Vrouwen hebben het toch altijd koud dan ?!quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:35 schreef Maisnon het volgende:
Ik begin met genieten zodra t sneeuwt
Dat is toch juist de mooiste tijd? Dan moet je ze opwarmenquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:39 schreef jackson het volgende:
[..]
Vrouwen hebben het toch altijd koud dan ?!
Ik ook.... Maar vond het opmerkelijk dat een vrouw zin in de kou heeftquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:40 schreef nicomart het volgende:
ik ben geen vrouw, maar heb het nu buiten ook fucking koud
Ik heb het altijd koudquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:39 schreef jackson het volgende:
[..]
Vrouwen hebben het toch altijd koud dan ?!
Ahhh, dan is mijn wereldbeeld nog juistquote:
Ik heb het ook wel koud als het niet sneeuwt hoorquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:39 schreef jackson het volgende:
[..]
Vrouwen hebben het toch altijd koud dan ?!
Zie vorige postquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:47 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb het ook wel koud als het niet sneeuwt hoor.
quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:51 schreef eer-ik het volgende:
cali, zet je spambot eens uit!
Maisnon, heb jij die summer collection nog?quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:35 schreef Maisnon het volgende:
Ik begin met genieten zodra t sneeuwt
dat is waarquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:42 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik ook.... Maar vond het opmerkelijk dat een vrouw zin in de kou heeft
De mijne is ook nog niet verstoordquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:45 schreef jackson het volgende:
[..]
Ahhh, dan is mijn wereldbeeld nog juist
bron: http://www.telegraaf.nl/v(...)t_koud_hebben__.htmlquote:Waarom vrouwen het altijd koud hebben
AMSTERDAM - Vrouwen hebben sneller last van koude handen en voeten dan mannen. Hoe komt dat? Bij vrouwen vloeit er minder bloed naar de uiteinden van het lichaam dan bij mannen. Maar er zijn nog meer redenen...
Zowel mannen als vrouwen hebben het moeilijk met lage temperaturen. Volgens professor menselijke fysiologie Mike Tipton van de universiteit van Portmouth komt dat doordat de mens ‘ontstaan’ is in warme streken.
Later heeft hij zich moeten aanpassen aan lagere temperaturen. Maar van nature hebben we dus liever hoge temperaturen. Toch is het opvallend dat mannen minder problemen hebben met koude dan vrouwen.
Tipton onderzocht het fenomeen en kwam tot de conclusie dat vrouwen het wel degelijk kouder hebben dan mannen. Vreemd genoeg komt dat deels doordat vrouwen efficiėnter omgaan met de warmte die ze produceren.
Omdat het vet bij vrouwen beter verdeeld is over het lichaam dan bij mannen, zijn vrouwen beter in staat om het bloed naar de belangrijkste organen te laten stromen. Handig zou je denken, maar daardoor stroomt er bij vrouwen ook wel minder bloed naar de handen en voeten. En zo krijgen vrouwen het koud.
Dat is niet de enige oorzaak, ook hormonen spelen een rol. Tijdens de menstruatiecyclus verandert de temperatuur van vrouwen. In de fase na de eisprong kan dat al snel een verschil maken van een graad Celsius.
Overigens heeft ook onze slaap een invloed op onze temperatuur. ’s Nachts daalt onze lichaamstemperatuur, zowel van mannen als van vrouwen. Bij vrouwen gebeurt dat sneller en nadrukkelijker.
gaaf johquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:57 schreef Puala het volgende:
Krijg net telefoon. Heb een prijs gewonnen.![]()
![]()
Ik mag een woensdag 5 gedichten voordragen in Vlaardingen voor een volle theaterzaal![]()
![]()
Eigenlijk schijt ik hem nu al, want ik sta nooit zo graag voor heel erg veel mensen![]()
telegraafquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:55 schreef nicomart het volgende:
[..]
bron: http://www.telegraaf.nl/v(...)t_koud_hebben__.html
Dankjewelquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:00 schreef nicomart het volgende:
[..]
gaaf joh
Gefeliciteerd
En als je het nog nooit gedaan hebt, is het in ieder geval een goede ervaring
Dan zuip je toch gewoon effe wat flugel vantevoren.quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:57 schreef Puala het volgende:
Krijg net telefoon. Heb een prijs gewonnen.![]()
![]()
Ik mag een woensdag 5 gedichten voordragen in Vlaardingen voor een volle theaterzaal![]()
![]()
Eigenlijk schijt ik hem nu al, want ik sta nooit zo graag voor heel erg veel mensen![]()
Ik ga niet weg lopen voor mijn angstenquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:01 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Dan zuip je toch gewoon effe wat flugel vantevoren.
Heb je er veel minder last van
Dat doe je dan ook nietquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:03 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik ga niet weg lopen voor mijn angsten
Als ik er zin in heb. Heb wel eens een jongen (die ik niet mochtquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:04 schreef Maisnon het volgende:
Gaaf Puala
Gebruik je je skills ook voor Sinterklaas?
Mijne zijn ook altijd 3 pagina's lang en dan 3 of 4 gedichtenquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:06 schreef Puala het volgende:
[..]
Als ik er zin in heb. Heb wel eens een jongen (die ik niet mocht) een gedicht gegeven van 8 pagina's. Alleen heb ik er dit jaar denk ik niet zo veel tijd voor om er echt voor te gaan zitten.. dat is wel jammer.
Whehe, misschien is het dan juist leuk om te doenquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:07 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Mijne zijn ook altijd 3 pagina's lang en dan 3 of 4 gedichten
Alleen nu heb ik iemand die niet graag in the center of attention staat dus ik denk dat ik het voor die persoon ietsje ga minderen anders is het zielig
Wat was het ergste? De confronterende teksten of het feit dat het 8 pagina's lang was?quote:Op vrijdag 21 november 2008 12:06 schreef Puala het volgende:
[..]
Als ik er zin in heb. Heb wel eens een jongen (die ik niet mocht) een gedicht gegeven van 8 pagina's. Alleen heb ik er dit jaar denk ik niet zo veel tijd voor om er echt voor te gaan zitten.. dat is wel jammer.
Nou euhm de combinatie van. De eerste pagina heb ik hem nog in zijn waarde gelaten, daarna heb ik hem compleet verteld wat ik van hem vond. Het was zo'n oversekst, populair, veel te zelf ingenomen jochie. En daar ben ik gewoon op in gegaan..quote:Op vrijdag 21 november 2008 12:09 schreef nicomart het volgende:
[..]
Wat was het ergste? De confronterende teksten of het feit dat het 8 pagina's lang was?
tofquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:14 schreef Puala het volgende:
[..]
Nou euhm de combinatie van. De eerste pagina heb ik hem nog in zijn waarde gelaten, daarna heb ik hem compleet verteld wat ik van hem vond. Het was zo'n oversekst, populair, veel te zelf ingenomen jochie. En daar ben ik gewoon op in gegaan..
Mn broertje leest af en toe op Fokquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:08 schreef Puala het volgende:
[..]
Whehe, misschien is het dan juist leuk om te doen![]()
Ik doe het altijd enkel met familie, heb dit jaar mijn oma.. haar zal ik het ook maar niet aan doen. Wil voor haar een heel lief gedichtje gaan schrijven
w/e zal het zo veranderenquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:15 schreef Californium het volgende:
Puala![]()
moet je ondertitel niet zijn: flugel addict?
Dat is wel een heel erg leuk ideequote:Op vrijdag 21 november 2008 12:14 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Mn broertje leest af en toe op Fokdus ik wou het eerst niet letterlijk zeggen, maar die doet toch niet mee; 't is m'n nichtje, of ja, een soort van nichtje
van de vriendin van m'n vader dus niet directe familie.
Ze lijkt altijd heel stil te zijn enzo, maar alleen als er veel mensen om d'r heen zijn, als ze zich op d'r gemak voelt dan is ze juist heel wild en open heb ik het idee
Ik heb al zilveren oorhangertjes gescoord die ze wilde hebben, daar ga ik een gedicht mee maken. Echt zo'n juweliersdoosje is datdus dat wordt een gedicht waarin zwarte piet haar ten huwelijk vraagt
hoeft niet van mijquote:
ben vet slecht in engels dus dat zal de verklaring wel zijn denk ikquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:20 schreef Californium het volgende:
[..]
hoeft niet van mijmaar ik vroeg me af of dat hetgeen was wat je bedoelde
I love that songquote:
Ik ookquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:24 schreef Californium het volgende:
[..]
I love that song![]()
![]()
de tekst zuigt maar het klinke wel
Goed bezigquote:Op vrijdag 21 november 2008 11:57 schreef Puala het volgende:
Krijg net telefoon. Heb een prijs gewonnen.![]()
![]()
Ik mag een woensdag 5 gedichten voordragen in Vlaardingen voor een volle theaterzaal![]()
![]()
Eigenlijk schijt ik hem nu al, want ik sta nooit zo graag voor heel erg veel mensen![]()
Wat C zegt.... Puike plaat slechte tekstquote:
Die is niet human inderdaadquote:Op vrijdag 21 november 2008 12:46 schreef jackson het volgende:
[..]
Wat C zegt.... Puike plaat slechte tekst![]()
Het doet me altijd denken aan die mafketel van een Herman die altijd bij Jenssen zit... "I'm a dancer".
Wat een idioot is dat toch. Daar blijf ik me elke keer weer over verbazen, ongekend !quote:
Gefeliciteerdquote:
Fucking hi-la-risch. Als ik die gast zie dan moet ik gewoon lachen en huilen tegelijk...quote:
Aan de ene kant wel, aan de andere kant.. ik kies normaal in een maand mijn gedichten uit die ik voor ga dragen.. en dat moet nu in een dag of 4 gebeuren. Dat vind ik wel redelijk moeilijk eigenlijk.quote:
Gewoon lekker positief tegenover staan toch!quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:18 schreef Puala het volgende:
[..]
Aan de ene kant wel, aan de andere kant.. ik kies normaal in een maand mijn gedichten uit die ik voor ga dragen.. en dat moet nu in een dag of 4 gebeuren. Dat vind ik wel redelijk moeilijk eigenlijk.
Aan de andere kant, het is echt een gigantische eer om het te doen en ik vind het gewoon echt heel gaaf dat ik daarvoor uitgekozen ben
Iddquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:20 schreef jackson het volgende:
[..]
Gewoon lekker positief tegenover staan toch!
Whoeiiiiquote:
Beetje wel ja, niet allemaal even leuk eigenlijk. Zaterdag morgen crematie en 's avonds naar Diekaquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:26 schreef jackson het volgende:
[..]
Whoeiiii
Nog plannen dit weekend ?
Voetbal kijken.... is dat zo erg?quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:28 schreef Puala het volgende:
[..]
Beetje wel ja, niet allemaal even leuk eigenlijk. Zaterdag morgen crematie en 's avonds naar Diekaén zondag natuurlijk voetbal kijken
En jij![]()
![]()
Nou niet zo vreselijk, maar vind het in een stadion altijd 10x mooier als gewoon voor de TV. Ja ben ook deze week al een keer wezen condoleren.. vind het maar niets. Jij nog sterkte in elk gevalquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:32 schreef jackson het volgende:
[..]
Voetbal kijken.... is dat zo erg?
Een crematie is wel erg, had er ook 1 deze week maar niet geweest, alleen condoleren.
Vanavond een avondje met vriendin en zaterdagavond keihard los met de mannen (vrienden) op Fabulous in de Brabanthallen.
Is een groot house gerelateerd feest in de Brabanthallen dusquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:36 schreef Puala het volgende:
[..]
Nou niet zo vreselijk, maar vind het in een stadion altijd 10x mooier als gewoon voor de TV. Ja ben ook deze week al een keer wezen condoleren.. vind het maar niets. Jij nog sterkte in elk geval.
Fabulous zegt me niets, maar klinkt wel tof
Lees jij terugquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:38 schreef Houniet het volgende:
eer-ik heeft weer eens teveel gezopen hoor!
Ow kan wel tof zijn dan zo'n feest.quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:38 schreef jackson het volgende:
[..]
Is een groot house gerelateerd feest in de Brabanthallen dus
Dank voor sterkte wensen... Jij natuurlijk ook. Was iemand van 40 die ineens een hartaanval of iets gekregen heeft. Mijn oom vond hem levenloos in de kamer
Dat is nog erger jaquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:39 schreef Puala het volgende:
[..]
Ow kan wel tof zijn dan zo'n feest.
Dankjewel. Wel vreselijk voor je oom dat die hem zo heeft gevonden..
De jongens die in onze omgeving zijn overleden zijn 11 en 23.. kende ze beide niet super goed. Vriendlief wel.
Hoezo apartquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:43 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat is nog erger ja!
"Vriendlief" wat klinkt dat apart
Max 1 pagina jaquote:
Ik hoor het nooit eigenlijkquote:
Dat is mooi shit dan eigenlijk. Wel zonde van je tijdquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:54 schreef nicomart het volgende:
godver.. zit ik 10 minuten in de wacht bij de notaris, krijg ik eindelijk iemand aan de lijn: "Ja, bedankt voor het wachten, maar er gaat hier een brandalarm af. Kunt u later terugbellen?".
Ik hoorde ook echt een alarm op de achtergrond, dus ik denk niet dat het een smoes was
Maar ik weet dus niet of die notaris nog zo goedkoop is vanmiddag
Dat zegt wel wat over Ochtenquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:54 schreef Puala het volgende:
[..]
Oké dan, hier toch best wel een veelgebruikt woord eigenlijk
Wie is "wij"? Lijkt me sterk dat een fatsoenlijk commercieel bedrijf daar mee weg komtquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:56 schreef Houniet het volgende:
Die smoes gebruiken wij ook! Wij hebben ook echt zo'n alarm naast de telefoon staan
!
Volgens mij hé, ben ik de enige uit de vriendenkring die uit Ochten komt.. Dus dan zou het eerder Echtelds of Tiels moeten wezen volgens mij.. want daar komen er meer vandaan.quote:
Dat zou dan ook kunnen natuurlijk maar ik vind het ontzettend oudbollig klinkenquote:Op vrijdag 21 november 2008 13:59 schreef Puala het volgende:
[..]
Volgens mij hé, ben ik de enige uit de vriendenkring die uit Ochten komt.. Dus dan zou het eerder Echtelds of Tiels moeten wezen volgens mij.. want daar komen er meer vandaan.
Zeg, dat ik op het platteland woon betekend niet dat ik gelijk helemaal boers en oudbollig benquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:00 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat zou dan ook kunnen natuurlijk maar ik vind het ontzettend oudbollig klinken
quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:58 schreef jackson het volgende:
Wie is "wij"? Lijkt me sterk dat een fatsoenlijk commercieel bedrijf daar mee weg komt
Dat meen je niet!!? Doe je dat ook echt bij potentiėle klanten?quote:Op vrijdag 21 november 2008 13:56 schreef Houniet het volgende:
Die smoes gebruiken wij ook! Wij hebben ook echt zo'n alarm naast de telefoon staan
!
Zeg, ik woon net zo goed op dat zelfde platteland dus ik weet niet waar je op doelt... Enige wat ik zeg is dat ik dat woord oudbollig vind. Ik zeg niet dat ik jou boers of oudbollig vind. Sowieso het woord boers verzin je zelf.... Deze reactie zegt meer over jou dan over mij geloof ikquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:01 schreef Puala het volgende:
[..]
Zeg, dat ik op het platteland woon betekend niet dat ik gelijk helemaal boers en oudbollig ben
Nou jij woont nog in Tiel.. Ik woon euhm, 10 minuten scooteren bij een supermarkt vandaanquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:05 schreef jackson het volgende:
[..]
Zeg, ik woon net zo goed op dat zelfde platteland dus ik weet niet waar je op doelt... Enige wat ik zeg is dat ik dat woord oudbollig vind. Ik zeg niet dat ik jou boers of oudbollig vind. Sowieso het woord boers verzin je zelf.... Deze reactie zegt meer over jou dan over mij geloof ik
Ik woon sinds 4maanden in Tiel. Daarvoor heb ik 25jaar in buren gewoondquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:11 schreef Puala het volgende:
[..]
Nou jij woont nog in Tiel.. Ik woon euhm, 10 minuten scooteren bij een supermarkt vandaanZit nog wel wat verschil in
.
Alleen bij irritante gastenquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:04 schreef nicomart het volgende:
[..]
Dat meen je niet!!? Doe je dat ook echt bij potentiėle klanten?
oke, jij hebt gelijkquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:12 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik woon sinds 4maanden in Tiel. Daarvoor heb ik 25jaar in buren gewoond
Dat bedoel ik maar weerquote:
ik welquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:15 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat bedoel ik maar weer
Dus ik zie jou niet als oudbollige boerenvrouw hoor
Haha, gelukkig maar. Ik jou ook niet als een boerenknuppeltje hoorquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:15 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat bedoel ik maar weer
Dus ik zie jou niet als oudbollige boerenvrouw hoor
shit.. daar gaat mijn reputatie :[quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:17 schreef Puala het volgende:
[..]
Ja, maar ik weet wie dat zegt. Dat scheelt.
Dat is mooi, gezien ik dat ook totaal niet benquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:17 schreef Puala het volgende:
[..]
Haha, gelukkig maar. Ik jou ook niet als een boerenknuppeltje hoor
quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:19 schreef nicomart het volgende:
[..]
shit.. daar gaat mijn reputatie :[
Zonde knul.... Je had met haar in bad kunnen zitten, dat is nu verpestquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:19 schreef nicomart het volgende:
[..]
shit.. daar gaat mijn reputatie :[
moet ik dat zo maar uit mijn mouw kunnen schudden dan?quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:22 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat is mooi, gezien ik dat ook totaal niet ben
Hoe zie je me wel dan?
Blijkbaar kan je dat niet.... dus dan gaat het overquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:25 schreef Puala het volgende:
[..]
moet ik dat zo maar uit mijn mouw kunnen schudden dan?
sorry, erg geconcentreerd bezig. Gisteren op mijn flikker gehad, wil vandaag laten zien dat ik het wel degelijk kan.quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:26 schreef jackson het volgende:
[..]
Blijkbaar kan je dat niet.... dus dan gaat het over. Je bent wel weer serieus hoor
Succes dan maar met wat je aan het doen bentquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:27 schreef Puala het volgende:
[..]
sorry, erg geconcentreerd bezig. Gisteren op mijn flikker gehad, wil vandaag laten zien dat ik het wel degelijk kan.
Mijn documentatie bijstellen (ofwel 4 hoofdstukken opnieuw maken) en laten zien dat ik ook wat anders kan als photoshoppen en internettenquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:28 schreef jackson het volgende:
[..]
Succes dan maar met wat je aan het doen bent
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |