Nou, als je bent afgestudeerd met een prima cijferlijst en je denkt dat iedereen om je zit te springen, dan is het niet echt goed voor je zelfvertrouwen als het vinden van een baan zo moeizaam gaat. Dus ja: ik zit nu echt heel erg aan mezelf te twijfelen. Ja, ik kan goed schrijven, maar wat nog méér? Wat heb ik een werkgever nu te bieden?quote:Op dinsdag 11 november 2008 12:40 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Viking, klopt het dat je een negatief zelfbeeld hebt?
Want je moet je dat niet laten aanpraten door iemand die jou niet kent.
Ik spook, aa-flesje, anorexiakindquote:Op dinsdag 11 november 2008 10:38 schreef Laureline het volgende:
[..]
Troost je, ik werd door de jongens op de middelbare school 'De Ijskast' genoemd
Ik had eigenlijk nog lichter verwacht. Dat hout e.d. en misschien het weer maakt het nog best donker met veel kunstlicht. Maar ruim is het zeker!quote:
quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:19 schreef Anosmie het volgende:
Vikje,
[ afbeelding ]
"Komt wel goed, schatje"
het ligt ook helemaal aan het weer buitenquote:Op dinsdag 11 november 2008 13:14 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk nog lichter verwacht. Dat hout e.d. en misschien het weer maakt het nog best donker met veel kunstlicht. Maar ruim is het zeker!
In Leiden zat het zo dicht op elkaar dat iedereen op elkaars scherm mee zat te gluren. Ik heb daar echt een bloedhekel aan.
Remia friteslijn, die heeft als enige beide voordelen:quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:21 schreef Anosmie het volgende:
SHE, welke mayonaise gebruik jij ook alweer?
Ik stond gisteren voor het schap en ik werd even dol van alle Light's, Lijnen en Halvanaises..
Dus heb ik maar niks meegenomen..
Als je schrijver wilt worden, is goed kunnen schrijven toch wel heel interessant voor een werkgever hoor.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:00 schreef Viking84 het volgende:
Ja, ik kan goed schrijven, maar wat nog méér? Wat heb ik een werkgever nu te bieden?.
quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:45 schreef kwakveense het volgende:
Ikde KB in Den Haag. De UB in Leiden is echt erg, altijd kletsende rechten studenten in de studiezalen waar t helemaal stil hoort te zijn... en muf.... en donker... ik viel er altijd in slaap.
maar de computerzale bij letteren zijn niet beter, t stinkt er naar zweet en t is heel krap. ziet er uit als een oud informaticalokaal. rrrrrr
oh mn pc doet t nog!
ben nu foto's aan t uploaden
en eenvoor vik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:47 schreef Ewelina het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Wat een lieve postquote:Op dinsdag 11 november 2008 13:46 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Als je schrijver wilt worden, is goed kunnen schrijven toch wel heel interessant voor een werkgever hoor.![]()
Waarom denk je meer dan dat te moeten kunnen bieden behalve de geijkte dingen (nauwkeurig werken, goed zelfstandig kunnen werken, goed in groepsverband kunnen werken etc.)?
Behalve goed schrijven bied je ook nog eens een prettig karakter, vriendelijkheid en humor.
Als je dat weet over te brengen in een gesprek, komt het wel goed.
Vergeet het maar dat dat eraf gaat. Ja, als ik graatmager word. Want eerst gaat alles van de bovenkant eraf en op een gegeven moment krijg ik dan een ingevallen koppie, maar dan zitten die zijbeuken er nog steeds hoor.quote:Op dinsdag 11 november 2008 10:46 schreef Laureline het volgende:
Maar als het geen bot is, maar 'zijbeuken', dan is dat toch juist goed nieuws? In dat je het er dus af zou kunnen krijgen? Ik zou gewoon een stuk bot moeten verbrijzelen om ooit heupwijdte < 100 te krijgen, maar jij kan dus gewoon nog verder afvallen!
Het is zeker hard gegaan. Tien kilo inderdaad.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:05 schreef SHE het volgende:
Ise, dat is heeeel hard gegaan!
Hoeveel ben je kwijt nu? Zal een kilo of 10 zeker zijn toch?
Je hebt trouwens ook van die zijplekkies...ik houd daar ook vet vast.
Die krijg je wel weg...als je dus 5-10 kg onder streef gaat zittenDan verdwijnen ze bij mij alsof ze niet bestaan hebben.
Ja erg hequote:
* Brighteyes werkt er!quote:
Jij moet het even melden als je weg gaat daar. Jouw baantje klinkt namelijk tof!quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:22 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
* Brighteyes werkt er!
Althans... niet bij de KB, maar bij een van de 'inwonende instituten' zoals ze dat noemen.
Mooie preview van je huisje!
*rent naar K&W
Ik wacht met spanning op de verschijning van BBC's Tess Of The D'Urbervilles op dvd. Die wordt zo rond 13 januari verwacht.quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:22 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb trouwens de bbc-versie van Wuthering Heights gekocht vanochtend. Het is één van mijn lievelingsboeken en deze verfilming had ik nog nooit gezien. De BBC maakt uitstekende boekverfilmingen, dus ik ben erg benieuwd
.
En ik ben nog een beetje in shock... de Toppers zonder Geer zijn de Toppers niet meerquote:
quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:32 schreef Greys het volgende:Meissies!
* Greys geeft Vik de kieteldood![]()
Lachen jij!
Idd. Ik had het ook al gezien. Valt me alleszins meequote:Kwak, het zeil staat enig! Ik ga even in je klustopic kijken!
Dat gaat ook niet werken op deze manier, denk ikquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:48 schreef Greys het volgende:
[..]
En ik ben nog een beetje in shock... de Toppers zonder Geer zijn de Toppers niet meer
Ja. Sowieso: die man was tot zijn hit járen níks (ik ken hem nog van z'n belspelgedoe, in 1995 ofzoquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:50 schreef Mini_rulez het volgende:
Als ik Jeroen v/d Boom was zou ik me toch een beetje tweede keus voelen.
Yes please!!!quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:51 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Dat gaat ook niet werken op deze manier, denk ik![]()
PM met m'n vriendje? Aangezien ik de jouwe gister talloze malen heb mogen bewonderen
Het gaat mij meer om de magische chemie tussen Geer en Goor die nu niet meer is. Dat wás voor mij 'De Toppers' eigenlijk, met het beetje lullig aanhangsel Frogerquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja. Sowieso: die man was tot zijn hit járen níks (ik ken hem nog van z'n belspelgedoe, in 1995 ofzo) en nu is hij ineens een topper? Ok...
.
Ik vond het juist leuk!quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Yes please!!!
En sorry hoor, van al die foto's van gisteren, het was echt wat overdreven
[..]
Het gaat niet om hits bij de Toppers, echt niet!quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:54 schreef Mini_rulez het volgende:
Ach, vind je die andere drie dan wel zulke toppers? Het is dat ze zo'n doorzettingsvermogen hebben, want Geer en Goor hebben toch ook niet vaak een hit gehad en René Froger teert nog steeds op zijn ene Nederlandstalige uitspatting. Minder aandachtsgeile mensen waren allang iets anders gaan doen.
Precies, maar daarom krijg ik de indruk dat de naam Toppers meer zelfspot is dan dat ze zichzelf echt de top van de Nederlandse muziekindustrie vinden. Wat dat betreft past Jeroen v/d Boom er misschien wel weer bij, ook zo'n eeuwige schnabbelaar die eindelijk eens geluk heeft gehad.quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:56 schreef Greys het volgende:
[..]
Het gaat niet om hits bij de Toppers, echt niet!
Het gaat om de lol. Ik ben met een vriendin vorig jaar bij een concert geweest - ook al had ik me vast voorgenomen dat nooit te doen- en ik moet eerlijk zeggen... wát een gezelligheid en een leuke sfeer! Lekker meeblèren en dansen, het was echt enig!
Ik heb precies zulke heupen. Niet per se heel breed, maar wel met 'zadeltasjes'. Ik vind het wel mooi eigenlijk, best vrouwelijk .Ik stoor me er niet aan, ze zijn ook wel in verhouding met de rest van mijn lichaam. Ik vind dat je er prima uitziet!quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:12 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het is zeker hard gegaan. Tien kilo inderdaad.
Ik sluit maar vrede met mijn zijbeuken denk ik.
Wat me een beetje stoort, is dat ze asymmetrisch zijn. Maar daar doe je verrekte weinig aan denk ik. Behalve liposuctie aan één kant misschien.quote:Op dinsdag 11 november 2008 14:59 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik heb precies zulke heupen. Niet per se heel breed, maar wel met 'zadeltasjes'. Ik vind het wel mooi eigenlijk, best vrouwelijk .Ik stoor me er niet aan, ze zijn ook wel in verhouding met de rest van mijn lichaam. Ik vind dat je er prima uitziet!
Dat boek is van Emma Donoghue, een lesbische schrijfster. Ik heb één keer eerder een boek van haar gelezen (ook een pottenboekquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:53 schreef kwakveense het volgende:
oh vik: in het segment historische lesbische fictie ben ik nu bezig in "Life Mask" over Anne Deymour (beeldhouwster) en een actrice, 18e eeuw... auteur weet ik niet...
Dat vraag ik me serieus af, hoor. Volgens mij vindt Gordon zichzelf wel een enorme topper namelijkquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:58 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Precies, maar daarom krijg ik de indruk dat de naam Toppers meer zelfspot is dan dat ze zichzelf echt de top van de Nederlandse muziekindustrie vinden. Wat dat betreft past Jeroen v/d Boom er misschien wel weer bij, ook zo'n eeuwige schnabbelaar die eindelijk eens geluk heeft gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |