abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63537275


Welkom in het Expeditie Robinson 2008 topic.



Expeditie Robinson is een realityserie die overgewaaid is vanuit Zweden. Het programma speelt zich af op een onbewoond eiland, waar een groep Vlamingen en Nederlanders moeten overleven. Het eerste seizoen werd in 2000 uitgezonden, in Nederland door Net5 en in Vlaanderen door VT4. De presentatie lag toen in handen van Ernst-Paul Hasselbach en Desiré Naessens. Vanaf het derde seizoen volgde Roos van Acker, bekend van Peking Express, Desiré Naessens op. Ondertussen lagen de rechten van het uitzenden bij het Nederlandse Talpa/Tien en het Vlaamse KanaalTwee. Vanaf het zesde seizoen moest Van Acker noodgedwongen stoppen, omdat zij door haar contract met VT4 geen presentatrice van KanaalTwee kon worden. Zij werd opgevolgd door Lotte Verlackt. Maar na twee seizoenen moest ook zij het veld ruimen voor Evi Hanssen, bekend van De Farm. Sinds dit seizoen liggen de Nederlandse uitzendrechten bij RTL.

De Expeditie begint meestal met 2 kampen, Kamp Noord en Kamp Zuid. In iedere aflevering strijden de twee kampen twee keer tegen elkaar. De eerste keer is een Robinsonproef, waarna het winnende team een prijs krijgt en het verliezende kamp eventueel een 'straf'. De tweede keer is een Eliminatieproef, waarna het verliezende kamp een kamplid naar huis moet stemmen tijdens de Eilandraad. Gedurende de expeditie, ongeveer halverwege, komen deze twee kampen samen, de zogenaamde Samensmelting, en verhuizen ze naar een ander eiland. Ook verandert de Robinsonproef in een Immuniteitsproef, degene die die proef wint krijgt Immuniteit. Dat betekent dat hij/zij tijdens de komende Eilandraad niet kan worden weggestemd. De finale is meestal als er nog maar 3 of 4 mensen over zijn. Dan volgt een finaleproef, waarna er nog maar 2 (of 3) mensen over zijn, die mogen dan naar de eindronde. De eindronde is de laatste Eilandraad, waarbij de deelnemers die sinds de Samensmelting zijn afgevallen, mogen stemmen op de finalist van hun keuze.




Ernst-Paul Hasselbach
Bekend van: Peking Express: Seizoen 1, 71 Graden Noord

Hasselbach heeft een relatie met de dochter van televisiepresentator Paul Witteman. Ze wonen samen in Haarlem en hebben samen een dochter. Hasselbach heeft zelf nog 2 zoons uit eerdere relaties. De broer van Hasselbach, Harald Hasselbach, is een voormalig American footballspeler, die tussen 1994 en 2000 uitkwam voor de Denver Broncos.

Helaas is bekendgemaakt dat Hasselbach op 11 oktober om 11:15 's ochtend is omgekomen bij de opnames van 71 Graden Noord in Noorwegen. Hij raakte samen met Leentje Custers (26), een Belgische productieassistente, te water en overleed na een half uur. Het wordt een groot gemis voor Expeditie Robinson en voor de mediawereld. RIP.


Evi Hanssen
Bekend van: De Farm, 71 Graden Noord

Hanssen is getrouwd met Fred di Bono, lid van de punkgroep 'Silverene'. Zij verwachten in januari 2009 hun eerste kindje. Hanssen begon haar carrière bij de muziekzender TMF Vlaanderen en zit zelfs bij de Vlaamse band Hookers Green. Sinds maart 2007 is Hanssen ook te zien in De Foute Quiz en GodzijDank.



De Nederlandse uitzending is op zondag van 20:30 tot 21:30 uur op RTL 5. De Vlaamse uitzending is op maandag 21:40 op 2BE.

Heb je een uitzending gemist? Niet getreurd, hier onder staan de linkjes naar RTL Gemist.

Uitzending 1 (31 augustus)
Uitzending 2 (7 september)
Uitzending 3 (14 september)
Uitzending 4 (21 september)
Uitzending 5 (28 september)
Uitzending 6 (5 oktober)
Uitzending 7 (12 oktober)
Uitzending 8 (19 oktober)
Uitzending 9 (26 oktober)
Uitzending 10 (2 november)
Uitzending 11 (9 november)
Uitzending 12 (16 november)
Uitzending 13 (23 november)

Wijzigingen onder voorbehoud.





Bovenste rij: Dirk, Geert D., Hannie en Hans.
Onderste rij: Kyra, Mano, Sharon en Yin.



Bovenste rij: Claudia, Geert T., Hicham en Hiukwan.
Onderste rij: Marleen, Prince, Sarah en Wim.



Expeditie Robinson 2008 #1 - Terug naar de basis.
Expeditie Robinson 2008 #2 - We worden hassstikke moe van je
Expeditie Robinson 2008 #3 - De avonturen van Hiukwan
Expeditie Robinson 2008 #4 - We willen meer Hasselbach.
Expeditie Robinson 2008 #5 - Hiukwan to win!!
Expeditie Robinson 2008 #6 - Dit jaar met softies.
Expeditie Robinson 2008 #7 - Waar we actie willen zien!
Exp. Robinson 2008 #8 zal nooit meer hetzelfde zijn
Expeditie Robinson 2008 #9



Vanaf de invoer van de abonnementen is het mogelijk om je eigen headers te maken en die te laten verschijnen in plaats van de normale FOK!headers. Als jij dat ook wil, moet je minimaal een FOK!plus abonnement hebben.

ItaloDancer is bezig geweest met een ER-headers. Dat ziet er ongeveer zo uit:



Gebruik de volgende links om de headers van de kandidaten in te stellen:
1
2
3
4
5
6
7
8
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-geert.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-geert2.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-hans.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-hiukwan.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-kyra.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-sarah.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-sharon.jpg
http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-yin.jpg





Uitzending 1 (31 augustus): 604.000 kijkers
Uitzending 2 (7 september): 681.000 kijkers
Uitzending 3 (14 september): 647.000 kijkers
Uitzending 4 (21 september): 588.000 kijkers
Uitzending 5 (28 september): 712.000 kijkers
Uitzending 6 (5 oktober):
Uitzending 7 (12 oktober):
Uitzending 8 (19 oktober):
Uitzending 9 (26 oktober):
Uitzending 10 (2 november):
Uitzending 11 (9 november):
Uitzending 12 (16 november):
Uitzending 13 (23 november):



  • Wil degene die de 300e post zet even de Wiki updaten. De Wiki staat hier.
  • Topicsluiter opent nieuw topic, tenzij er na 5 minuten nog geen nieuw topic is.
  • Zouden jullie het slowchatten over andere TV-programma's even willen beperken. Er loopt een TV SlowChat reeks in FTR, daar mag het wel. Slowchatten over Expeditie Robinson mag natuurlijk wel.
  • Gelieve geen spoilers in de TT te zetten, spoileren in het topic zelf mag natuurlijk wel.
  • Wil je als je iets wijzigt in de OP, behalve als je een topic toevoegt, even PMen naar Tinuzzz_Talpa.

    Veel plezier met Expeditie Robinson 2008.



    Let op: Onderstaande meningen zijn gebaseerd op de televisie-beelden en zijn niet of nauwelijks representatief voor het echte leven van de deelnemers. FOK! kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele psychische schade voor één van de deelnemers.

    [ Bericht 97% gewijzigd door Adelante op 27-11-2008 10:51:59 (OP weer eens toegevoegd) ]
  • pi_63537383
    Noot noot.
    pi_63537408
    Stay with me, let's just breathe.
    It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:10:55 #4
    211083 Angelof9
    I must go first
    pi_63537622
    Ik houd het op Hiu. Ik kan er niet mee leven dat Hans wint.
    You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home
    pi_63537693
    hoop op hiu, die vindt zichzelf tenminste niet zo superdepupergeweldig

    al hoopte ik de eerste 5 afleveringen dat ze z.s.m. eruit zou vliegen met dat irritante 'hasssstikke leuk'
    pi_63537702
    Stel Hiukwan komt in de finale tegen Yin en dan....

    Yin heeft voor zichzelf een positieve stem
    Hans heeft 2 stemmen voor Yin, 1 van zichzelf en 1 positieve
    Geert stem op Yin

    Dan moeten Geert-eenoor, Sarah, Kyra en Sharon op Hiukwan stemmen wil het minimaal gelijk worden!!!

    Maar eigenlijk neem ik niet aan dat Hans 2 stemmen heeft dan...... toch?
    “To destroy a people you must first sever their roots.”
      woensdag 26 november 2008 @ 15:17:11 #7
    150131 MrDice
    Decibel 4ever
    pi_63537800
    Met die positieve stemmen kan Yin nog een heel eind komen.

    Zou het eigenlijk niet eens erg vinden. Ondanks alles heeft ze veel proeven gewonnen en het slim gespeeld. Zowel Yin als Hiu gun ik het eigenlijk wel...
    And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
    pi_63537821
    Wat een speculaties allemaal, leuk!
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
    pi_63537854
    Ik hoop in ieder geval dat Hans veel slechte praat te horen gaat krijgen in de finale, mocht hij er komen. Wat een lul van een vent, hopelijk vertellen veel mensen hem de waarheid.
    pi_63537896
    Hans wint sowieso niet.
    Yin of Hiu wint makkelijk van Hans in de finale
    Noot noot.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:21:18 #11
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_63537907
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:13 schreef Montagui het volgende:
    Stel Hiukwan komt in de finale tegen Yin en dan....

    Yin heeft voor zichzelf een positieve stem
    Hans heeft 2 stemmen voor Yin, 1 van zichzelf en 1 positieve
    Geert stem op Yin

    Dan moeten Geert-eenoor, Sarah, Kyra en Sharon op Hiukwan stemmen wil het minimaal gelijk worden!!!

    Maar eigenlijk neem ik niet aan dat Hans 2 stemmen heeft dan...... toch?
    Prince is er ook nog toch?
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:21:26 #12
    43584 Beregd
    absolutely inch perfect
    pi_63537909
    ik denk ook hans

    aMaar als ze nu reeds getoond hadden dat hans won, dan keek er niemand nog zondag (zoals terecht opgemerkt in de OP)
      woensdag 26 november 2008 @ 15:22:34 #13
    52164 pfaf
    pfief, pfaf, pfoef!
    pi_63538006
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:13 schreef Montagui het volgende:
    Maar eigenlijk neem ik niet aan dat Hans 2 stemmen heeft dan...... toch?
    Lijkt me niet nee.
    sig verwijderd door FA
      woensdag 26 november 2008 @ 15:33:01 #15
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63538252
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:13 schreef Montagui het volgende:
    Stel Hiukwan komt in de finale tegen Yin en dan....

    Yin heeft voor zichzelf een positieve stem
    Hans heeft 2 stemmen voor Yin, 1 van zichzelf en 1 positieve
    Geert stem op Yin

    Dan moeten Geert-eenoor, Sarah, Kyra en Sharon op Hiukwan stemmen wil het minimaal gelijk worden!!!

    Maar eigenlijk neem ik niet aan dat Hans 2 stemmen heeft dan...... toch?
    Geert eenoor, Sarah en Kyra stemmen zeker wel op Hiu.
    Ik denk niet dat Hans twee stemmen uit mag brengen.

    Dan is het 3-3. Dan hangt het helemaal van Sharon af. En daar ben ik nog niet zo zeker van, aangezien haar broer hier al te kennen heeft gegeven dat Yin in werkelijkheid heel aardig is.

    Sharon heeft dan wel meegedaan met de scheme tegen Geert, maar ze was gaandeweg de expeditie niet bepaald bevriend met Hiu.

    Maar misschien hangt de overwinning niet alleen van die eilandraad af.......

    We blijven hopen.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:34:55 #16
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63538306
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:21 schreef Tha_Erik het volgende:

    [..]

    Prince is er ook nog toch?
    Nee, nadat Prince eruit is gestemd was de samensmelting een feit.
    Die is dus niet pas na de samensmelting eruit gestemd, maar net ervoor. Hoewel de twee teams toen al wel bij elkaar waren, maar nog als eigen team.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:41:15 #17
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_63538486
    Ik denk dat als het op Sharon aankomt dat die wel voor Hiu zou gaan. Die heeft haar er namelijk niet uitgestemd .
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
    pi_63538509
    Zolang die Huillie van Hans niet wint vind ik alles best al hoop ik stiekum op hiu
    Playing Da Music That's Right For The Moment
      woensdag 26 november 2008 @ 15:42:30 #19
    150131 MrDice
    Decibel 4ever
    pi_63538535
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:33 schreef Gia het volgende:
    Dan is het 3-3. Dan hangt het helemaal van Sharon af. En daar ben ik nog niet zo zeker van, aangezien haar broer hier al te kennen heeft gegeven dat Yin in werkelijkheid heel aardig is.
    Vergeet niet dat ze al tijden terug hebben moeten stemmen. Pas daarna hebben ze elkaar in het 'echt' kunnen leren kennen. Toch?
    And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
    pi_63538560
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:41 schreef Tha_Erik het volgende:
    Ik denk dat als het op Sharon aankomt dat die wel voor Hiu zou gaan. Die heeft haar er namelijk niet uitgestemd .
    I hope so!
      woensdag 26 november 2008 @ 15:43:31 #21
    211083 Angelof9
    I must go first
    pi_63538563
    Sharon is wellicht inmiddels ook bewerkt door Geert 1, Kyra en Sarah is het luxe-oord. Ze had zelf blijkbaar steeds maar niet in de gaten hoe achterbaks Hans en Yin zijn. Hopelijk hebben ze haar de ogen wat kunnen openen.
    You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home
      woensdag 26 november 2008 @ 15:44:57 #22
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63538612
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:41 schreef Tha_Erik het volgende:
    Ik denk dat als het op Sharon aankomt dat die wel voor Hiu zou gaan. Die heeft haar er namelijk niet uitgestemd .
    Maar dat was eigen belang.
    Ze wilde zorgen dat of zijzelf of Hiu bij de laatste drie kwam.
    Had ze niet met Hiu meegedaan, dan waren Hans, Geert en Yin de laatste drie geweest.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:46:16 #23
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63538645
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:42 schreef MrDice het volgende:

    [..]

    Vergeet niet dat ze al tijden terug hebben moeten stemmen. Pas daarna hebben ze elkaar in het 'echt' kunnen leren kennen. Toch?
    Ja, dat wel. Maar als Sharon niet op Yin heeft gestemd, zouden zij dan na afloop nog wel zo'n close contact hebben dat Sharons broer Yin persoonlijk kent?
      woensdag 26 november 2008 @ 15:48:16 #24
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_63538694
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:44 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Maar dat was eigen belang.
    Ze wilde zorgen dat of zijzelf of Hiu bij de laatste drie kwam.
    Had ze niet met Hiu meegedaan, dan waren Hans, Geert en Yin de laatste drie geweest.
    Maar het zou logischer zijn als Sharon voor iemand kiest die dus met het tegencompot kwam (Hiu) dan dat ze degene die een lijstje had(den) zou willen laten winnen.

    En dit is allemaal ook maar speculeren, want natuurlijk moet Hiu gewoon wel eerst de finale halen .
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
      woensdag 26 november 2008 @ 15:49:22 #25
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_63538726
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:46 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Ja, dat wel. Maar als Sharon niet op Yin heeft gestemd, zouden zij dan na afloop nog wel zo'n close contact hebben dat Sharons broer Yin persoonlijk kent?
    Ach, wie weet hebben ze gewoon een soort reunie etentje gehad ofzo, en is Yin toen wel goed bevallen en is die band pas daarna gekomen .
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
    pi_63539008
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:46 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Ja, dat wel. Maar als Sharon niet op Yin heeft gestemd, zouden zij dan na afloop nog wel zo'n close contact hebben dat Sharons broer Yin persoonlijk kent?
    Dat contact kwam natuurlijk veel later dan tijdens de stemming zelf. De stemmers worden gewoon opgetrommeld en zien de finalisten pas op dat moment voor het eerst in dagen. Dus de mening van dat moment is leading.
    pi_63539188
    Ik wil ook weer mee mollen ER-en! Leuk hoor. Tis echt spannend zo! (en dat is dan ook de enige keer dat ik dat heb mogen zeggen deze editie).
    Alleen met zelfspot kun je overleven...
      woensdag 26 november 2008 @ 16:06:47 #28
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63539200
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:59 schreef LaTiNo het volgende:

    [..]

    Dat contact kwam natuurlijk veel later dan tijdens de stemming zelf. De stemmers worden gewoon opgetrommeld en zien de finalisten pas op dat moment voor het eerst in dagen. Dus de mening van dat moment is leading.
    Ja, is ook zo. Daarbij weten Yin en de andere finalist(e) natuurlijk nog niet hoe er gestemd is. Dat wordt natuurlijk ook pas in de live-uitzending bekend gemaakt....

    Oh, ik hoop echt dat Hiu wint. Ik mag Yin totaal niet. Dat gedoe op de balk was puur om Hiu uit balans te halen. Vooral dat aandringen op een antwoord.
    Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
      woensdag 26 november 2008 @ 16:08:01 #29
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63539235
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Tezz het volgende:
    Ik wil ook weer mee mollen ER-en! Leuk hoor. Tis echt spannend zo! (en dat is dan ook de enige keer dat ik dat heb mogen zeggen deze editie).
    Haha, dit is een opwarmertje voor De Mol.
    pi_63539243
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
    En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?
      woensdag 26 november 2008 @ 16:20:26 #31
    150131 MrDice
    Decibel 4ever
    pi_63539542
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:08 schreef LaTiNo het volgende:

    [..]

    En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?
    Vliegende zeevlooien, levensgevaarlijk!
    And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
      woensdag 26 november 2008 @ 16:23:30 #32
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63539634
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:08 schreef LaTiNo het volgende:

    [..]

    En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?
    Ze klaagde al eerder over jeuk door zandvlooien. Dus daarover jammeren kan best. Daarbij kunnen die ook in het haar zitten. Veel mogelijkheden voor persoonlijke hygiëne hebben ze daar niet.

    Ze kan ook ineens Auw! roepen en zeggen dat ze kramp had. Vul het maar in. Als Yin zo mag zeuren, dan mag dat ook. Hiu was veel te aardig voor Yin.
    pi_63540575
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:20 schreef MrDice het volgende:

    [..]

    Vliegende zeevlooien, levensgevaarlijk!
    Vliegende zeevlooien, meer 'Robinson-waardig' dan Hans....
    pi_63540677
    Ik tvp even mee
    Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
    Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
    pi_63541391
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:
    Oh, ik hoop echt dat Hiu wint. Ik mag Yin totaal niet. Dat gedoe op de balk was puur om Hiu uit balans te halen. Vooral dat aandringen op een antwoord.
    Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
    Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
    pi_63542025
    Terug vind Hiu
    pi_63542100
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Ja, is ook zo. Daarbij weten Yin en de andere finalist(e) natuurlijk nog niet hoe er gestemd is. Dat wordt natuurlijk ook pas in de live-uitzending bekend gemaakt....

    Oh, ik hoop echt dat Hiu wint. Ik mag Yin totaal niet. Dat gedoe op de balk was puur om Hiu uit balans te halen. Vooral dat aandringen op een antwoord.
    Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
    Of gewoon beginnen dat haar man haar heel veel mist en dat hij misschien wel vreemd is gegaan. Of over haar zoontje beginnen, totdat ze in huilen uitbarst en van die balk aftieft.
    pi_63543420
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 18:12 schreef McGilles het volgende:

    [..]

    Of gewoon beginnen dat haar man haar heel veel mist en dat hij misschien wel vreemd is gegaan. Of over haar zoontje beginnen, totdat ze in huilen uitbarst en van die balk aftieft.
    Jaaaaaaaaaaa dat had Hiu moeten doen!!!!!!! Gewoon op een gegeven moment zeggen: 'Goh, wat is het hier toch prachtig he! Je komt hier zeker nog wel ooit een keertje terug met Vicje! Mis je hem niet ontzettend??"

    Woehahaha evil Hiu!
    Alleen met zelfspot kun je overleven...
    pi_63543677
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 19:14 schreef Tezz het volgende:

    [..]

    Jaaaaaaaaaaa dat had Hiu moeten doen!!!!!!! Gewoon op een gegeven moment zeggen: 'Goh, wat is het hier toch prachtig he! Je komt hier zeker nog wel ooit een keertje terug met Vicje! Mis je hem niet ontzettend??"

    Woehahaha evil Hiu!
    Stay with me, let's just breathe.
    It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
    pi_63544893
    Vicje, ik kan die naam niet meer horen, wat een schijtnaam.
    I'm the dude playin' the dude, disguised as another dude!
    pi_63545015
    Ik kan mij trouwens niet voorstellen dat IEMAND op Hans zou gaan stemmen. Wat voor persoon moet je dan zijn als je wilt dat Hans gaat winnen (mocht hij in de finale komen)
      woensdag 26 november 2008 @ 20:16:48 #42
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_63545106
    Een Yin natuurlijk.
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
      woensdag 26 november 2008 @ 20:55:45 #43
    67997 babette21
    Tais-toi et sois beau
    pi_63546301
    tvp
    pi_63548455
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 20:09 schreef ROFLOL het volgende:
    Vicje, ik kan die naam niet meer horen, wat een schijtnaam.
    haha, idd, ik ging bijna over mijn nek toen ik dat hoorde
    pi_63548570
    Wat een kutwijf die Hans.
    pi_63549009
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 15:22 schreef pfaf het volgende:
    SPANNUUHUUUNNDDD
    Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
      woensdag 26 november 2008 @ 22:10:59 #47
    172503 Marthh
    Dude. Relax.
    pi_63549092
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 14:57 schreef Deceit het volgende:
    Hiukwan verliest van Hans zodat de finale meer kijkcijfers heeft.. Want zo wilt iedereen nog zien of Hiukwan wint.. Anders haken er toch veel mensen af!
    dat is wel ver gezocht vind ik, ik denk eerder dat ze gewoon spannend willen houden tot de stemming, anders zou die wel een beetje saai zijn zonder proeven oid.
      woensdag 26 november 2008 @ 23:20:22 #48
    3542 Gia
    User under construction
    pi_63551633
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 20:09 schreef ROFLOL het volgende:
    Vicje, ik kan die naam niet meer horen, wat een schijtnaam.
    Inderdaad. Wat zou dat joch er zelf van vinden dat ie zo genoemd wordt op tv?
    Waarschijnlijk heeft hij de helft van de Belgische meisjes al gehad en zijn moeder noemt hem nog Vicje!!!

    Bleh!
      woensdag 26 november 2008 @ 23:36:45 #49
    67064 Quoi
    Mama said be cool
    pi_63552060
    tvp! nog een paar dagen....
      donderdag 27 november 2008 @ 10:48:24 #50
    150131 MrDice
    Decibel 4ever
    pi_63559814
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 23:20 schreef Gia het volgende:

    Waarschijnlijk heeft hij de helft van de Belgische meisjes al gehad en zijn moeder noemt hem nog Vicje!!!

    Bleh!
    And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')