quote:Op zondag 30 november 2008 14:30 schreef Prosac het volgende:
Lopen we bij Groningen wel weer een paar ton mis als Ajax geen kampioen wordt, straks gaan we failliet!!!
Nog sterker:quote:Op zondag 30 november 2008 14:30 schreef starla het volgende:
[..]
Een ploeg die verliest van FC Volendam is voor iedereen concurrentie, zelfs voor Volendam
Niet gewoon in Rotterdam?quote:Op zondag 30 november 2008 14:36 schreef Merkie het volgende:
Waar is Sparta - NAC?
Ja, maar waarom zie ik een nabeschouwing van Ajax - Utrecht in plaats van Sparta - NAC?quote:
en als die counter op niks loopt en Ajax kan counteren? met jou als scheids blijven we bezig..quote:Op zondag 30 november 2008 14:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuurlijk wel ,die corner was ook al over tijd.
Is gewoon consequent hoor. Bij het verstrekken van de tijd worden kansrijke situaties afgemaakt en zo ook corners nog gegeven. Als de bal dan voor Utrecht buiten de 16 is, fluit de scheids af.quote:Op zondag 30 november 2008 14:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat het erg inconsequent is. Ik kan me de boosheid van de Utregters wel voorstellen.
Hij komt binnenkort uit de kast dat is duidelijkquote:Op zondag 30 november 2008 14:37 schreef J.Herrer het volgende:
Die Sulejmani is eigenlijk wel een beetje een Sjonnie
Met z'n geschoren wenkbrauwtje en roze schoenen
Woont al samen met Bodul hequote:Op zondag 30 november 2008 14:39 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Hij komt binnenkort uit de kast dat is duidelijk
Wordt denk ik dan op EL 3 of EL 4 uitgezonden.quote:Op zondag 30 november 2008 14:37 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja, maar waarom zie ik een nabeschouwing van Ajax - Utrecht in plaats van Sparta - NAC?
Anders kun je bezig blijven inderdaadquote:Op zondag 30 november 2008 14:39 schreef pfaf het volgende:
Is gewoon consequent hoor. Bij het verstrekken van de tijd worden kansrijke situaties afgemaakt en zo ook corners nog gegeven. Als de bal dan voor Utrecht buiten de 16 is, fluit de scheids af.
quote:Op zondag 30 november 2008 14:39 schreef pfaf het volgende:
[..]
Is gewoon consequent hoor. Bij het verstrekken van de tijd worden kansrijke situaties afgemaakt en zo ook corners nog gegeven. Als de bal dan voor Utrecht buiten de 16 is, fluit de scheids af.
Debiel, die heb ik niet (Digitenne). Normaal gesproken geen probleem, maar waarom je hoofdzender vullen met onzin als er voetbalwedstrijden bezig zijn. Zeker vanwege dat Discovery-gedoequote:Op zondag 30 november 2008 14:40 schreef borisz het volgende:
[..]
Wordt denk ik dan op EL 3 of EL 4 uitgezonden.
Wel. Heb je met je ogen dicht gekeken? Pannenkoek? Tijdens de 93e minuut had Ajax de bal op rechts, ongeveer enkele meters van de achterlijn.quote:
Hij sprak bij Groningen altijd in het Nederlands (na een paar maanden) maar na zijn transfer naar Ajax was dat ineens helemaal voorbij leek het wel.quote:Op zondag 30 november 2008 14:41 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Had ik niet gedacht, leek me type speler die nooit de taal zal leren
Er moet gewoon een zoemer komen en dan mag je niet meer aan de bal komenquote:
Die corner werd genomen toen de tijd voorbij was. Penisje. Hij durfde hem alleen niet meer niet te laten nemen. Kan gebeuren maar dan hoor de actie daarna er ook bij , als ie ballen heeft. Maar hij liet zich sowieso nogal intimideren door het publiek.quote:Op zondag 30 november 2008 14:42 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wel. Heb je met je ogen dicht gekeken? Pannenkoek? Tijdens de 93e minuut had Ajax de bal op rechts, ongeveer enkele meters van de achterlijn.
In Groningen kunnen ze geen Spaansquote:Op zondag 30 november 2008 14:43 schreef Prosac het volgende:
[..]
Hij sprak bij Groningen altijd in het Nederlands (na een paar maanden) maar na zijn transfer naar Ajax was dat ineens helemaal voorbij leek het wel.
Je leest wel erg slecht voor een journalist hè? Pannenkoek. Als de tijd voorbij is en er ontstaat een corner wordt deze altijd gegeven.quote:Op zondag 30 november 2008 14:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Die corner werd genomen toen de tijd voorbij was. Penisje.
quote:Op zondag 30 november 2008 14:48 schreef pfaf het volgende:
[..]
Je leest wel erg slecht voor een journalist hè? Pannenkoek. Als de tijd voorbij is en er ontstaat een corner wordt deze altijd gegeven.
Ik vond er als neutraal kijker niets vreemds aan. Je weet ook niet hoe hij z'n horloge had, het was 3 min maar in die 3 min waren er ook dingetjes waarvoor nog weer paar sec konden bijomen. De corner was misschien net binnen die tijd, en tegen de tijd dat die genomen is ben je over de tijd en dus fluiten.quote:Op zondag 30 november 2008 14:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Die corner werd genomen toen de tijd voorbij was. Penisje. Hij durfde hem alleen niet meer niet te laten nemen. Kan gebeuren maar dan hoor de actie daarna er ook bij , als ie ballen heeft. Maar hij liet zich sowieso nogal intimideren door het publiek.
Wut... en ik zit duffe nabeschouwing te kijken... *zapt*quote:Op zondag 30 november 2008 14:48 schreef Borizzz het volgende:
3-0 voor NEC al.
Dit wordt echt enkele reis Jupiler League voor Volendam
voor graafschap ook trouwens...
Nee hoorquote:Op zondag 30 november 2008 14:48 schreef pfaf het volgende:
[..]
Je leest wel erg slecht voor een journalist hè? Pannenkoek. Als de tijd voorbij is en er ontstaat een corner wordt deze altijd gegeven.
Dat is straattaal jeweetsquote:Op zondag 30 november 2008 14:50 schreef DJ_Ryow het volgende:
Van Gangelen: "kuku, daar krijgt ie voor betaald".
![]()
Het is bullocks wat je zegt, dat weet je toch wel? Een scheids kan altijd affluiten natuurlijk. Waar heb je het over.quote:Op zondag 30 november 2008 14:50 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je me dus gelijk geeft? Of zijn je argumenten op?
Extra tijd is altijd tenminste x minuten he.quote:Op zondag 30 november 2008 14:45 schreef SCH het volgende:
Die corner werd genomen toen de tijd voorbij was. Penisje. Hij durfde hem alleen niet meer niet te laten nemen. Kan gebeuren maar dan hoor de actie daarna er ook bij , als ie ballen heeft. Maar hij liet zich sowieso nogal intimideren door het publiek.
Nee, na de corner is de gevaarlijke doelsituatie van Ajax voorbij en moet er zo snel mogelijk afgefloten worden. Tenzij er écht een gevaarlijke situatie voor Utrecht zou ontstaan, maar daar was geen sprake van.quote:Op zondag 30 november 2008 14:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is bullocks wat je zegt, dat weet je toch wel? Een scheids kan altijd affluiten natuurlijk. Waar heb je het over.
Maar los daarvan is het onzin dat je meteen na zo'n corner affluit, dan zeg je dus: kom allemaal maar hier staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |