Eens PSV is gewoon onmachtig en die kunnen het niet verwijten aan blessures.quote:Op maandag 17 november 2008 11:37 schreef pfaf het volgende:
Ik blijf het op pech 'en de hoek waar de klappen vallen' houden. Dan vind ik PSV momenteel zieker.
De 5-2 tegen Utrecht was zwar geflatteerd. Tegen Twente was het met hangen en wurgen 1-1. Waar zie jij de verbetering in. Wijnaldum kan het ook niet alleenquote:Op maandag 17 november 2008 11:37 schreef sjimz het volgende:
Ach voetballend zijn ze niet eens heel slecht.
Die komen er wel weer bovenop.
Open er een topic overquote:Op maandag 17 november 2008 11:38 schreef sjimz het volgende:
[..]
Eens PSV is gewoon onmachtig en die kunnen het niet verwijten aan blessures.
Zwaar geflatteerd is ook weer overdreven. Feyenoord verdiende toen gewoon de overwinning.quote:Op maandag 17 november 2008 11:39 schreef tong80 het volgende:
[..]
De 5-2 tegen Utrecht was zwar geflatteerd. Tegen Twente was het met hangen en wurgen 1-1. Waar zie jij de verbetering in. Wijnaldum kan het ook niet alleen
Oké. Verschil is dat Feyenoord al een paar jaar bezig is om een deel van de selectie weg te saneren (overbodige spelers) om zo minder lasten te hebben en sneller de schulden te kunnen saneren. Daardoor is de selectie nu wat kleiner, wat ook goed is.quote:Op maandag 17 november 2008 11:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb het over een paar weken geleden
Voor Van Persie hebben ze bijna niks gevangen. Het geld van Drenthe is volgens mij voor een groot deel gebruikt om de schulden weg te kunnen saneren.quote:Op maandag 17 november 2008 11:45 schreef tong80 het volgende:
Ze hebben toch veel geld voor Drenthe en van Persie gevangen. Wijnaldum wordt ook 10 miljoen waard
Van Persie had jij ontdekt tochquote:Op maandag 17 november 2008 11:45 schreef tong80 het volgende:
Ze hebben toch veel geld voor Drenthe en van Persie gevangen. Wijnaldum wordt ook 10 miljoen waard
ja, of niet. Bij Ajax hebben we ook zoveel van die talentjes gehad die noodgedwongen in de basis moesten, het redelijk deden de eerste paar keer om vervolgens roemloos naar RKC te vertrekken.quote:Op maandag 17 november 2008 11:45 schreef tong80 het volgende:
Ze hebben toch veel geld voor Drenthe en van Persie gevangen. Wijnaldum wordt ook 10 miljoen waard
quote:Op maandag 17 november 2008 11:47 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Van Persie had jij ontdekt toch
Dan heb je hem gewoon niet zovaak aan het werk gezien. Bij veel jonge speler wordt nog wel eens overdreven hoe goed ze zijn hoor (Fer, Pedro, Janota, Biseswar).quote:Op maandag 17 november 2008 11:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, of niet. Bij Ajax hebben we ook zoveel van die talentjes gehad die noodgedwongen in de basis moesten, het redelijk deden de eerste paar keer om vervolgens roemloos naar RKC te vertrekken.
Niet dat Wijnaldum het niet goed doet nu hoor, maar een zekerheidje voor de toekomst gaat me tever.
Potentiële basisspelers die geblesseerd zijn:quote:Op maandag 17 november 2008 11:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb het over een paar weken geleden
quote:Op maandag 17 november 2008 13:14 schreef Merkie het volgende:
[..]
Potentiële basisspelers die geblesseerd zijn:De Guzman Tomasson Lucius Vlaar Biseswar Bruins Landzaat Wijnaldum (?)
Dat zijn er echt wel wat meer dan waarmee Ajax te kampen heeft gehad.
Nou lekker dan... eerste wedstrijd van ons na de winterstop is tegen...quote:Op maandag 17 november 2008 12:53 schreef SCH het volgende:
Feyenoord komt er wel weer bovenop - kan nog wel eens de verrassing van na de winterstop worden.
De tweede ook.quote:Op maandag 17 november 2008 13:33 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nou lekker dan... eerste wedstrijd van ons na de winterstop is tegen...
Enoh, Oleguer en Sulejmani speelden gisteren gewoon, en Cvitanich en Aissati zijn niet echt basis.quote:Op maandag 17 november 2008 13:19 schreef pfaf het volgende:
[..]Stekelenburg Oleguer Vermaelen Enoh Aissati Cvitanich Huntelaar Sulejmani
Beetje moeite met lezen, niet?quote:Op maandag 17 november 2008 13:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Enoh, Oleguer en Sulejmani speelden gisteren gewoon, en Cvitanich en Aissati zijn niet echt basis.
Idd voor mijn gevoel heeft Feyenoord een beetje de problemen qua blessures die AZ geloof ik vorig seizoen had.quote:Op maandag 17 november 2008 13:46 schreef Hofpleinfontein het volgende:
Probleem is ook dat de blessures aan blijven houden. Zodra spelers weer op het veld staan krijgen ze weer een terugslag en dan zijn ze weer weken weg. Als je dan ziet wat er gister op het veld stond dat gaat het best redelijk naar verhouding.
Blijken wij een nog grote verrassing te zijnquote:Op maandag 17 november 2008 13:33 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nou lekker dan... eerste wedstrijd van ons na de winterstop is tegen...
De Graafschap zal ook wel spelers hebben gemist vanmiddagquote:Op zondag 7 december 2008 19:51 schreef Hamilcar het volgende:
Geen Landzaat, Buijs en Tomasson is toch een gemis zo blijkt. Daarnaast lijken veel spelers tekort te komen, zijn er niet genoeg dragende spelers en zou het kunnen dat er een ernstig gebrek aan professionele inzet is.
Met het eerste ben ik het eensquote:Op zondag 7 december 2008 22:08 schreef Happel het volgende:
Tot op de grond afbranden en weer opnieuw beginnen is het beste.
d8 dat ze daar juist mee bezig waren ??quote:Op zondag 7 december 2008 22:08 schreef Happel het volgende:
Selectie, vooral de oudere garde, heeft het gewoon laten lopen vandaag. Ze willen van Verbeek af.
Feijenoord is gewoon rot van binnen. Tot op de grond afbranden en weer opnieuw beginnen is het beste.
Met tot op de grond, bedoel ik ook echt tot op de grond. De hele organisatie (ongeveer 180 medewerkers) op de schop. Iedereen eruit pleuren en met niks beginnen.quote:Op zondag 7 december 2008 22:47 schreef Calciumdude het volgende:d8 dat ze daar juist mee bezig waren ??
Vier spelers die te kort komen voor de topquote:Op zondag 7 december 2008 22:56 schreef Happel het volgende:
Borst zegt het net. Vier spelers, waaronder o.a. Timmer, De Cler en Lucius (Vierde zal Landzaat wel zijn),
Dat zijn ook de spelers die het minste recht van spreken hebben, gezien hun "prestaties" de laatste tijd.quote:Op zondag 7 december 2008 22:56 schreef Happel het volgende:
Borst zegt het net. Vier spelers, waaronder o.a. Timmer, De Cler en Lucius (Vierde zal Landzaat wel zijn), willen van Verbeek af. Makaay, Van Bronckhorst en Hofland niet..
[..]
Met tot op de grond, bedoel ik ook echt tot op de grond. De hele organisatie (ongeveer 180 medewerkers) op de schop. Iedereen eruit pleuren en met niks beginnen.
Mee eens.. Ik vind het één van de betere trainers in Nederland, bij Heerenveen heeft hij laten zien dat hij prima kan presteren en naar buiten toe is het een rustige reële vent die zijn club goed "verkoopt".quote:Op zondag 7 december 2008 22:57 schreef M0NTANA het volgende:
Maar goed, ik denk dat ook al zou Feyenoord de rest van de wedstrijden in 2008 verliezen, ze Gertjan Verbeek moeten houden als trainer. Ik vind het toch een openbaring, de rust die hij uitstraalt.
Waarom vergeet iedereen altijd wat hij bij Heracles gedaan heeft?quote:Op maandag 8 december 2008 13:20 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Mee eens.. Ik vind het één van de betere trainers in Nederland, bij Heerenveen heeft hij laten zien dat hij prima kan presteren en naar buiten toe is het een rustige reële vent die zijn club goed "verkoopt".
quote:'Verbeek niet ontslagen'
AMSTERDAM - Het geruchtencircuit draaide maandag op volle toeren toen Gertjan Verbeek niet aanwezig was op de training van Feyenoord. Algemeen directeur Eric Gudde gaf echter snel duidelijkheid aan RTV Rijnmond.
"Verbeek blijft sowieso tot de Kerst van volgend jaar in Rotterdam. Hij miste de training omdat hij belangrijke zaken te doen had", aldus Gudde.
Wat die zaken zijn, is niet bekend. Na een artikel afgelopen weekend in De Telegraaf, waarin stond dat het merendeel van de Feyenoord-selectie is uitgekeken op Verbeek, en de 1-3 nederlaag tegen De Graafschap rezen er vraagtekens rondom het aanblijven van de trainer. Dat werd alleen maar erger toen hij ook nog eens afwezig was op de training.
Helemaal mee eensquote:Op maandag 8 december 2008 16:56 schreef Pizzakoppo het volgende:
Feyenoord heeft een selectie zonder meerwaarde, de meerderheid bestaat uit 30+ers en de overige spelers zijn talenten die de bank moeten opvullen alleen in geval van veel blessures meoten uitrukken om de kar te trekken zoals nu gebeurt.
De kritiek neemt toe omdat de resultaten uit blijven, onrust neemt toe en de talenten krijgen vanwege hun spel meer recht tot spreken, hiermee is de machtsverhouding in een club verbroken en begint de vicieuze cirkel die niet kan worden doorbroken tenzij je alle oude bokken eruit flikkert.
Het probleem geef je in je eerste zin aan: er is geen geld. Hierdoor ben je als club verplicht mannen als Wijnaldum en Fer te verkopen omdat je anders failliet gaat. Daarom kun je ook niet een langetermijnplan maken en een team bouwen om die gasten die jij noemt.quote:Maar dat kan niet omdat er geen geld is om dit op te vangen en dus blijven ze aankloten met die ouwe zakken.
Overigens lijkt het me verstandig om gewoon een beleid te maken voor 10 jaar, iedereen eruit flikkeren en alleen maar in de jeugd investeren, een team bouwen rondom Wijnaldum, Biseswar, El Ahmadi etc. Alleen op die manier kun je weer kapitaal creeeren en echte klasse op het veld tevoorschijn toveren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |