Ik heb zelf een vlucht geboekt en verblijf eigenlijk ook. Ik heb niet zo veel geplant... gewoon zien wat op mn pad komt. Ik heb ook een tijdje met een italiaan opgetrokken die eigenlijk overal naartoe ging liften. Ik ben daar zelf iets minder van, die tijd heb ik wel gehad, maar het scheen vrij goed te gaan.quote:Op maandag 4 mei 2009 23:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Klinkt goed.
Hoe heb je het solo reizen door IJsland zelf ervarenMakkelijk contact met IJslandsers zelf gelegd
Had je een georganiseerde reis geboekt of zelf aantal dingen geboekt
Jep! Was erg leuk!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 12:07 schreef Inu het volgende:
[..]
Ik was er toen ook, ben je ook naar het concert geweest in het park?
Hjaltalin? Op je foto's zie ik Pal Oskar als Hjaltalin, klopt dat?quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:17 schreef umberrella het volgende:
[..]
Ik heb zelf een vlucht geboekt en verblijf eigenlijk ook. Ik heb niet zo veel geplant... gewoon zien wat op mn pad komt. Ik heb ook een tijdje met een italiaan opgetrokken die eigenlijk overal naartoe ging liften. Ik ben daar zelf iets minder van, die tijd heb ik wel gehad, maar het scheen vrij goed te gaan.
[..]
Jep! Was erg leuk!
http://sabinevangameren.com/2008/menningarnot2008/index.html
Hjaltalin was pas geleden trouwens in Amsterdam. Ben even een bakkie gan doen!
Nee.quote:Op donderdag 14 mei 2009 21:20 schreef christvs het volgende:
Hey mensen!
Kun je in 4,5 dagen een beetje een goede indruk krijgen van Ijsland en de grote atracties bezoeken?
Joah ik snapte wel wat je bedoelde, maar attracties klinkt zo mafquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:18 schreef christvs het volgende:
Jullie snappen wel wat ik bedoel. Gewoon een aantal hoogtepunten zien. Mij leek het wel leuk om er een paar daagjes heen te gaan.
Denk dat dat wat kort is om een goede indruk te krijgen. Ben er zelf nog niet geweest, maar je bent met zo'n relatief korte periode alweer veel tijd kwijt met van/naar vliegveld gaan, in Reykjavik rondhangen etc. dat er niet zoveel tijd overblijft voor IJsland buiten de hoofdstad.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:18 schreef christvs het volgende:
Jullie snappen wel wat ik bedoel. Gewoon een aantal hoogtepunten zien. Mij leek het wel leuk om er een paar daagjes heen te gaan.
Maar dat is wel de meest knuffelbare homo die IJsland rijk isquote:
Temperatuur heeft er totaal niets mee te maken.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:43 schreef Inu het volgende:
Noorderlicht is er alleen wanneer het rond het vriespunt is en het weer helder is...
Ik bedenk me net trouwens dat het schiereiland Snaefellsnes ook te doen is in 1 dag
Aahquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:47 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Temperatuur heeft er totaal niets mee te maken.
Gebrek aan zonlicht des te meer. En laat dat nou eens in de winter zo zijn.
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:43 schreef Inu het volgende:
Noorderlicht is er alleen wanneer het rond het vriespunt is en het weer helder is...
Ik bedenk me net trouwens dat het schiereiland Snaefellsnes ook te doen is in 1 dag
Gaaf hoor! Kan niet wachten tot het half juli is!quote:Op zondag 17 mei 2009 13:06 schreef PAA-053 het volgende:
Ohja trouwens niet met een fantastische camera of hobbyfotograaf gemaakt, gewoon door een student met een digitale camera
Ik vind van wel, maar ook niet meer dan een indruk. De beide keren dat ik in IJsland was, was dat ook slechts enkele dagen. Een keer als stopover naar NYC en een keer een paar dagen heen en weer voor een concert (Sugarcubesquote:Op donderdag 14 mei 2009 21:20 schreef christvs het volgende:
Hey mensen!
Kun je in 4,5 dagen een beetje een goede indruk krijgen van Ijsland en de grote atracties bezoeken?
Ik ben vorig jaar alleen in Ijsland geweest en dat is me prima bevallen. 1 concrete tip: ik zou voor de Edda Hotels kiezen. Dat zijn kostscholen die in de zomer opengesteld worde als hotel. Qua faciliteiten is het niet veel, maar het is er wel netjes en belangrijker is dat je er relatief makkelijk contact legt met anderen. Makkelijker dan als je in duurdere hotels zit.quote:Op zondag 3 mei 2009 22:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
Voordat ik definitief beslis en wellicht boek, ben ik uiteraard erg benieuwd naar de ervaringen van anderen (solo)reizigers in IJsland. Mis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |