Je moet ook iets kopen dat je zelf lekker vindt!quote:Op woensdag 12 november 2008 09:53 schreef Fuente het volgende:
Gefeliciteerd Buuf!
LB, beterschap![]()
Haal je een hele bak goor snoep, komt er geen kind aan de deur.. AARRGGHHH!
Ja maar, ja maar, ja maar..quote:Op woensdag 12 november 2008 10:18 schreef Jelief het volgende:
[..]
Je moet ook iets kopen dat je zelf lekker vindt!
We hebben een leaseauto inmiddels, dus dat zijn de kosten niet, het is dan puur verblijf en vier dagen eten. Maar hij heeft op dit moment echt 0 zeg maar, zelfs de huishoudelijke bijdrage van oktober kon ie niet overmaken. Duuuuuuuuuuuuus dan schieten dit soort mailtjes bij mij even verkeerd. En ik wil niet meteen de controlerende biatch gaan uithangen, maar we willen nog Sinterklaas vieren met zijn familie, met zijn tweetjes nog Kerstklazen én de vaste lasten van nov en dec komen er nog aan.quote:Op woensdag 12 november 2008 11:12 schreef Rewimo het volgende:
Oeh, wij gaan ook naar Berlijn rond die tijdMaar in het geval van geldgebrek zou ik er inderdaad even goed over nadenken...
Ik heb al gemaild dat het me nu niet verstandig lijkt *understatement*quote:Op woensdag 12 november 2008 11:28 schreef Reinhilde het volgende:
Syrena, lastig zeg. Zou het toch maar wel aankaarten, dat het je heel leuk lijkt, maar dat de vaste lasten eerst komen. Zou wel beginnen met dat het je heel leuk lijkt.
Bar, maak anders een lekker gebakken eitje voor jezelf! lekker vet voedsel tegen de kater.
Heb geen last van een kater gelukkig, maar een gebakken eitje kan er natuurlijk wel inquote:Op woensdag 12 november 2008 11:28 schreef Reinhilde het volgende:
Syrena, lastig zeg. Zou het toch maar wel aankaarten, dat het je heel leuk lijkt, maar dat de vaste lasten eerst komen. Zou wel beginnen met dat het je heel leuk lijkt.
Bar, maak anders een lekker gebakken eitje voor jezelf! lekker vet voedsel tegen de kater.
Nou je moet je voorstelllen, samen met een vriendin samen proberen pepernoten te bakken...quote:Op woensdag 12 november 2008 12:04 schreef Rewimo het volgende:
Wat ging er mis, Bar? Ik ga het ook proberen komend weekend
Tijd zat dusquote:Op woensdag 12 november 2008 12:36 schreef huuphuup het volgende:
ooooooooooooh ik zie net dat ie pas de 26e verloopt
Ik dacht de 18e
Dan heb ik dus nog heel evendenk dat ik het dan morgen maar ga doen
k wist dat niet, k heb die dingen nooit gegeten.quote:Op woensdag 12 november 2008 13:05 schreef Jelief het volgende:
En daar komen ze nu pas achter? Ik mocht vroeger maar 1 keer per week 'gewone'corn flakes eten omdat er veel suikerin zit. Laat staan de andere versies (ja die waren toen ook wel verkrijgbaar alleen nietzo gericht op kinderen) die mochten alleen in devakantie ofzo.
Nou zag ik in een ander topic ook al iemand het woord biatch bezigen. Is dat een eufemistische manier voor het zeggen van het woord bitch?quote:Op woensdag 12 november 2008 11:17 schreef Syrena het volgende:
En ik wil niet meteen de controlerende biatch gaan uithangen
heeeyquote:Op woensdag 12 november 2008 14:00 schreef Reinhilde het volgende:
Ik heb nog geen weeen, maar ik zal het bij Z&G houden,
schijnbaar is het iets van amsterdam noord, dara deden wij het vroeger al. Over het IJ dus blijkbaar nietquote:Op woensdag 12 november 2008 09:55 schreef miss_sly het volgende:
LB beterschap
Ik ken het helemaal niet, dat SintMaarten. Nooit gedaan en ook waar we nu in Amsterdam wonen nog niets van gemerkt, hoewel ze dat hier kennelijk wel doen...
Ow ja, we hadden wel iemand aan de deur: mijn schoonouders kwamen eten en die begonnen ook zo een liedje te zingen toen ze aanbelden
Ook. Meestal willen de mensen die het gebruiken hip overkomenquote:Op woensdag 12 november 2008 13:50 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Nou zag ik in een ander topic ook al iemand het woord biatch bezigen. Is dat een eufemistische manier voor het zeggen van het woord bitch?
wel leuk lijkt me om te doen, ff naar de wc lopen en daar bellen?quote:Op woensdag 12 november 2008 15:01 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ook. Meestal willen de mensen die het gebruiken hip overkomenNet zoals FTW en l0l en n00b. En zulks (die ook).
Ik ga net even Googlen op een cursus schrijven (van verhalen enzo) en nu blijkt dat er 15 november eentje begint. In de bieb, zo'n drie straten van me af. Dat kan toch geen toeval zijn?! En nu wil ik snel bellen en me opgeven, maar ik kan niet op kantoor bellen want daar zit m'n collegaEn ik wil eerst weten of lief het ermee eens is dat ik wat zaterdagen ga opofferen, het zijn nogal stomme tijden (13-15.30).
Ieksquote:Je wilt meer te weten komen over jezelf, en je doet er alles aan. Je leest boeken of gaat zelfs een cursus volgen.
En het allerergste is dat ik m nog kan meezingen ookquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |