Toppertje.quote:
Hehe boeiendquote:Op dinsdag 25 november 2008 10:09 schreef Silenus het volgende:
En het is uitverkocht. Wij gaan er weer met 4 man heen dit keer, lekker pilsen aan De Dijk!
(Om 10.30u ofzo, kut)
Mja maatje van mij is voorrang maar haalde tegelijk met ons vandaag, gaan ook met ze 4en.quote:Op dinsdag 25 november 2008 10:13 schreef Silenus het volgende:
Weet eigenlijk niet of we er 450 kregen of bijna die hele lange zijde.
Maar in het geval van die 450 zou het wel toevallig zijn dat er van de ongeveer 100 overgebleven kaartjes nu al 10% in het bezit is van ons drieën.
Hij komt sterk terugquote:Op dinsdag 25 november 2008 00:33 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]
En nu duik ik m'n nest maar in.
Laten we hopen dat hij na de winterstop zijn vizier weer op scherp heeft staan.quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:14 schreef Houniet het volgende:
[..]
Hij komt sterk terug. Ik voel het.
Die mocro's bedoel je?quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:02 schreef kevin6188 het volgende:
Toch is 450 wel wat ik had begrepen. Omdat Volendam nu een Kidsclub daar op de lange zijde heeft zitten ofzo.
quote:Ajax is in de race om Hedwiges Maduro terug te halen naar Amsterdam. Dat melden betrouwbare bronnen binnen Ajax. De Ex-Ajacied kan maar moeilijk slagen in Valencia en wilt in de winterstop graag ruilen van club.
Ajax heeft zich via zaakwaarnemer Rodger Linse laten informeren of een eventuele terugkomst bespreekbaar is. Hij zou in Amsterdam een prima stand-in als mede vervanger zijn voor Evander Sno en Rasmus Lindgren. Of Maduro ook werkelijk interesse heeft in de terugkomt is nog maar de vraag.
Maduro die halverwege vorig seizoen werd gehaald door Ronald Koeman, kan niet rekenen op een basisplaats bij Los Ché. De speler zou graag wat meer speelminuten pakken maar dat zit er ook dit seizoen niet in. 'Tegen Sevilla mocht ik de laatste tien minuten meedoen en dat waren mijn eerste speelminuten in de competitie. Ik heb mijn best gedaan al kan ik in tien minuten niet laten zien waartoe ik in staat ben', aldus de middenvelder in de Spaanse sportkrant AS.
Nop was veranderd naar vandaag omdat redelijk wat Ajacieden morgenochtend al richting Hamburg gaan.quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:44 schreef TimmyAsd het volgende:
Volendam dus. WTF het zou voor normale uitkaarthouders toch pas morgen beginnen?!?!?
Inderdaadquote:Op dinsdag 25 november 2008 11:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]Blijf maar weg Maduro, je wilde je toch zo graag verder ontwikkelen in het buitenland? En bovendien hebben we Donald en Sno al om als langzame lange middenvelders te fungeren.
Damn hoe waren jullie dan op de hoogte? Echt fucked up dit..quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:50 schreef Jasza het volgende:
[..]
Nop was veranderd naar vandaag omdat redelijk wat Ajacieden morgenochtend al richting Hamburg gaan.
Stond gewoon op Ajax.nl hoorquote:Op dinsdag 25 november 2008 12:30 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Damn hoe waren jullie dan op de hoogte? Echt fucked up dit..
Ahahahahaha.......quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]Blijf maar weg Maduro, je wilde je toch zo graag verder ontwikkelen in het buitenland? En bovendien hebben we Donald en Sno al om als langzame lange middenvelders te fungeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |