Deze: http://forum.fok.nl/user/history/219345 ?quote:Op zaterdag 22 november 2008 20:07 schreef Alexxxxx het volgende:
Best jammer, Metin post(te) gewoon lekker zelf mee
Inderdaad, maar dat is al even geleden, derde deel zag ik. En ook bijna zijn enigste post.quote:Op zaterdag 22 november 2008 21:22 schreef Rikketik het volgende:
Nee, een andere, Jump.Iets met Seven erin geloof ik. Metin_Seven misschien?
Maar hij heeft één keer in deze reeks gepost of zo.
quote:From: James1988
Sent: maandag 24 november 2008 22:51
To: 'redactie@nu.nl'
Subject: Cartoon
Beste redactie,
Al gedurende lange tijd volg ik iedere dag de cartoon die op uw website werd geplaatst. Ook volg ik hierover een discussiereeks op het u misschien bekende FOK!Forum. In den beginne werden de cartoons vervaardigd door Metin Seven van Sevensheaven, en hoewel de beeldkwaliteit soms wat te wensen overliet, zorgde de cartoon (of de discussie erover) altijd wel voor een lach op mijn gezicht.
Sinds enkele weken worden de cartoons echter gedaan door Lectrr, sinds die tijd is het wat mij betreft ook gedaan met de lach op mijn gezicht. Lectrr’s cartoons zijn niet grappig, zitten te vol met tekst, en de bijbehorende plaatjes voegen niets toe. Ook de discussie op het FOK!Forum is niet leuk meer, op de cartoons wordt amper gereageerd door de bezoekers. Kennelijk ben ik niet de enige die Lectrr’s cartoons niet de moeite waard vind.
Tevens heeft Lectrr verzocht zijn cartoons niet meer op FOK! te laten verschijnen, i.v.m. een inbraak op zijn copyright. Waar die inbraak precies zit is mij niet geheel duidelijk, aangezien er een bronvermelding bij staat. Maar dat is buiten het onderwerp van dit mailtje.
Ik wil u langs deze weg verzoeken om ons, de lezers van uw cartoon, meer Metin en minder Lectrr te geven, en mij mijn dagelijkse lach terug te bezorgen. Met mij zullen er vele lezers zijn die hiervan zullen genieten.
Met vriendelijke groet,
James1988
Leuk dat je in je eentje probeert een andere cartoonist te 'promoten' maar bedenk wel dat dan de topictitel de lading niet meer dekt. Maak er dus even een ander topic voor aan zou ik zeggen.quote:
Na overleg achter de schermen, is besloten om ook parodieën op de Lectrr-strips niet toe te staan.quote:Op maandag 24 november 2008 23:15 schreef GizartFRL het volgende:
*edit: na overleg achter de schermen weggehaald. Zie mijn volgende post.
vind ze best aardigquote:Op dinsdag 25 november 2008 10:59 schreef James1988 het volgende:
Cartoon: minder populaire sinterklaasgeschenken
Cartoon: alweer bloedbad op Afghaans huwelijksfeest
Zonde, waar ligt de grens?quote:Op dinsdag 25 november 2008 12:15 schreef DaMart het volgende:
[..]
Na overleg achter de schermen, is besloten om ook parodieën op de Lectrr-strips niet toe te staan.
Zoals Jump al aangaf, is er een e-mail binnengekomen waarin gevraagd wordt om de cartoons van Lectrr te verwijderen. Als zo'n verzoek binnenkomt, werkt FOK! daar aan mee. Een parodie of anderszins bewerkt plaatje is in de basis nog steeds dezelfde cartoon. Daarom hebben we nu afgesproken dat we geen plaatjes van Lectrr laten staan. Dit voorkomt ook onduidelijkheid over waar de scheidslijn ligt.quote:
We hebben Metin toch nog!quote:
Duidelijk.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:43 schreef DaMart het volgende:
[..]
Zoals Jump al aangaf, is er een e-mail binnengekomen waarin gevraagd wordt om de cartoons van Lectrr te verwijderen. Als zo'n verzoek binnenkomt, werkt FOK! daar aan mee. Een parodie of anderszins bewerkt plaatje is in de basis nog steeds dezelfde cartoon. Daarom hebben we nu afgesproken dat we geen plaatjes van Lectrr laten staan. Dit voorkomt ook onduidelijkheid over waar de scheidslijn ligt.
Overigens mogen links naar de cartoons op nu.nl gewoon geplaatst worden, zo lang de cartoons maar niet direct op FOK! zichtbaar zijn.
Plaatjes van Metin mogen gewoon worden geplaatst. De reden waarom die van Lectrr niet meer als zichtbaar mogen worden geplaatst is, zoals gezegd, dat namens hem een verzoek is gekomen om ze niet meer te tonen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:55 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Duidelijk.
2tal vragen nog:
Link naar een parodie/spoof mag wel?
Metin mag gewoon op het forum geplaatst worden?
quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:13 schreef Devrim_ het volgende:
[ afbeelding ]
ok...hij is slecht maar lecter is slechter
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |