Dat contact kwam natuurlijk veel later dan tijdens de stemming zelf. De stemmers worden gewoon opgetrommeld en zien de finalisten pas op dat moment voor het eerst in dagen. Dus de mening van dat moment is leading.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, dat wel. Maar als Sharon niet op Yin heeft gestemd, zouden zij dan na afloop nog wel zo'n close contact hebben dat Sharons broer Yin persoonlijk kent?
Ja, is ook zo. Daarbij weten Yin en de andere finalist(e) natuurlijk nog niet hoe er gestemd is. Dat wordt natuurlijk ook pas in de live-uitzending bekend gemaakt....quote:Op woensdag 26 november 2008 15:59 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Dat contact kwam natuurlijk veel later dan tijdens de stemming zelf. De stemmers worden gewoon opgetrommeld en zien de finalisten pas op dat moment voor het eerst in dagen. Dus de mening van dat moment is leading.
Haha, dit is een opwarmertje voor De Mol.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Tezz het volgende:
Ik wil ook weer mee mollen ER-en! Leuk hoor. Tis echt spannend zo! (en dat is dan ook de enige keer dat ik dat heb mogen zeggen deze editie).
En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?quote:Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
Vliegende zeevlooien, levensgevaarlijk!quote:Op woensdag 26 november 2008 16:08 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?
Ze klaagde al eerder over jeuk door zandvlooien. Dus daarover jammeren kan best. Daarbij kunnen die ook in het haar zitten. Veel mogelijkheden voor persoonlijke hygiëne hebben ze daar niet.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:08 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
En die zandvlo kwam even uit de zee gesprongen?
Vliegende zeevlooien, meer 'Robinson-waardig' dan Hans....quote:Op woensdag 26 november 2008 16:20 schreef MrDice het volgende:
[..]
Vliegende zeevlooien, levensgevaarlijk!
quote:Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:
Oh, ik hoop echt dat Hiu wint. Ik mag Yin totaal niet. Dat gedoe op de balk was puur om Hiu uit balans te halen. Vooral dat aandringen op een antwoord.
Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
Of gewoon beginnen dat haar man haar heel veel mist en dat hij misschien wel vreemd is gegaan. Of over haar zoontje beginnen, totdat ze in huilen uitbarst en van die balk aftieft.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, is ook zo. Daarbij weten Yin en de andere finalist(e) natuurlijk nog niet hoe er gestemd is. Dat wordt natuurlijk ook pas in de live-uitzending bekend gemaakt....
Oh, ik hoop echt dat Hiu wint. Ik mag Yin totaal niet. Dat gedoe op de balk was puur om Hiu uit balans te halen. Vooral dat aandringen op een antwoord.
Hiu had gewoon een keer, heel onverwacht, moeten schreeuwen of jammeren ("auw, auw, auw!!"), zodat Yin zou schrikken en haar evenwicht verloor. En dan daarna gewoon zeggen dat ze door een zandvlo werd gebeten.
Jaaaaaaaaaaa dat had Hiu moeten doen!!!!!!! Gewoon op een gegeven moment zeggen: 'Goh, wat is het hier toch prachtig he! Je komt hier zeker nog wel ooit een keertje terug met Vicje! Mis je hem niet ontzettend??"quote:Op woensdag 26 november 2008 18:12 schreef McGilles het volgende:
[..]
Of gewoon beginnen dat haar man haar heel veel mist en dat hij misschien wel vreemd is gegaan. Of over haar zoontje beginnen, totdat ze in huilen uitbarst en van die balk aftieft.
quote:Op woensdag 26 november 2008 19:14 schreef Tezz het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaaa dat had Hiu moeten doen!!!!!!! Gewoon op een gegeven moment zeggen: 'Goh, wat is het hier toch prachtig he! Je komt hier zeker nog wel ooit een keertje terug met Vicje! Mis je hem niet ontzettend??"
Woehahaha evil Hiu!
haha, idd, ik ging bijna over mijn nek toen ik dat hoordequote:Op woensdag 26 november 2008 20:09 schreef ROFLOL het volgende:
Vicje, ik kan die naam niet meer horen, wat een schijtnaam.
dat is wel ver gezocht vind ik, ik denk eerder dat ze gewoon spannend willen houden tot de stemming, anders zou die wel een beetje saai zijn zonder proeven oid.quote:Op woensdag 26 november 2008 14:57 schreef Deceit het volgende:
Hiukwan verliest van Hans zodat de finale meer kijkcijfers heeft.. Want zo wilt iedereen nog zien of Hiukwan wint.. Anders haken er toch veel mensen af!
Inderdaad. Wat zou dat joch er zelf van vinden dat ie zo genoemd wordt op tv?quote:Op woensdag 26 november 2008 20:09 schreef ROFLOL het volgende:
Vicje, ik kan die naam niet meer horen, wat een schijtnaam.
quote:Op woensdag 26 november 2008 23:20 schreef Gia het volgende:
Waarschijnlijk heeft hij de helft van de Belgische meisjes al gehad en zijn moeder noemt hem nog Vicje!!!
Bleh!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |