dat het geen uithuiltopic is heb ik niet bepaald maar de moderators.
Klopt; ik ken het hele verhaal inderdaad ook niet. Maar ik weet wel dat ze afgesproken hadden zaterdag alles aan elkaar op te biechten. Als NEUTE dat inderdaad gedaan heeft zoals hij beweert, en zij niet, dan zit zij dus fout. En daar kun je kort of lang over lullen, maar het feit blijft staan dan. Dus wat dat aangaat geef ik hem gelijk. Alles wat daarvoor zit weet ik niet en daar kan en wil ik dus ook niet over oordelen. Het gaat puur over zaterdag t/m nu.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:23 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Volgens mij ken jij nu niet het hel verhaal. Ik heb alle 3 de topics van Neute gelezen. Ik heb gelezen hoe hij ontkende dat hij ooit iets met een ander had gedaan. Niet voor ze wegging, niet toen ze weg was. Dit heeft hij 3! topics volgehouden. Daarnaast zou hij haar absoluut niet kunnen terugnemen, na wat zij hem geflikt heeft. Hoe kon zij hem dit aandoen, ondertussen stiekem wetende dat hij haar precies hetzelfde had aangedaan. En zodra hij hier kwam was het opeens anders.
Weet ik niet, weet ik niet genoeg van het verhaal vanaf.quote:Ik geloof het verhaal gewoon niet helemaal, lijkt mij niet zo vreemd toch?
Dat bedoel ik dus ook, en verder heb ik het er ook niet over gehad. Het gaat (zoals ik hierboven al aangaf) puur over zaterdag t/m nu. Niet over wat ervoor zat. En daarin zat / zit ze gewoon fout.quote:Ja het is fout van haar om dat laatste niet meteen op te biechten
Ik weet niet of hypocriet het juiste woord ervoor is. Netjes is het in ieder geval niet en ook niet iets wat ik zelf zou doen (bij niemand niet. Hoe gek mn ex het ook zou maken, ik zou altijd zorgen dat ze veilig thuis komt), maar dat een ander, in dit geval NEUTE dus, dit wel doet, tja...wie ben ik om daar dan over te oordelen? Hij heeft gelijk mbt zn argumentatie (immers, we hebben net al vast gesteld dat ze fout zat wat dit puntje aangaat) maar of de "straf" passend is bij de "misdaad" is een andere discussiequote:maar om haar dan aan de snelweg haar eruit te zetten vind ik hypocriet.
Ok, maar uit onderstaande blijkt dat je fouten hebt gemaakt toen ze er nog was EN toen ze weg was:quote:Op woensdag 10 december 2008 12:32 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Ja hallo, ik heb 1 keer een fout gemaakt omdat ik zo kwaad was op haar. dat is wat anders als elkaar elke dag spreken, zeggen dat alles ok is maar ondertussen...
Heb trouwens net een mail van haar zus gehad, dan is het dus echt crisis daar thuis. Ken haar zus goed en als zij zich ermee gaat bemoeien weet ik wel dat ze echt aan de grond zit...
Ik vind je verhaal gewoon een beetje fragiel. Er klopt iets niet aan.quote:Op dinsdag 9 december 2008 16:17 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Zoveel gepraat zaterdag, zo leuk weer gehad. Mij veel moeite gekost om met de billen bloot te gaan, om te vertellen wat ik voor fouten heb gemaakt toen ze weg was, en toen ze nog hier was.
Tja, dat zegt niets natuurlijk. Er zijn ook mensen die betaald worden om ons land te besturen, en die blijken ook lang niet altijd capabel te zijnquote:Op woensdag 10 december 2008 12:28 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Kijk nou even naar de emoticons die ik gebruik. Doe ik niet voor niets. Gewoon niet meteen op de kast zitten. Laten we gewoon doorgaan met de topic en discussiëren over het ontopic gedeelte.
Ik krijg betaald om discussies te voeren, dus ja dat lukt wel.
Sorry, maar dat geloof ik niet!quote:Op woensdag 10 december 2008 12:28 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik krijg betaald om discussies te voeren, dus ja dat lukt wel.
Maar hoeveel doet dat er nu eigenlijk toe? Ze hebben alle2 fouten gemaakt, zoveel was al duidelijk. Geen van twee heeft schone handen, maar als je dan afspreekt om met een schone lei te gaan beginnen en 1 van de 2 houdt zich daar niet aan (dus gooit niet alles op tafel) en komt later nog even ergens mee aanzetten, dan kan ik me voorstellen dat NEUTE het vertrouwen erin volledig kwijt is meteen. Niet goed van haar kant, begrijpelijk van NEUTE's kant, maar of het inderdaad de juiste weg is, dat weet ik niet. Dat kan en wil ik ook niet beoordelen. Dat kan alleen NEUTE beoordelen lijkt mequote:Op woensdag 10 december 2008 12:44 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ok, maar uit onderstaande blijkt dat je fouten hebt gemaakt toen ze er nog was EN toen ze weg was:
quote:Ik vind je verhaal gewoon een beetje fragiel. Er klopt iets niet aan.
Maar ga gewoon lekker verder zonder haar en probeer in te zien dat het eigenlijk helemaal niet zo prettig is dat zij pijn heeft. Het enige wat dat betekent is dat ze van je houdt.
Toen ze een week weg was heb ik met een ex van mij gezoend die ik al 10 jaar ken en altijd vrienden mee ben gebleven. Je kan het niet eens een zoen noemen, beetje uitdagen in een dronke bui, 5 seconden gezoend en thats it.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:44 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ok, maar uit onderstaande blijkt dat je fouten hebt gemaakt toen ze er nog was EN toen ze weg was:
[..]
Ik vind je verhaal gewoon een beetje fragiel. Er klopt iets niet aan.
Maar ga gewoon lekker verder zonder haar en probeer in te zien dat het eigenlijk helemaal niet zo prettig is dat zij pijn heeft. Het enige wat dat betekent is dat ze van je houdt.
Stuk voor stuk stormlooptopics waar iedereen, including me, plezier uit haaldequote:Op woensdag 10 december 2008 12:46 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Sorry, maar dat geloof ik niet!
Hoe kom je aan al die Joey-topics dan? En hoe sta je eigenlijk bekend, als een intelligente man met wie je goed kunt discussieren, of als iemand die vooral irrittant is?
En om ontopic te blijven: Eerst vond ik je irritant, maar nu hoop ik oprecht dat je blijft. Je hebt behoorlijk wat amusementswaarde en je clownsact is echt een goede remedie tegen piekeren
Ik weet dat ze heel veel van me houdt. Die actie van gister om naar me moeder te gaan geeft wel aan dat ze radeloos is, dat is namelijk totaal niks voor haar. En dat haar zus mij nu gaat mailen wat er in godsnaam is gebeurt in het weekend, dat ze als een zielig hoopje op de bank zit voor zich uit te staren en te huilen, niet eet en niet slaap zegt dan ook weer wat. Ja ze heeft fouten gemaakt, en ja ze had zaterdag ALLES moet vertellen. Maar toont wel aan dat ze toch de ballen heeft om het alsnog te vertellen wetend wat de concequenties konden zijn. Ze wilde het gewoon echt opnieuw proberen. Kreeg net een sms van haar, 6 pagina's eindigend met:quote:Op woensdag 10 december 2008 12:49 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Maar hoeveel doet dat er nu eigenlijk toe? Ze hebben alle2 fouten gemaakt, zoveel was al duidelijk. Geen van twee heeft schone handen, maar als je dan afspreekt om met een schone lei te gaan beginnen en 1 van de 2 houdt zich daar niet aan (dus gooit niet alles op tafel) en komt later nog even ergens mee aanzetten, dan kan ik me voorstellen dat NEUTE het vertrouwen erin volledig kwijt is meteen. Niet goed van haar kant, begrijpelijk van NEUTE's kant, maar of het inderdaad de juiste weg is, dat weet ik niet. Dat kan en wil ik ook niet beoordelen. Dat kan alleen NEUTE beoordelen lijkt me
[..]dat is zeker waar ja
damn... haar liefde voor jou is iig duidelijk.... hoe voel jij je nog over haar? ook zo verliefd?quote:Op woensdag 10 december 2008 12:53 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Ik weet dat ze heel veel van me houdt. Die actie van gister om naar me moeder te gaan geeft wel aan dat ze radeloos is, dat is namelijk totaal niks voor haar. En dat haar zus mij nu gaat mailen wat er in godsnaam is gebeurt in het weekend, dat ze als een zielig hoopje op de bank zit voor zich uit te staren en te huilen, niet eet en niet slaap zegt dan ook weer wat. Ja ze heeft fouten gemaakt, en ja ze had zaterdag ALLES moet vertellen. Maar toont wel aan dat ze toch de ballen heeft om het alsnog te vertellen wetend wat de concequenties konden zijn. Ze wilde het gewoon echt opnieuw proberen. Kreeg net een sms van haar, 6 pagina's eindigend met:
Ik wilde helemaal opnieuw beginnen met jou, maar me timing en de manier waarop was ZO dom. Ik weet wel wat ik al maanden weet en dat is dat ik een ongelovelijke fout heb gemaakt en dat jij belangrijker bent dan alles in de wereld.
Dat is hetgeen wat ik hypocriet vind. Al die 3!! topics heeft hij zielig gedaan en volgehouden dat hij helemaal niets heeft gedaan. Dan blijkt dat hij zelf een dikke leugenaar is. Al die posts in die 3 topics waren hypocriet. Sloeg echt helemaal nergens op. Vandaar dat ik zn verhaal met een korreltje zout neem.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:49 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Maar hoeveel doet dat er nu eigenlijk toe? Ze hebben alle2 fouten gemaakt, zoveel was al duidelijk. Geen van twee heeft schone handen, maar als je dan afspreekt om met een schone lei te gaan beginnen en 1 van de 2 houdt zich daar niet aan (dus gooit niet alles op tafel) en komt later nog even ergens mee aanzetten, dan kan ik me voorstellen dat NEUTE het vertrouwen erin volledig kwijt is meteen. Niet goed van haar kant, begrijpelijk van NEUTE's kant, maar of het inderdaad de juiste weg is, dat weet ik niet. Dat kan en wil ik ook niet beoordelen. Dat kan alleen NEUTE beoordelen lijkt me
[..]dat is zeker waar ja
Ik zei het toch. Je neemt haar gewoon weer terugquote:Op woensdag 10 december 2008 12:53 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Ik weet dat ze heel veel van me houdt. Die actie van gister om naar me moeder te gaan geeft wel aan dat ze radeloos is, dat is namelijk totaal niks voor haar. En dat haar zus mij nu gaat mailen wat er in godsnaam is gebeurt in het weekend, dat ze als een zielig hoopje op de bank zit voor zich uit te staren en te huilen, niet eet en niet slaap zegt dan ook weer wat. Ja ze heeft fouten gemaakt, en ja ze had zaterdag ALLES moet vertellen. Maar toont wel aan dat ze toch de ballen heeft om het alsnog te vertellen wetend wat de concequenties konden zijn. Ze wilde het gewoon echt opnieuw proberen. Kreeg net een sms van haar, 6 pagina's eindigend met:
Ik wilde helemaal opnieuw beginnen met jou, maar me timing en de manier waarop was ZO dom. Ik weet wel wat ik al maanden weet en dat is dat ik een ongelovelijke fout heb gemaakt en dat jij belangrijker bent dan alles in de wereld.
Nee Joey, heb de tickets al gecanceld. Ik wil haar heel graag terug maar kan idd niet verkroppen wat ze gedaan heeft. Ik ga een half jaar reizen, idd mezelf vinden en zie daarna wel weer verder.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:01 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik zei het toch. Je neemt haar gewoon weer terug![]()
. Maar nu wil je haar echt niet meer he
.
Meteen de reden waarom ik je slap noemde.![]()
Maar ok vanaf nu zal ik wel weer doen alsof je niet per seconde van gedachte verandert.>
Ik zou haar terugnemen als je het kan verkroppen wat ze allemaal gedaan heeft. Ik denk echter dat je dat op dit moment nog niet kan, gezien je reactie op de snelweg. Verbreek gewoon het contact en vind jezelf eerst.
Maar waarschijnlijk neem je haar gewoon lekker mee naar Portugal.
Ja haar liefde is zeker duidelijk, maar dat wist ik hiervoor ook wel. Ik ben kwaad, ontzettend kwaad maar de liefde is er nog steeds. Vrees niet dat die weggaat, maar denk niet dat ik ermee kan leven wat ze gedaan heeft. Nu niet iig, daarom ga ik ook reizen. Even weg van alles en iedereen, even mezelf op de eerste plek zetten.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:55 schreef PhoenixNLx het volgende:
[..]
damn... haar liefde voor jou is iig duidelijk.... hoe voel jij je nog over haar? ook zo verliefd?
Ik ben het helemaal met je eens wat dat betreft hoor als het geen je beweert waar is (en ik heb geen reden om aan te nemen dat dit niet zo is) maar dat is niet waar dit stukje om draait. Je blijft maar dat erbij slepen, terwijl dat er nu even niets mee van doen heeft. Het gaat erom dat ze hebben afgesproken alles op te biechten. Als 1 van de 2 dan niet alles opbiecht, zit die fout. Kun je nog zo hoog of laag springen dat hij heeft gelogen of wat dan ook, maar dat doet niets af aan het feit.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:57 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Dat is hetgeen wat ik hypocriet vind. Al die 3!! topics heeft hij zielig gedaan en volgehouden dat hij helemaal niets heeft gedaan. Dan blijkt dat hij zelf een dikke leugenaar is. Al die posts in die 3 topics waren hypocriet. Sloeg echt helemaal nergens op. Vandaar dat ik zn verhaal met een korreltje zout neem.
Bovendien vind ik het gewoon walgelijk om haar naam in de post te gooien (renske) en de hele tijd er even duidelijk bij te vermelden hoeveel pijn ze wel niet heeft.
Stel je ziet jouw ex hier posten en die gooit jouw echte naam even hier neer en maakt daarbij ook nog even duidelijk hoeveel je jankt. Lijk me niet zo prettig toch?
Je weet wel dat je precies hetzelfde in je eigen topics zei? Maar succes in ieder gevalquote:Op woensdag 10 december 2008 13:03 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Nee Joey, heb de tickets al gecanceld. Ik wil haar heel graag terug maar kan idd niet verkroppen wat ze gedaan heeft. Ik ga een half jaar reizen, idd mezelf vinden en zie daarna wel weer verder.
Ik denk juist dat die 'bijzaken' belangrijk zijn, aangezien het aangeeft dat het verhaal niet helemaal kloppend in elkaar steekt. Als je inderdaad droog naar de reactie kijkt nav het later opbiechten, ben ik het met jou eens.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:06 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens wat dat betreft hoor als het geen je beweert waar is (en ik heb geen reden om aan te nemen dat dit niet zo is) maar dat is niet waar dit stukje om draait. Je blijft maar dat erbij slepen, terwijl dat er nu even niets mee van doen heeft. Het gaat erom dat ze hebben afgesproken alles op te biechten. Als 1 van de 2 dan niet alles opbiecht, zit die fout. Kun je nog zo hoog of laag springen dat hij heeft gelogen of wat dan ook, maar dat doet niets af aan het feit.
En inderdaad, ik vond het posten van de naam ook zeker niet netjes. Zou ik zelf ook niet doen nee. Maar dat is allemaal niet onderwerp van de discussie. Er wordt nu veel meer bijgesleept door je dan waar het om draait in dit stukje. En ik snap dat je het een belangrijk punt vind (dat is het imho ook) maar het staat hier allemaal even los van natuurlijk
Ik denk dat "wij" (als in de forum-bezoekers) niet naar het hele plaatje kunnen kijken. Deels omdat het alleen door NEUTE hier beschreven wordt en deels omdat het op papier altijd anders over komt dan in een gesprek. Om dan van afstand over een forum even te kunnen oordelen over zo'n situatie, tja, ik denk dat het niet aan ons is om dat te doen.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:10 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik denk juist dat die 'bijzaken' belangrijk zijn, aangezien het aangeeft dat het verhaal niet helemaal kloppend in elkaar steekt. Als je inderdaad droog naar de reactie kijkt nav het later opbiechten, ben ik het met jou eens.Maar ik denk dat er naar het hele plaatje moet worden gekeken en dan vind ik het onbehoorlijk.
Maja hij gaat het nu voor zichzelf oplossen, dus laten we hem daarin steunen.![]()
Dat is waar. Maar je moet wel begrijpen dat Neute behale zijn 3 delige vreemdgaan reeks ook daarvoor nog tpoics had geopend en zelf om meningen vroeg. Sterker nog: Hier heeft hij letterlijk gevraagd wat JoeyT er van vindt. Dus inderdaad die mening zal niet alle aspecten van de situatie omvatten, maar is nauwkeurig genoeg met hetgeen aan informatie hij zelf heeft gegeven. Hij kan daarna zelf de afweging maken wat relevant is en wat niet.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:14 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Ik denk dat "wij" (als in de forum-bezoekers) niet naar het hele plaatje kunnen kijken. Deels omdat het alleen door NEUTE hier beschreven wordt en deels omdat het op papier altijd anders over komt dan in een gesprek. Om dan van afstand over een forum even te kunnen oordelen over zo'n situatie, tja, ik denk dat het niet aan ons is om dat te doen.
Ik dacht dat je had gezegd dat er twee meisjes bij betrokken waren en dat je veel meer had gedaan..quote:Op woensdag 10 december 2008 12:49 schreef NEUTE het volgende:
[..]
Toen ze een week weg was heb ik met een ex van mij gezoend die ik al 10 jaar ken en altijd vrienden mee ben gebleven. Je kan het niet eens een zoen noemen, beetje uitdagen in een dronke bui, 5 seconden gezoend en thats it.
Generaliseren is hier niet van toepassing?:Dquote:Op woensdag 10 december 2008 13:31 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Met elk onderwerp is het moeilijk een allesomvattende mening te geven.
Dat met die 2 meiden is gebeurd toen ze nog in Nederland was.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:32 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik dacht dat je had gezegd dat er twee meisjes bij betrokken waren en dat je veel meer had gedaan..
Ik geef Joey in zoverre gelijk dat jullie allebei dezelfde fout hebben gemaakt, en volgens mij hebben jullie ook allebei issues. (Ik bedoel jou en je ex, niet jij en JoeyT, in dit geval)
Maar als je afspreekt met een schone lei te beginnen, ook om het vertrouwen weer te herstellen.. dan weegt het wel zwaar als dan toch niet alles boven water blijkt te zijn. Zeker gezien jouw onzekerheid..
Tja, wat je ermee moet weet ik ook niet.. Aan de ene kant heeft ze het toch wel opgebiecht. Aan de andere kant, nu kun je niet meer zeker weten of idd alles gezegd is.
Je zult zelf moeten bepalen of je haar weer kunt vertrouwen, en of een relatie met haar uberhaupt toekomst heeft. Jullie lopen al een jaar zo te rommelen.. Soms is het beter om er een punt achter te zetten, of iig. jullie eigen problemen eerst uit te werken.
Ik generaliseerde niet. Ik gaf aan wat mij opviel en nog steeds opvalt. Verder dacht ik dat het beter was om geen namen te noemen, omdat het anders als persoonlijke aanval opgevat zou worden. Dit was een foute beslissing, omdat daarom de discussie ontspoorde in een offtopic gedoe. Ik heb hiervan geleerd, maar hou dan ook in je achterhoofd dat rationele opmerkingen niet aanvallend bedoeld zijn.quote:Op woensdag 10 december 2008 13:37 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Generaliseren is hier niet van toepassing?:D
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |