Die Hour of Power inleidt? Jan van den Bosch?quote:Op zaterdag 22 november 2008 00:50 schreef schatje het volgende:
Hoe heet die creationist eigenlijk die vroeger bij de EO altijd van die filmpjes maakte met die vogel? Hij heeft ook boeken geschreven over creationisme. Hij is ook vaak te gast geweest in programma's.
Nee het is treurig. "Ow, leuk dan doen we ook een leuk joetjoepfilmpje. Vet cool voor de jongeren."quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:43 schreef Scaurus het volgende:
[..]
't Was wel grappig om de clip te zien en Fatboy Slim nog te horen terwijl die vent alweer over God begon.
jij bent toch zelf een creationist?quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:47 schreef koningdavid het volgende:
Het gesprek zou spannender geweest zijn als ze een christen met meer kennis van zaken daar neer hadden gezet. Een Cees Dekker, een Ouweneel desnoods... of van mijn part Andries Knevel.
Peter Scheele?quote:Op zaterdag 22 november 2008 00:50 schreef schatje het volgende:
Hoe heet die creationist eigenlijk die vroeger bij de EO altijd van die filmpjes maakte met die vogel? Hij heeft ook boeken geschreven over creationisme. Hij is ook vaak te gast geweest in programma's.
Ik vond de bioloog echt heel zwak, hij had hem tot 2 maal toe kansloos kunnen afmaken, met inderdaad dat hij zich laat leiden door zijn verlangens ipv feitelijke analyse of dat hij zijn vraag terug had kunnen kaatsen met waar God dan vandaan zou komen ipv evolutie.quote:Op zaterdag 22 november 2008 14:29 schreef VonHinten het volgende:
Het was helemaal treurig toen de creationist begon met 'wat heeft de evolutietheorie nou te bieden? na de dood is het over!' Ja hállo, als we op die toer gaan. Wat heeft het christendom nou te bieden, bij de moslims krijg je 70 maagden om te beuneren!
"Maar het is ze zielig en om verdrietig van te worden als er niets is na de dood!"quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:42 schreef Knevelt het volgende:
Echt een mooi filmpje dat de doorsnee gedachtengang (angst voor de dood als motivatie voor geloof) van een christelijke en hun discussie tegenover biologen weergeeft.
Hoogstwaarschijnlijk behoort Midas tot de ik-ga-niet-eens-meer-moeite-doen-categorie.quote:Op zaterdag 22 november 2008 14:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik vond de bioloog echt heel zwak, hij had hem tot 2 maal toe kansloos kunnen afmaken, met inderdaad dat hij zich laat leiden door zijn verlangens ipv feitelijke analyse of dat hij zijn vraag terug had kunnen kaatsen met waar God dan vandaan zou komen ipv evolutie.
Om mensen te leren kritisch na te denken misschien? Als je zo'n dwaas hoort praten, kun je voor jezelf misschien weer wat beter op een rijtje zetten waar jij in gelooft en waarom je dat doet?quote:Op vrijdag 21 november 2008 21:54 schreef Iblis het volgende:
[..]
Als hij uitgenodigd wordt mag hij z'n geluid laten horen, maar creationisme is qua theorie net zo het aanhoren waard als David Icke met z'n reptilians of een andere figuur die Atlantis ontdekt heeft. Ik snap niet dat je zulke lui een plaats geeft.
Dat klinkt heel nobel, maar daarvoor heb je zo'n persoon niet nodig.quote:Op zaterdag 22 november 2008 16:04 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Om mensen te leren kritisch na te denken misschien? Als je zo'n dwaas hoort praten, kun je voor jezelf misschien weer wat beter op een rijtje zetten waar jij in gelooft en waarom je dat doet?
Met zn allen 1 gezette weg volgen en nooit eens vraagtekens ergens bij te zetten lijkt me ook niet echt bevordelijk.
Ach, het herinnert ons er ook aan hoe ver we zijn gekomen als mensheid. Honderden jaren geleden was hij waarschijnlijk erg vooruitstrevend met zijn gedachtengoedquote:Op zaterdag 22 november 2008 16:14 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dat klinkt heel nobel, maar daarvoor heb je zo'n persoon niet nodig.
Oh prima, alleen had hij dan daar niets te zoeken.quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:00 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Hoogstwaarschijnlijk behoort Midas tot de ik-ga-niet-eens-meer-moeite-doen-categorie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |