Natuurlijk niet! Ja natuurlijk! Ja natuurlijk! Ja natuurlijk wel!quote:Op woensdag 26 november 2008 22:47 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Dan had hij het natuurlijk niet gedaan. Er staan ook risico's tegenover natuurlijk. Elke misstap die hij maakt is nieuws natuurlijk. Ik neem aan dat dat bij jouw baan niet het geval is.
quote:Op woensdag 26 november 2008 22:36 schreef waht het volgende:
[..]
Tsja. 200.000, 750.000... zelfde ordegrootte.
Maar dan per maand hè? Ja, dat zou ik ook terecht vinden. En elke euro winst, daarvan gaat 90% naar Zalm. Want zonder Zalm zou het allemaal niet gelukt zijn.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:58 schreef arjan1212 het volgende:
750.000 euro is een scheintje voor zo'n baan, 25 miljoen is de norm.
Noem eens een SP'er (met de competenties) die het voor 150k had willen doen dan?quote:Op woensdag 26 november 2008 23:18 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Maar dan per maand hè? Ja, dat zou ik ook terecht vinden. En elke euro winst, daarvan gaat 90% naar Zalm. Want zonder Zalm zou het allemaal niet gelukt zijn.
Zelfde salaris dat hij bij DSB kreeg maar nu voor een meer dan full time baan ipv 4 dagen in de week.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:36 schreef waht het volgende:
[..]
Wat ik mij eerder afvraag is op welke manier ze op die 750 duizend zijn gekomen. Wellicht zit er een heel logische begrijpelijke redenering achter.
Het zal me worst wezen wat Zalm verdient, 750.000 als een schijntje bestempelen vind ik veel zorgwekkender...quote:Op donderdag 27 november 2008 00:09 schreef marcodej het volgende:
Voor de Balkenendenorm krijg je nou eenmaal niemand. 750.000,- is gewoon relatief gezien een schijntje...
Vergeleken bij de 1.5 miljoen van Meneer Groenink en 3.9!!! miljoen van Voltron is 750k een schijntje. Zeker als je bedenkt dat de twee banken (zo goed als) samen zijn gegaan en nu onder leiding staan van 1 persoon.quote:Op donderdag 27 november 2008 06:44 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Het zal me worst wezen wat Zalm verdient, 750.000 als een schijntje bestempelen vind ik veel zorgwekkender...
Veel mensen hebben totaal geen gevoel bij zulke bedragen en vergelijken het met het loon dat ze zelf verdienen. Dan is ¤ 750,000 ineens gigantisch veel.quote:Op donderdag 27 november 2008 08:31 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Vergeleken bij de 1.5 miljoen van Meneer Groenink en 3.9!!! miljoen van Voltron is 750k een schijntje. Zeker als je bedenkt dat de twee banken (zo goed als) samen zijn gegaan en nu onder leiding staan van 1 persoon.
Er zijn weinig mensen die zo'n salaris zouden weigeren, maar voor een bankdirecteur is het vrij karig.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:40 schreef contactpersoon het volgende:
Nee, het komt helemaal niet in de beste man op om zoveel te vragen.
Sterker nog, als ze hem minimumloon hadden geboden had ie het ook gedaan, want zo is Gerrit nu eenmaal!
Nou of die hoge salarissen voor hun directeuren de banken nou zoveel goeds gedaan hebben en de bestuurders kundig maakten is ook maar de vraagquote:Op donderdag 27 november 2008 07:12 schreef jpjedi het volgende:
Terecht lijkt me. Vind maar eens een vent van dat kaliber voor dat geld.![]()
jajajaja kloppie... er zijn hordes mensen die het voor een ton komen doen... :En dan die bank naar de tering helpen door onkunde.
![]()
Denk dat als Zalm echt wil hij wel meer kan vangen internationaal.
Vergeleken bij mijn salaris is 750k redelijkquote:Op donderdag 27 november 2008 08:33 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Veel mensen hebben totaal geen gevoel bij zulke bedragen en vergelijken het met het loon dat ze zelf verdienen. Dan is ¤ 750,000 ineens gigantisch veel.
Beste stuurlui staan aan wal hé.quote:Op donderdag 27 november 2008 08:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nou of die hoge salarissen voor hun directeuren de banken nou zoveel goeds gedaan hebben en de bestuurders kundig maakten is ook maar de vraag.
Prima, maar laten we dan direct de Balkenendenorm afschaffen.quote:Op donderdag 27 november 2008 00:12 schreef Argento het volgende:
En we kunnen Zalm toch ook niet beschouwen als een openbaar bestuurder enkel omdat ie een staatsbedrijf runt? 750.000 is een prachtig salaris, maar ook weer niet iets om nerveus van te worden als we het over een bankier hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |