Hehehequote:
Zing je ook mee?quote:Op maandag 1 december 2008 13:06 schreef MaxPower het volgende:
Nadelen: Ingang 1
quote:Op maandag 1 december 2008 15:06 schreef MaxPower het volgende:
Nee, maar heb nog wel 40 cent gedoneerd aan de GF.
.
Tja.. Als je dan ook nog Matthijs in de basis zet die steeds een stap te laat is en opbouwend ook helemaal niets toevoegd.. Je ziet dat Lovre dan teveel naar achter gaat lopen. Maar ik vind Lovre vooral de laatste 3 wedstrijden matig speelt, hij loopt teveel naar achter, heeft teveel balverlies maar vooral het bedienen van de spitsen vind ik tegenvallen. Hij heeft te weinig goede dieptepassen, en door zijn vele balverlies creeert hij ook te weinig een man meer situatie.. Hij moet snel weer beter gaan voetballen, want hij heeft natuurlijk wel de nodige concurrentie op die positie. Ik zou Andersson daar wel eens willen zien spelen.quote:Op maandag 1 december 2008 11:57 schreef VBVFV het volgende:
lovre ..... Ik vind hem sowieso al enorm teruggevallen sinds lindgren weg is. Toen was er iemand die het vuile werk opknapte en hoefde hij niet veel te doen. Nu is nog veel beter te zien dat hij een vrij luie speler is.
Dat zeg ik, dan blijf je daar toch lekkerquote:Op maandag 1 december 2008 15:10 schreef MaxPower het volgende:
Ach ik kom al zolang bij FCG, alleen omdat het steeds uitverkocht was in de Euroborg was het de laatste jaren wat lastiger.Ben in het Oosterpark zo vaak heen geweest dat is niet meer te tellen.
Ik zeg: een tweedehands theedoek en een stift van samen 40 cent kopen en daar dan 'fuk heaureven' opschrijven. Neem je die mee naar het stadion en heeft Max een heuse anti-SCH actie gefinancieerd.quote:Op maandag 1 december 2008 15:06 schreef MaxPower het volgende:
Nee, maar heb nog wel 40 cent gedoneerd aan de GF.
quote:Op maandag 1 december 2008 16:10 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Ik zeg: een tweedehands theedoek en een stift van samen 40 cent kopen en daar dan 'fuk heaureven' opschrijven. Neem je die mee naar het stadion en heeft Max een heuse anti-SCH actie gefinancieerd.
quote:Marcus Berg wil zich verder ontwikkelen
GRONINGEN - Ondanks dat hij dit seizoen minder denderend speelt dan voorheen, blijft Marcus Berg scoren voor FC Groningen. Trainer Ron Jans en Berg zelf denken dat de spits zich nog verder moet ontwikkelen.
In dit seizoen staat Berg op acht goals in dertien wesdtrijden. De Zweedse spits zit echter niet lekker in zijn vel. Dieptepunt was de rode kaart tegen Willem II.
Vorig jaar, tijdens zijn debuut, viel de voor 3,2 miljoen van IFK Gothenburg overgekochte spits nog op door zijn scoringspercentage. Berg maakte 15 doelpunten in 25 competitiewedstrijden voor FC Groningen.
Berg wil eraan werken om het team weer te tonen wat hij waard is. Hij is niet van plan in de winterstop naar een andere club over te stappen.
RTVNOORD
Jammer dat hij niet bij Heerenveen speelt he..quote:Op maandag 1 december 2008 18:54 schreef SCH het volgende:
Best wel een lekker ding toch. Vind je niet venom?
Zij hebben Vayrynen al.quote:Op maandag 1 december 2008 18:59 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Jammer dat hij niet bij Heerenveen speelt he..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |