Ja want eigenlijk is Joran een hele lieve fijne jongen, die nog geen vlieg kwaad doet.quote:Op dinsdag 25 november 2008 13:48 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik kan het mis hebben hoor, maar volgens mij begon het pathologische liegen pas nadat Peter de Vries hem het leven onmogelijk gemaakt had.
Nee, ik geloof niets zomaar. Joran niet, Peter niet, Fox niet. Niemand niet.quote:Op dinsdag 25 november 2008 13:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja want eigenlijk is Joran een hele lieve fijne jongen, die nog geen vlieg kwaad doet.
Maar toen kwam er een grote boze misdaadverslaggever uit Nederland en die heeft hem allerlei dingen laten zeggen wat hij echt niet wou.
Dus toen is arme arme kleine Joran in het nauw gekomen en gaat hij nu maar contact zoeken FOX om er een nog ongeloofwaardiger verhaal van te maken![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Come on, geloof je die bullshit nou echt zelf?
quote:
nee ok, dat klopt wel jaquote:Op dinsdag 25 november 2008 13:58 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
![]()
Het punt is: dat interview is al een paar jaar geleden. Zeggen dat de hype pas begon na de uitzending van Peter de Vries is dus echt onzin. Die hype was al jaren aan de gang, Peter heeft hem alleen even opnieuw opgestookt.
Hij zal zich wel helemaal suf neuken, want voor elke malloot zijn er minstens tienduizend rare wijven te vinden die daar geil van worden en een kind van zo iemand willen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:02 schreef sp3c het volgende:
hij verruineert zijn eigen leven en daar moet hij echt geen anderen de schuld van gaan lopen geven
quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:17 schreef contactpersoon het volgende:
[..]
Hij zal zich wel helemaal suf neuken, want voor elke malloot zijn er minstens tienduizend rare wijven te vinden die daar geil van worden en een kind van zo iemand willen.
Ik denk serieus dat -ie erop kickt om mensen zand in de ogen te strooien. Uit al zijn gedragingen en acties blijkt steeds duidelijker dat deze jongen niet spoort. Zelfs als -ie volkomen onschuldig was, zouden ze 'm preventief in een gesticht moeten opsluiten.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:02 schreef sp3c het volgende:
hij voed de hype bijna dagelijks dus nogmaals, hij verruineert zijn eigen leven en daar moet hij echt geen anderen de schuld van gaan lopen geven.
Hehe, hij kan wel scripts gaan schrijven voor Buffy the Vampire slayer ofzo... :quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:19 schreef sp3c het volgende:
zou wel grappig zijn als dat meisje ineens doodleuk weer thuis binnenkomt wandelen en om achterstallige betalingen van haar zakgeld vraagt
mij verbaasd nix meer
Of hij dacht door daar te gaan zitten, in één klap van al het gezeur omtrend zijn geheimdoennerij af te zijn, het is maar net wat in je straatje past.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee ok, dat klopt wel ja
maar mijn punt was dat Joran niet bepaald zijn best heeft gedaan om die hype wat te ontlopen
Dokter Phil is het klinkende voorbeeld, daar ga je zitten als je je vrouw bijna een paar klappen hebt gegeven, je gaat daar niet zitten met de moeder van het meisje dat je zou hebben vermoord, dan doe je het erom
hij voed de hype bijna dagelijks dus nogmaals, hij verruineert zijn eigen leven en daar moet hij echt geen anderen de schuld van gaan lopen geven
Ik ben bang dat je gelijk hebt, de wereld is nog krankzinniger dan wij nette mensen denken.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:17 schreef contactpersoon het volgende:
[..]
Hij zal zich wel helemaal suf neuken, want voor elke malloot zijn er minstens tienduizend rare wijven te vinden die daar geil van worden en een kind van zo iemand willen.
kom nou zeg, 3 seconde research leert je dat dr Phil daar niet de juiste plek voor is, de man zit daar net zo goed alleen voor zijn eigen ego ... die zit echt niet te wachten op een geloofwaardig onschuldige Joran en dat had je gewoon op je klompen aan kunnen zien komenquote:Op dinsdag 25 november 2008 14:50 schreef t-8one het volgende:
[..]
Of hij dacht door daar te gaan zitten, in één klap van al het gezeur omtrend zijn geheimdoennerij af te zijn, het is maar net wat in je straatje past.
nee Buffy is NIET leuk!!!quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:28 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Hehe, hij kan wel scripts gaan schrijven voor Buffy the Vampire slayer ofzo... :
Inderdaad.quote:Op dinsdag 25 november 2008 09:00 schreef Wokkel het volgende:
VOC mentaliteit!
Mja, maar ik heb wel gelijk. Zelfs figuren als Marc Dutroux en Charles Manson krijgen elke dag liefdesbrieven van vrouwen in de bak.quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
![]()
Bedankt voor deze nieuw intelligente invalshoek in deze discussie
Ja, maar dat was gelogenquote:Op dinsdag 25 november 2008 13:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
hij noemt zichzelf in zijn boek letterlijk een pathalogische leugenaar!
das een jaar voor de gewraakte uitzending van Peter R. gescheven?
so true!quote:Op dinsdag 25 november 2008 14:17 schreef contactpersoon het volgende:
[..]
Hij zal zich wel helemaal suf neuken, want voor elke malloot zijn er minstens tienduizend rare wijven te vinden die daar geil van worden en een kind van zo iemand willen.
Klopt. Maar ook:quote:
Logisch toch?quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:55 schreef waht het volgende:
Wat mij wel opvalt is dat hij in die verborgen-camera-opnames heel stoer en zelfverzekerd doet, terwijl hij in die interviews als een zielig snotjoch zit te brabbelen.
ja dat hoor je wel vaker, maar dat verhaal wat hij verteld is helemaal niet stoer, het slaat nergens op ... hij is niet zo relaxed omdat hij stoer wil doen, hij is flink onder invloed van het een en anderquote:Op dinsdag 25 november 2008 17:59 schreef APK het volgende:
[..]
Logisch toch?
Tegen coke-snuivende Patrick wil hij stoer overkomen, tv is een ander verhaal.
Dat zal best, maar het komt op deze manier wel totaal ongeloofwaardig over. Op die laatste beelden van Peter R over vrouwenhandel doet ie ook al zo cool en enthousiast. Bij Greta van Susteren is het een verlegen 4-jarig jongetje. Het lijkt mij dat Joran in de echte interviews een act opvoert en daarbuiten gewoon zichzelf is.quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:59 schreef APK het volgende:
[..]
Logisch toch?
Tegen coke-snuivende Patrick wil hij stoer overkomen, tv is een ander verhaal.
Ik denk dat de gemiddelde mens nu eenmaal niet zo lekker uit de verf komt tijdens een groots interview waar miljoenen mensen naar kijken. Om het vervolgens tot in den treuren te herhalen en alle details te ontleden. Bij die illegale verborgen opnames was hij zich hiervan niet bewust. Dat scheelt aanzienlijk.quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:55 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt. Maar ook:
Joran
Wat mij wel opvalt is dat hij in die verborgen-camera-opnames heel stoer en zelfverzekerd doet, terwijl hij in die interviews als een zielig snotjoch zit te brabbelen.
En ik denk dat hij zich aanpast aan de omstandigheden.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:07 schreef waht het volgende:
Dat zal best, maar het komt op deze manier wel totaal ongeloofwaardig over. Op die laatste beelden van Peter R over vrouwenhandel doet ie ook al zo cool en enthousiast. Bij Greta van Susteren is het een verlegen 4-jarig jongetje. Het lijkt mij dat Joran in de echte interviews een act opvoert en daarbuiten gewoon zichzelf is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |