Dat zou ik ook denken, maar dat mag je niet zeggen. Daarmee stigmatiseer je zogezegd alle moslims en dat is fout fout fout.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:18 schreef schoelje het volgende:
India kan beter alle moslims in Kashmir dumpen en de regio afstoten, laat Pakistan het maar opknappen verder. Beter een klein verlies dan een land dat verzeild raakt in een decennia durende burgeroorlog.
Ik realiseer me de verschillen, maar hoop dat je ook ziet dat er nergens in dit bericht ook maar een hint is van dat de politie niet weet wat ze aanmoeten met de situatie. Overigens, de gijzelnemers in Beslan waren ook Tjetjenen, dus op voorhand roepen dat het 'risicovrij' was daar in dat hotel is wel erg makkelijk. De Turkse veiligheidsdiensten hebben door adequaat handelen de situatie opgelost.quote:Op donderdag 27 november 2008 14:50 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
[..]
Juist, hele slechte vergelijking dus he?
I sympathize, maar in Turkije 2001 ging het om 1 groepje Tjetjenen die verder ook niemand vermoord hebben en alleen aan het dreigen waren. In Mumbai zijn het *verschillende* georganiseerde groepen die éérst in het wilde weg om zich heen schoten, tientallen mensen vermoord hebben, en daarna zich nog ff gaan verschansen in het hotel en ook nog verscheidene kamers in de hens zetten.
Da's een appel met een royale fruitsalade vergelijken.
Zoals hierboven al gemeld: als jij niet inziet wat voor verschillen er zijn met dat nieuwsbericht en wat er nu in Mumbai gaande is, dan is het moeilijk discussieren.quote:maar hoop dat je ook ziet dat er nergens in dit bericht ook maar een hint is van dat de politie niet weet wat ze aanmoeten met de situatie.
Dat dus.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:31 schreef jpjedi het volgende:
lekker niveau weer![]()
Ga lekker een Wilders topic aanmaken in Pol ofzo.
Is dat twitter net zoiets als die teletekst pagina's waar je dmv sms berichtjes op je tv kunt chatten, alleen dan nu op het hippe internet?quote:Op donderdag 27 november 2008 15:32 schreef the_undertaker het volgende:
http://search.twitter.com/search?q=%23mumbai
De mensen daar denken dat de terroristen meelezen op hun Twitter![]()
![]()
Mensen die het probleem niet opgelost willen zien stemmen in met massamoorden op hindoes, want ik geloof niet dat die vanzelf op zullen houden. Je probeert een discussie in de kiem te smoren door direct naar Wilders te verwijzen, de politicus waar volgens sommigen een luchtje aan zit, dat moet jij weten maar opschieten doet het niet zo.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:31 schreef jpjedi het volgende:
lekker niveau weer![]()
Ga lekker een Wilders topic aanmaken in Pol ofzo.
Tja what's new. De kloonparade is weer bezig.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:31 schreef jpjedi het volgende:
lekker niveau weer![]()
Ga lekker een Wilders topic aanmaken in Pol ofzo.
Yep, maar ja, in moslimlanden worden andersgelovigen als stront behandeld, maar in niet-moslimlanden moet je moslims respecteren.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:18 schreef schoelje het volgende:
India kan beter alle moslims in Kashmir dumpen en de regio afstoten, laat Pakistan het maar opknappen verder. Beter een klein verlies dan een land dat verzeild raakt in een decennia durende burgeroorlog.
Nee, dat de staat de politie inzet om onzindelijke doelen te bereiken middels gebruik van geweld en een allesoverheersende aanwezigheid. Daarvan is mij in Istanbul niets gebleken (let wel: ik zeg niet dat het ook niet zo is, het is mij alleen niet gebleken). Een goede beveiliging/bescherming in geval van een reele bedreiging (en die is er duidelijk in Turkije) acht ik in lijn met wat de politie moet kunnen bieden.quote:Op donderdag 27 november 2008 14:56 schreef OudeMan het volgende:
[..]
Wat stel jij je in de praktijk voor bij een politiestaat dan? Zoiets als in de Hollywoodfilms?
in het bericht van jou gaat het ten eerste over 1 gebouw. ten tweede gaat het over niet super getrainde gijzelnemers. ten derde staat er duidelijk dat de gijzelnemers niemand willen doden.quote:Op donderdag 27 november 2008 15:31 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik realiseer me de verschillen, maar hoop dat je ook ziet dat er nergens in dit bericht ook maar een hint is van dat de politie niet weet wat ze aanmoeten met de situatie. Overigens, de gijzelnemers in Beslan waren ook Tjetjenen, dus op voorhand roepen dat het 'risicovrij' was daar in dat hotel is wel erg makkelijk. De Turkse veiligheidsdiensten hebben door adequaat handelen de situatie opgelost.
Nee, dan zou het niet hetzelfde zijn gelopen. Ten eerste zou de politiechef in Istanbul niet ergens in een mortuarium liggenquote:Op donderdag 27 november 2008 15:33 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zoals hierboven al gemeld: als jij niet inziet wat voor verschillen er zijn met dat nieuwsbericht en wat er nu in Mumbai gaande is, dan is het moeilijk discussieren.
Het zou hetzelfde gelopen zijn in Istanbul als er georganiseerde groepen mensen, bewapend met machinegeweren, in het dolle weg om zich heen zijn gaan schieten, en zich vervolgens met 200 gegijzelden in een hotel verschanst hebben en de boel in de hens hebben gezet.
Dat is meer de Bagdad methode.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:36 schreef TreyZ het volgende:
Reuters: At least 5 people dead, 17 others injured as assailants throw grenades into busy Somalia market. 5 minuten ago from web
In somalie denken ze van... wat ze in india kunnen ,, kunnen wij gewoon ook ...
Maar er geldt ook, hoe vrijer een maatschappij, hoe minder frictie tussen bevolkingsgroepen waarbij de enige uitweg (de enige manier van uiten) is om jezelf dood te vechten.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:44 schreef ExTec het volgende:
Of veiligheidsdiensten adequaat gehandeld hebben, is ook zo'n wezenloze discussie.
Probleem zijn & blijven de terroristen, niet de veiligheidsdiensten.
Daarbij geld altijd: hoe vrijer een maatschappij, hoe ineffectiever veiligheidsdiensten.
Daarom waren de veiligheidsdiensten van Stalin ook zo geweldig, het was een f*ckin dictatuur. Zelfde geld voor Irak onder Saddam.
Het gaat erom een goede mix te vinden. Dictatuur is niks, maar een veiligheidsdienst die niks presteert (waardoor er bij bosjes slachtoffers vallen) is ook niet wenselijk.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:44 schreef ExTec het volgende:
Of veiligheidsdiensten adequaat gehandeld hebben, is ook zo'n wezenloze discussie.
Probleem zijn & blijven de terroristen, niet de veiligheidsdiensten.
Daarbij geld altijd: hoe vrijer een maatschappij, hoe ineffectiever veiligheidsdiensten.
Daarom waren de veiligheidsdiensten van Stalin ook zo geweldig, het was een f*ckin dictatuur. Zelfde geld voor Irak onder Saddam.
Wie en wat ga je precies binnenvallen, Pakistan?quote:Op donderdag 27 november 2008 15:01 schreef king_of_the_night het volgende:
Het blijft apart dat het zo vaak moslims zijn die dit soort aanslagen plegen.
Ik ben voor de Russische aanpak: binnenvallen en afmaken. Ja, er zullen dan burgerslachtoffers vallen, maar zo geef je wel een boodschap. Ik denk dat terroristen in Rusland zich wel twee keer bedenken voordat ze weer mensen gaan gijzelen.
Ik denk dat ie het hotel bedoelt.quote:Op donderdag 27 november 2008 17:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wie en wat ga je precies binnenvallen, Pakistan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |