Aw, das niet fijnquote:Op dinsdag 2 december 2008 08:41 schreef iamredleader het volgende:
* komt het topic binnengehoest
mogguh![]()
Slecht geslapen, nog altijd goed verkouden
Dankquote:Op dinsdag 2 december 2008 09:02 schreef MaJo het volgende:
Aw, das niet fijnmaak een lekkere mok thee met honing, goed boek erbij en kruip lekker weer onder de wol
ben stiekem wel een beetje jaloers
![]()
ik ben werken
Als je het zo opschrijft nodigt dat heel erg uit om te vragen waar het over ging... Dus: Waar ging het over? Zat er een ijsbeer in? Dat betekent namelijk bedrog, zoals de SC eerder al voor me had uitgezocht.quote:Op dinsdag 2 december 2008 09:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
En ik heb me toch een *PS typt allemaal onnette woorden en backspacet ze weer, oftewel, hij was heel erg* nachtmerrie gehad
Vandaag stond er een college op mijn rooster dat zou beginnen om 9:15... het is nog niet begonnen. Er komt een gastspreker en dan plannen ze de zaal redelijk ruim in om het definitieve tijdstip later bekend te maken, maar dat is nu niet gebeurd. Gelukkig was ik er niet echt om 9:15 maar kwam ik een tikje te laat (quote:Op dinsdag 2 december 2008 07:51 schreef MaJo het volgende:
Morning![]()
ligt iedereen nog te maffen![]()
het is ook veel te vroeg, was graag nog even blijven liggen
vandaag vroeg aan het werk want er is levering dus dan is het altijd een chaos. Moet deze week 30 uur werkenmaar wel lekker veel centjes verdienen
en een hele riedel erachteraan. maar ik heb heul geen myspace account aangemaaktquote:Hi t -- Thanks for joining MySpace!
ja die moest van Jan komen en dat duurde even en ik zat er niet echt achteraanquote:Op dinsdag 2 december 2008 15:00 schreef Soempie het volgende:
Zo lang doen over een evaluatie.![]()
Oke, nu ga ik weer verder. Vanmorgen ging ik als een speer, maar sinds ik msn aan heb en af en toe op Fok! kijk gaat het weer wat minder.
ik heb 2 chocoladeletters gekregen van de lieve mevrouw bij wie ik mijn fiets mag parkerenquote:Op dinsdag 2 december 2008 15:02 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja en ik heb een pepernootvreetkick
Uhm niks eigenlijk, anders had ik het hier wel gepost. Je hoeft bij mij echt niet te verwachten dat ik wil dat anderen doorvragen zoals PS dat nu wel doet met haar nachtmerriepost.quote:Op dinsdag 2 december 2008 07:56 schreef Nembrionic het volgende:
Vraag van de dag:
en wat zijn de uitslagen?
Je moeder?quote:Op dinsdag 2 december 2008 15:03 schreef Etcetera het volgende:
ik heb 2 chocoladeletters gekregen van de lieve mevrouw bij wie ik mijn fiets mag parkeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |