Het schijnt alweer opgelost te zijn.quote:Op maandag 1 december 2008 09:41 schreef Lemans24 het volgende:
Snap geen hol van die grafiek. Wat laat die op dit moment nu zien, als de koers niet klopt?
quote:Activiteit Nederlandse industrie opnieuw gedaald - NEVI
01-12-2008 09:44:00
AMSTERDAM (Dow Jones)--De activiteit in de Nederlandse industriesector is opnieuw gedaald in november. Dat blijkt maandag uit de zogeheten NEVI DPA Purchasing Managers Index (PMI) voor Nederland, opgesteld door de Nederlandse vereniging voor inkoopmanagement NEVI.
De index daalde in november naar een dieptepunt van 38,7, van 45,3 in oktober. Het is de sterkste daling en het laagste niveau sinds het begin van de metingen in maart 2000.
Een score onder de 50 punten duidt op een afname van de industriele activiteit. Volgens NEVI komt de index al gedurende vijf maanden onder de 50,0 uit.
Orders uit binnen- als buitenland namen in recordtempo af, meldt NEVI. "De wereldwijde problemen in de autosector hebben een groot negatief effect op de export van Nederlandse producenten", aldus de organisaties.
Daarnaast schroefden bedrijven voor de derde opeenvolgende maand in recordtempo hun personeelsbestanden terug, aldus NEVI.
Wat bedoelen ze met restwaarde? Ik dacht dat je met turbo's alles kwijt was nadat de stoploss is bereikt?quote:Op maandag 1 december 2008 09:49 schreef Lemans24 het volgende:
Gratis sprinters en op hetzelfde moment vertraagde uitbetaling van de restwaarde bij turbo's en speeders.
Lijkt me 'part of the deal' van Binck met ING.
Normaal gesproken krijg je de restwaarde nog, ofwel 'ongeveer' de laagst verhandelde koers van de dag waarop de stop-loss bereikt wordt. Mocht de stop-loss overschreden worden bij opening, kan het natuurlijk gebeuren dat je wel alles kwijtraakt.quote:Op maandag 1 december 2008 09:51 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat bedoelen ze met restwaarde? Ik dacht dat je met turbo's alles kwijt was nadat de stoploss is bereikt?
quote:Duitse industrie krimpt sterker dan verwacht
01-12-2008 10:06:00
AMSTERDAM (Dow Jones)--De Duitse industriele sector is in november verder gekrompen, melden bronnen in de markt. De krimp is sterker dan een maand eerder en groter dan werd verwacht.
De inkoopmanagersindex voor de industriele sector is in november gedaald naar 35,7. In oktober kwam de index met een daling van 4,5 punt nog uit op 42,9.
Vooraf geraadpleegde economen rekenden op een kleinere daling tot 36,7.
De daling in de inkoopmanagersindex wijst erop dat de economische activiteit in de exportgedreven sector verder is afgenomen. November is de derde achtereenvolgende maand waarin de industriesector een krimp laat zien.
De economische activiteit groeit als het indexcijfer hoger is dan 50 punten. Een score van minder dan 50 punten wijst op een krimp.
Wellicht zijn er meer privé beleggers ingestapt, ipv profs. Zij houden doorgaans de koersen niet full-time in de gaten. En hebben derhalve nog niet door dat de zaak aan het dalen is...quote:Op maandag 1 december 2008 10:36 schreef pberends het volgende:
Ik snap ook niet helemaal waarom niet meer mensen hun winst pakken van de afgelopen week. Ze denken zeker dat het 2 weken achter elkaar feest is.
Als de inkopersmanagers index enige indicatie is voor de koers van AM, zou ik daar ver van blijven momenteel.quote:Op maandag 1 december 2008 11:07 schreef slap het volgende:
Heb een order AM geplaatst, 16,91 Die prijs kan haalbaar zijn imho.
Is dat een goede prijs vgs jullie? (Gezien dividend morgen en korte rally)
Ik wil ze kort aanhouden, kleine rit up. Volgend jaar zullen ze nog wel zakken, denk ik.
Graag jullie mening. Bvd
Idioot.quote:Op maandag 1 december 2008 11:07 schreef slap het volgende:
Heb een order AM geplaatst, 16,91 Die prijs kan haalbaar zijn imho.
Is dat een goede prijs vgs jullie? (Gezien dividend morgen en korte rally)
Ik wil ze kort aanhouden, kleine rit up. Volgend jaar zullen ze nog wel zakken, denk ik.
Graag jullie mening. Bvd
Ach ja, 20% gestegen in 5 handelsdagen. Geen wonder dat er vele procenten vanaf kunnen.quote:Op maandag 1 december 2008 11:05 schreef rvlaak_werk het volgende:
Futures van WS staan flink in de min...
S&P 500 -18.60 876.70 12/1 4:52am
Fair Value 895.47 11/30 8:35am
Difference* -18.77
NASDAQ -23.00 1163.00 12/1 4:41am
Fair Value 1185.87 11/30 8:35am
Difference* -22.87
Dow Jones -150.00 8671.00 12/1 4:49am
Tjeezus man, relax. Ik vraag alleen wat.quote:
quote:Op maandag 1 december 2008 11:14 schreef slap het volgende:
[..]
Tjeezus man, relax. Ik vraag alleen wat.
Ook bedankt voor je bijdrage. Gezien je felheid heb ik de orderprijs aangepast.
Ook niet slim, aangezien de auto industrie volledig op zijn gat ligt (RTLZ, 11:00). Geen nieuwe auto's -> minder kees-kezen. Minder kees-kezen -> aandeel omlaag.quote:Op maandag 1 december 2008 11:19 schreef slap het volgende:
Kijk, dat zie ik liever. Wilde ook maar kort ritje maken, zoals gezegd.
Geannuleerd. Maar... je mag alweer op me schelden, want heb nu ipv MT Tom2 in orderwacht staan (aanzienlijk lager dan huidige prijs, dat wel). Ik verwacht dat de Sint/Kerst inkopen dit jaat boven verwachting zijn. Stond ook een stukkie in FD erover. Euhm,..graag je mening.
Ik denk dat het de komende dagen geen tijd is om aandelen te komen. Simpelweg om de AEX tussen een spagaat zit van de 220 punten en de 280 punten. Waarschijnlijk zigzaggen we de komende weken heen en weer.quote:Op maandag 1 december 2008 11:19 schreef slap het volgende:
Kijk, dat zie ik liever. Wilde ook maar kort ritje maken, zoals gezegd.
Geannuleerd. Maar... je mag alweer op me schelden, want heb nu ipv MT Tom2 in orderwacht staan (aanzienlijk lager dan huidige prijs, dat wel). Ik verwacht dat de Sint/Kerst inkopen dit jaat boven verwachting zijn. Stond ook een stukkie in FD erover. Euhm,..graag je mening.
Sterke opmerking en ik deel je stellingquote:Op maandag 1 december 2008 11:24 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik denk dat het de komende dagen geen tijd is om aandelen te komen. Simpelweg om de AEX tussen een spagaat zit van de 220 punten en de 280 punten. Waarschijnlijk zigzaggen we de komende weken heen en weer.
TomTom stond iig een week geleden nog op 3,70 geloof ik, dus de huidige prijs is sowieso teveel. Nu aandelen kopen is puur gokken iig.
Turbo's lopen al, de sprinters nog niet omdat ze nieuw zijn en iedereen al in de turbo's of speeders zitquote:Op maandag 1 december 2008 09:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Doe liever gratis handel in turbo's ffs...
ik ga er toch eens tussen loeren voor een leuke deal.quote:Op maandag 1 december 2008 11:36 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Turbo's lopen al, de sprinters nog niet omdat ze nieuw zijn en iedereen al in de turbo's of speeders zit![]()
Goede zet dus van ING.(of njah, ze hadden beter gewoon de eerste moeten zijn)
Das opzich leuk, maar wat is nu het verschil tussen speeders en turbo's? helemaal niets toch?quote:Op maandag 1 december 2008 11:36 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Turbo's lopen al, de sprinters nog niet omdat ze nieuw zijn en iedereen al in de turbo's of speeders zit![]()
Goede zet dus van ING.(of njah, ze hadden beter gewoon de eerste moeten zijn)
Ik zie AEX nog wel naar de 238 zakken de komende dagen. Wat er daarna gaat gebeuren is puur giswerk.quote:Op maandag 1 december 2008 11:36 schreef jpjedi het volgende:
damn..moet eigenlijk die shorts wel verkopen.. 28% 34% vandaag![]()
hebbuh hebbuh hebbuh
Wat doe jij Lemans?
Ik pingel tussen longs en shorts al 2 weken met succes. De deining in combinatie met een scherpe stoploss betekenen voor mij easy money nu. Ik heb zelfs op een dag verdient met een long op het acyclische Aegon en een short op de Index.quote:Op maandag 1 december 2008 11:39 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik zie AEX nog wel naar de 238 zakken de komende dagen. Wat er daarna gaat gebeuren is puur giswerk.
Maar wil je vervolgens weer longs gaan kopen dan?
Of je pleurt er een stoploss order in, zodat je gegarandeerd een winst pakt.
Ik heb ze wat duurder ingekocht dan jij, geloof ik. Heb nu 13% winst, met aftrek van transactiekosten is dat nog niet echt veel, net 50 euro. Dus, ik hou ze nog even vast en blijf hopen op een nieuwe test van de 218.quote:Op maandag 1 december 2008 11:36 schreef jpjedi het volgende:
damn..moet eigenlijk die shorts wel verkopen.. 28% 34% vandaag![]()
hebbuh hebbuh hebbuh
Wat doe jij Lemans?
218 lijkt me overdreven, zeker met die renteverlaging deze week.quote:Op maandag 1 december 2008 11:44 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ik heb ze wat duurder ingekocht dan jij, geloof ik. Heb nu 13% winst, met aftrek van transactiekosten is dat nog niet echt veel, net 50 euro. Dus, ik hou ze nog even vast en blijf hopen op een nieuwe test van de 218.
Ik heb het inderdaad wat hoger nu.. ik zit te azen op een die 218 maar dan van ING.. kijken of dat wat is.quote:Op maandag 1 december 2008 11:44 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ik heb ze wat duurder ingekocht dan jij, geloof ik. Heb nu 13% winst, met aftrek van transactiekosten is dat nog niet echt veel, net 50 euro. Dus, ik hou ze nog even vast en blijf hopen op een nieuwe test van de 218.
Neh volgens mij is er niet echt een verschil...quote:Op maandag 1 december 2008 11:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Das opzich leuk, maar wat is nu het verschil tussen speeders en turbo's? helemaal niets toch?
Ik gooi ze er waarschijnlijk morgen uit, mocht het een beetje voortkabbelen bij de opening. Maar als het direct weer met 2% of meer naar beneden gaat, zit er wel wat meer (minder) in dan 238.quote:Op maandag 1 december 2008 11:46 schreef pberends het volgende:
[..]
218 lijkt me overdreven, zeker met die renteverlaging deze week.
quote:Op maandag 1 december 2008 11:53 schreef ItaloDancer het volgende:
Maar geen transactiekosten is wel echt heel tofdaytrading spielerei
Een turbo is op de effectenbeurs genoteerd, maar ze worden uitgegeven door financiële instellingen. Afhankelijk van de uitgevende bank en het land worden turbo's ook aangeduid als speeders of mini-future callsquote:Op maandag 1 december 2008 11:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Das opzich leuk, maar wat is nu het verschil tussen speeders en turbo's? helemaal niets toch?
Lijkt me sterk, aangezien WS futures steeds verder dalen en het nieuws enkel slecht is...quote:Op maandag 1 december 2008 12:07 schreef Lemans24 het volgende:
Beleeft de AEX nu z'n dagelijkse lunch-opleving, of zijn we weer getuigen van het begin van een herstel tot dicht bij 0? Afgelopen vrijdag ging het namelijk wel zo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |