Hoorn, ik stond vandaag op de plaats waar de foto is gemaakt.quote:Op woensdag 10 december 2008 21:33 schreef ghizzer het volgende:
[..]
understatement, maar toch. welk station is dit (2de foto)?
Hoe laat?quote:Op woensdag 10 december 2008 22:02 schreef Peterselieman het volgende:
Daar heb ik vandaag ook gestaan
Je kwam aan met de trein uit amsterdam, en ging weg met die naar Alkmaar/Den Haag?quote:
Maar die trein stopt ook in Amsterdam, Utrecht, Arnhem, en reizigers moeten wel naar die trein toe kunnen komen (zonder alleen in Amsterdam te kunnen opstappen). En door die omweg is de reistijd weer langer, wat de NS ook wil proberen te voorkomen.quote:Op woensdag 10 december 2008 19:30 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Klopt, tenzij je aftakkingen maakt natuurlijk. Of een pendeltrein tussen Arnhem en Rotterdam. Maar een internationale trein zou heel goed kunnen, maar het is alleen jammer dat de max. snelheid 120 km/u is. Buiten dat om zou het ook als omleidingsroute gebruikt kunnen worden als elders een (belangrijk) baanvak voor langere tijd gestremd is.
Zoals het nu is, is het ongeschikt voor personenvervoer, dat besef ik ook. Er zijn aanpassingen en aftakkingen nodig om het enigszins geschikt te maken.quote:Op woensdag 10 december 2008 22:28 schreef von_Preussen het volgende:
Nee, die lijn is echt ontworpen voor alleen goederenverkeer, en reizigersvervoer zal altijd gepaard gaan met (onaanvaardbare?) beperkingen.
Zelfs de daadwerkelijke nominale spanning van 1,5 (1,8 KV) wordt al vaak niet echt gehaald. Zijn plaatsen waar een flinke dip in zit.quote:Op woensdag 10 december 2008 00:54 schreef Peterselieman het volgende:
mja, zo bedoel ik het ook meer ja, want ondanks de vele ondergrondstations is het soms al kiele kiele. Vandaar dat ICM bijvoorbeeld niet met meer dan 15 bakken mag rijden. 17 bakken kunnen de onderstations nog hebben, maar als een tegentrein dan meer dan 13 bakken heeft, dan lukt het al niet meer en zullen de treinen bijna stilvallen.
Is dat erg?quote:Op donderdag 11 december 2008 00:38 schreef Brembo het volgende:
[..]
Zelfs de daadwerkelijke nominale spanning van 1,5 (1,8 KV) wordt al vaak niet echt gehaald.
duh! minder spanning -> minder vermogen -> niet op tijd rijdenquote:
quote:Op donderdag 11 december 2008 11:03 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
duh! minder spanning -> minder vermogen -> niet op tijd rijden
oh! nou geef ik de vingerverfers een nieuw excuus voor vertragingen
Ach gisteren was er een trein bij vertrek vanaf Amsterdam al vertraagd omdat er een niet goed functionerende wagen in een stam zat die er tussenuit moest worden gehaaldquote:Op donderdag 11 december 2008 13:22 schreef Dr_Flash het volgende:
Technische problemen met de TRAXXlocomotieven?Die waren er toch juist gekomen vanwege technische problemen met de 11.8/9?
Daar is geen tekort aan, ze worden alleen niet meer als stuurstand gebruikt.quote:Op donderdag 11 december 2008 14:03 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Overigens snap ik het gekloot met dubbele stuurstandrijtuigen niet, ik dacht dat daar een tekort aan was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |