iddquote:Op dinsdag 25 november 2008 11:54 schreef DarkElf het volgende:
Ik moet altijd wel lachen om Dave, wordt je toevallig verliefd op iemand kom je in zo'n attention whore familie terecht
Ja inderdaad, hij is volgens mij helemaal niet van al die aandacht, dat zie je ook altijd wel in de afleveringen! Ik vindt het een schatje!quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:54 schreef DarkElf het volgende:
Ik moet altijd wel lachen om Dave, wordt je toevallig verliefd op iemand kom je in zo'n attention whore familie terecht
Op afroep dan jaquote:Op dinsdag 25 november 2008 13:14 schreef Starlie het volgende:
[..]
Maar stiekem zou ik zo'n familie ook wel gezellig vinden om te hebben!
quote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:53 schreef Inca het volgende:
Carmen en Kelly hebben een chiwawa
Angie ?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:40 schreef Vlindur het volgende:
[..]
OMFG.Meen je dat?
Die hond van Sam struikelt daar overheen! Arm beest. Die grote hond dan he. (god, hoe heet dat beest nou ook al weer... )
quote:
Die Rottweiler is niet meer...quote:Op dinsdag 6 januari 2009 16:32 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Jaa! Angie! Ik vergeet die naam elke keer weer. Ik weet wel dat die bolle rottweiler van Lindsey Casper heet.
die hadden toch een dobbermanquote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:40 schreef Vlindur het volgende:
[..]
OMFG.Meen je dat?
Die hond van Sam struikelt daar overheen! Arm beest. Die grote hond dan he. (god, hoe heet dat beest nou ook al weer... )
Ze beginnen met seizoen 6. Lindsey is dan nog hoogzwanger van Fay.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:19 schreef peterfan het volgende:
Gelukkig! Heb ze gemist![]()
Ben benieuwd waar ze gaan beginnen en of RTL nu een beetje consequent blijft met uitzenden enzo...
Maar ik heb er weer zin in!
Ja klopt dat is dit seizoen. Maar op TV kijken is wel net even wat fijner vind je niet?quote:Op woensdag 7 januari 2009 17:42 schreef DarkElf het volgende:
Ik heb toen de afleveringen gekeken die online stonden, das zeker dit seizoen nietwaar?
Yep, alleen dan is t niet zo erg als ik eens de helft mis ofzoquote:Op woensdag 7 januari 2009 17:45 schreef flowerbox het volgende:
[..]
Ja klopt dat is dit seizoen. Maar op TV kijken is wel net even wat fijner vind je niet?
Dan komt dat precies goed uit met wat ik voor het laatst gezien heb!quote:Op woensdag 7 januari 2009 17:42 schreef flowerbox het volgende:
[..]
Ze beginnen met seizoen 6. Lindsey is dan nog hoogzwanger van Fay.
Jeuh, dat wordt dus een lange zitquote:Op donderdag 8 januari 2009 09:05 schreef peterfan het volgende:
Ik zag van de week al een voorstukje, dubbele aflevering vrijdag!
"Wij willen tietjes zien"quote:Op maandag 12 januari 2009 11:40 schreef Brighteyes het volgende:
Ik was me precies hetzelfde aan het afvragen Koningin. Toen ze in bed lagen en hij zei dat hij zo blij was met zijn mooie vrouwtje enzo.
Precies dat denk ik ook al jaren!!!!!!!! Maar goed... wie weet hebben ze een spetterend sexleven en is dat voor hun voldoendequote:Op maandag 12 januari 2009 11:42 schreef Charmian het volgende:
Ik heb dat ook een beetje bij Debby en Nicolas. Ik vind Debby zo'n chagerijnig mokkel, ik snap niet dat Nicolas dat uithoudt. Mja...
quote:Op maandag 12 januari 2009 15:46 schreef peterfan het volgende:
Ze doen ook echt nooit gezellig tegen elkaar vind ik. Kijk, ik vind Sam helemaal niets, maar je ziet wel dat hij en Kelly veel lol hebben en verliefd zijn. Ook bij Lindsey en Dave straalt dat er wel af. Maar bij Debby en Nicolas zie ik alleen maar geruzie, irritaties en gedoe. Geen wonder dat hun zoontjes ook het meest onhandelbaar zijn volgens mij. (maar wel beeldschoon trouwens, wat een mooie ventjes!)
Ik vind hun huis er ook altijd zo kil en ongezellig uitzien, net of ze nog aan het verhuizen zijn. Die zoontjes zijnquote:Op maandag 12 januari 2009 15:55 schreef Starlie het volgende:
[..]
Ja precies! Helemaal mee eens, en je weet natuurlijk nooit of het bij de rest ook buiten de camera's om zo gaat... maar ik vraag me dan af hoe Debby en Nicolas wel niet tegen elkaar doen als de camera's uit zijn... neem aan dat ze dan niet opeens wel heel lief tegen elkaar zijn, dat zou me echt verbazen!
Hun zoontjes zijn inderdaad heeeeel mooi!! Die wil ik ook wel hahaha.
Kelly houdt wellicht gewoon van kinderen, ze heeft er immers 3.quote:Op maandag 12 januari 2009 09:53 schreef Koningin het volgende:
Ik heb het gister gekeken, tja het is weer hetzelfde als voorheen.
En toch snap ik nog steeds niet wat Kelly ziet in die Sam...![]()
Wat een kutwijf, werkelijk.quote:Op maandag 12 januari 2009 11:42 schreef Charmian het volgende:
Ik heb dat ook een beetje bij Debby en Nicolas. Ik vind Debby zo'n chagerijnig mokkel, ik snap niet dat Nicolas dat uithoudt. Mja...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |