de soa-brigade? ik neuk altijd veilig!quote:Op zondag 30 november 2008 12:30 schreef Cairon het volgende:
En wie posten er een stuk minder nu het topic is veranderd in de SOA-brigade? Ik bedoel... sinds GB en PDD en Mike Hunt hun opwachting hebben gemaakt?
Nou, misschien kunnen we hen interesseren om te lezen dan. hahaquote:Op zondag 30 november 2008 13:22 schreef Cairon het volgende:
literatuur
Even denken, misschien vier mensen hier die boeken lezen
excusez moi, ik heb nooit sex in dark rooms. Ik heb geen oordeel over de mensen die het wel doen, maar het is niets voor mijquote:Op zondag 30 november 2008 13:00 schreef Cairon het volgende:
de grote vraag is, stel GB en PDD en Nuno en Mike_Hunt zouden iets oplopen... zou jij medelijden met ze hebben of zou je denken "dat krijg je ervan als je je laat palen in een darkroom."
en ik denk dat mijn library meer boeken heeft dan die van jou. En ja ik heb ze ook gelezen. Leuk mensen die oordelen voordat ze iets vragen.quote:Op zondag 30 november 2008 13:22 schreef Cairon het volgende:
literatuur
Even denken, misschien vier mensen hier die boeken lezen
quote:Op zondag 30 november 2008 13:40 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
excusez moi, ik heb nooit sex in dark rooms. Ik heb geen oordeel over de mensen die het wel doen, maar het is niets voor mij
heeeeee jongen!quote:Op zondag 30 november 2008 13:44 schreef Gellarboy het volgende:
Ik heb een filmpje opgenomen voor alle mensen die me niet lief vinden. Ik ga het nu even op YouTube zetten.
Ik ga het overleven. Jij ook toch, denk ik? Ik denk in ieder geval dat wij ons vaker laten testen dan zij.quote:
Ik neuk altijd veilig! Ik las van de week dat de soa's onder jongeren schrikbarend heeft toegenomen. Ik kom nog uit de tijd dat je werd gebombardeerd met reclames etc om veilig te vrijen. (begin jaren '90).quote:Op zondag 30 november 2008 13:56 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Ik ga het overleven. Jij ook toch, denk ik? Ik denk in ieder geval dat wij ons vaker laten testen dan zij..
Al neukte je niet veilig, zij hebben er niks over te zeggen. Ik kom hier nu af en aan al meer dan tien jaar en als ik één ding geleerd heb, dan is het dat je je in ieder geval NIETS moet aantrekken van mensen die hier een oordeel over je vellen, want mijn ervaring is dat dat echt ZULKE trieste figuren zijn.quote:Op zondag 30 november 2008 13:59 schreef mike_hunt het volgende:
Ik neuk altijd veilig! Ik las van de week dat de soa's onder jongeren schrikbarend heeft toegenomen. Ik kom nog uit de tijd dat je werd gebombardeerd met reclames etc om veilig te vrijen. (begin jaren '90).
Klopt ja.quote:Op zondag 30 november 2008 14:01 schreef mike_hunt het volgende:
GB, je onderschrift. Komt dat van Britney's If u seek Amy? ik hoorde gisteren daar iets over, maar was weer iets te typsy...
HATEN IS VERLATEN JAHquote:Op zondag 30 november 2008 13:44 schreef Gellarboy het volgende:
Ik heb een filmpje opgenomen voor alle mensen die me niet lief vinden. Ik ga het nu even op YouTube zetten.
quote:Op zondag 30 november 2008 13:56 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Ik ga het overleven. Jij ook toch, denk ik? Ik denk in ieder geval dat wij ons vaker laten testen dan zij..
Nee hoor, ik ga zo naar de Miss Nederland verkiezing in het Mediapark in Hilversum en de dresscode is black tie. Als je had geweten dat niet al mijn posts over sex gingen, dan had je dat geweten.quote:
geweldig!quote:Op zondag 30 november 2008 14:09 schreef Gellarboy het volgende:
Hier is 'ie dan. Mijn YouTube inzending voor al m'n niet-vriendjes.
Luisteren jullie wel goed? Is belangrijk..
Nee joh!quote:Op zondag 30 november 2008 14:18 schreef mike_hunt het volgende:
o ja, je miss verkiezing. Zat je in de jury?
DAt zijn de opdrachten!quote:Op zondag 30 november 2008 14:20 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Nee joh!. Dat zijn allemaal bekende Nederlanders. Ik moet alleen maar de winnares fotograferen.
.
Doen!quote:Op zondag 30 november 2008 14:18 schreef mike_hunt het volgende:
geweldig!![]()
(ik zou er eigenlijk ook eentje moeten maken op de EROTICA variant hahaha)
Welnee man, ik begin net. Kom pas net van school.quote:
quote:Op zondag 30 november 2008 14:23 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Welnee man, ik begin net. Kom pas net van school..
Maar ik ben wel al lekker op de goeie weg. Heb de juiste contacten en mensen om heen en network is everything these days. En da's handig voor mij, want ik ben een. aardige jongen.
.
quote:Op zondag 30 november 2008 11:19 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]
Ik hou van Hadouken!En ze moeten weer een optreden gaan geven in NL
(Ow, en bovenstaande foto vind ik erg mooi, zoiets wil ik zelf ook)
Jup, ik ken de trilogiequote:Op zondag 30 november 2008 14:59 schreef Weemz het volgende:
[..]
Ja... Maar in die film ging het licht steeds aan en uit als er een ongeluk ging gebeuren...
'k Vond je Twarres leukerquote:Op zondag 30 november 2008 14:09 schreef Gellarboy het volgende:
Hier is 'ie dan. Mijn YouTube inzending voor al m'n niet-vriendjes.
Luisteren jullie wel goed? Is belangrijk..
quote:
ik heb de hele nacht doorgekeken daarna ook nog wezen sporten en dramalessen gegeven en zo direct ga ik met Ang3l uit eten en film kijken, wat zal ik lekker slapen vanacht 36 uur wakker...quote:Op zondag 30 november 2008 00:41 schreef TheaterMaMa het volgende:
goh Paul gaat echt los zegt, het was net echt kneuzenkermis he
o ja. Heb het gehoord van de marathon uitzending.quote:Op zondag 30 november 2008 16:47 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik heb de hele nacht doorgekeken daarna ook nog wezen sporten en dramalessen gegeven en zo direct ga ik met Ang3l uit eten en film kijken, wat zal ik lekker slapen vanacht 36 uur wakker...
Veel leuke gasten toch wel uiteindelijk, en toen paul de leeuw van Herman van Veen de schaatsen van wim kan overgedragen kreeg toen hield ik het niet meer droog
lekker meegezongen met poppers in concert
heerlijk hoor
en wat heb ik ontzettend gejankt bij dat laatste gedicht zo ontzettend mooi als iemand zoiets over je schrijft
kun je dat dan even quoten, niet iedereen heeft NL TVquote:Op zondag 30 november 2008 16:47 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik heb de hele nacht doorgekeken daarna ook nog wezen sporten en dramalessen gegeven en zo direct ga ik met Ang3l uit eten en film kijken, wat zal ik lekker slapen vanacht 36 uur wakker...
Veel leuke gasten toch wel uiteindelijk, en toen paul de leeuw van Herman van Veen de schaatsen van wim kan overgedragen kreeg toen hield ik het niet meer droog
lekker meegezongen met poppers in concert
heerlijk hoor
en wat heb ik ontzettend gejankt bij dat laatste gedicht zo ontzettend mooi als iemand zoiets over je schrijft
moet je maandag weer vroeg op om te werken? Xou het niet te laat maken vanaaf.quote:Op zondag 30 november 2008 17:07 schreef TheaterMaMa het volgende:
ik barst van de energie nu, gek he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |