abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63967267
Onderzoek naar beginfase zaak-Holloway
Gepubliceerd: vrijdag 12 december 2008 14:56 UTC
Laatst gewijzigd: vrijdag 12 december 2008 14:56 UTC

Oranjestad - De Arubaanse minister van Justitie Rudy Croes laat een onafhankelijk onderzoek instellen naar het recherchewerk in de beginfase van de zaak-Holloway. Daarop was aangedrongen door staatssecretaris Bijleveld na kritiek van Croes op het politie-onderzoek.

Croes zei vorige week dat de Nederlandse commissaris Jan van der Straten het Holloway-onderzoek in de beginfase ernstig heeft gehinderd. Van der Straten zou dat hebben gedaan om zijn vriend Paul van der Sloot te helpen, de vader van hoofdverdachte Joran van der Sloot.
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63967319
quote:
Onderzoek naar beginfase zaak-Holloway

Caribische redactie/ANP

De Arubaanse minister van Justitie Rudy Croes laat een onafhankelijk onderzoek instellen naar het recherchewerk in de beginfase van de zaak-Holloway. Dat heeft de bewindsman vrijdag bevestigd. "De voorbereidingen zijn al getroffen.''

Minister Croes beschuldigde vorige week de Nederlandse politiecommissaris Jan van der Straten ervan de beginfase van het onderzoek naar de verdwenen Amerikaanse tiener in 2005 ernstig te hebben gehinderd. Van der Straten zou daarmee zijn vriend Paul van der Sloot hebben willen helpen bij het beschermen van diens zoon Joran, die ervan werd verdacht betrokken te zijn bij de verdwijning van de Amerikaanse.

Staatssecretaris Ank Bijleveld (Koninkrijksrelaties), die ervan uitgaat dat de beschuldiging niet klopt, zei donderdag dat ze direct een onderzoek naar het verwijt van de Arubaanse minister wil. Zij vindt het vreemd dat de minister nu pas met de aantijging komt. Nederland is bereid te helpen bij het onderzoek als dat nodig is. Croes laat echter weten het nieuwe onderzoek "beslist niet op haar instructie in te stellen. Ik heb geen aanwijzing van haar nodig.''

De PVV heeft er donderdag bij de vergadering van de vaste Kamercommissie Antilliaanse en Arubaanse Zaken (NAAZ) tevergeefs op aangedrongen dat de Nederlandse rijksrecherche de beschuldigingen onderzoekt. De partij stond met dit voorstel alleen in de Tweede Kamer. VVD'er Johan Remkes verklaarde tegen de motie te stemmen, omdat hij de Arubaanse minister niet 'als de meest betrouwbare inspiratiebron' beschouwde.

Croes had ook kritiek op de Nederlandse regering. Volgens de minister is destijds gevraagd zo goed mogelijk te verzwijgen dat Joran een Nederlander is. "Hij moest zoveel mogelijk voorkomen als Arubaan. Dat heeft een Nederlandse minister -ik zeg niet wie- persoonlijk verzocht'', aldus Croes.

Bijleveld zegt zich niet te herkennen in deze kritiek. Volgens haar heeft Nederland op alle mogelijke manieren ondersteuning verleend aan het onderzoek, dat onder leiding van justitie op Aruba werd uitgevoerd.

PVV-moties
Tijdens de vergadering van de commissie NAAZ diende de PVV nog een drietal andere moties in, die allemaal werden verworpen. PVV-woordvoerder Hero Brinkman wilde met de moties voorkomen dat Nederland zou bijdragen aan de schuldsanering op de Antillen of dat daarmee zou worden begonnen voordat de Algemene Rekenkamer zich hierover heeft uitgesproken. Ook de oproep van Brinkman om in Nederland een referendum te houden over de staatkundige hervorming vond geen gehoor in de Kamer.

Een motie van SP-Kamerlid Van Raak werd wel aangenomen. Daarin vraagt hij de Nederlandse regering om duidelijk te maken wat de toekomst is van de 'speciale economische zones', oftewel belastingparadijzen, op de BES-eilanden. Staatssecretaris Bijleveld komt in januari met nieuwe belastingwetten voor de eilanden. De SP is tegen belastingvoordelen voor bedrijven, die 'niet aan de samenleving bijdragen'.
http://antilliaans.caribi(...)_ANP-vdstraten-croes
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_63968979
Lieve help, Johan 555,

Hadden daarom een aantal mensen zo'n lol?
Een onderzoek naar Jan v. Straten door Jan v. Straten van de landrecherche?
quote:
Not the Landsrechere Aruba lol
http://almanak.overheid.nl/2372/Landrecherche/
check who the commissioner is for the Landrecherche.

I think they send the "Rijksrecherche" it is a Dutch team and independent
http://www.refugeesunleashed.net/about17803-675.html

Grapje?

Oud nieuws?

[ Bericht 5% gewijzigd door yyentle op 12-12-2008 19:41:43 ]
  vrijdag 12 december 2008 @ 19:48:06 #254
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63969281
Zijn we verhuist?
pi_63969502
nee er was bonje vanmiddag weer met de 3 B trollen

morgen is ie weer open ha ha
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63969594
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 19:56 schreef johan555 het volgende:
nee er was bonje vanmiddag weer met de 3 B trollen

morgen is ie weer open ha ha
Dat onderwerp over de Kalpoe broers is ook dichtgegooid.

Lijkt wel of je daar niet over mag praten.

Moet je zeker zo nu en dan een stukje in die rebound zetten tussen al die trollen.

Daar begin ik niet aan.

Nou ja, de politie gaat met wel ze praten, alles komt toch wel uit.
pi_63969825
luister hier hoe de Tweede Kamer de Minister van Justitie van Aruba uitlacht:

http://download.omroep.nl(...)20081212_44_1kHz.mp3

Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_63969842
dichtgegooid ? zomaar het hele topic eraf ?
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63970112
quote:
Nieuw onderzoek naar beginfase Holloway-zaak
12 Dec, 2008, 14:18 (GMT -04:00)

ORANJESTAD — Minister van Justitie Rudy Croes wil het onderste uit de kan over de eerste dagen na de verdwijning van Natalee Holloway in 2005. Volgend jaar komt daar een onafhankelijk onderzoek naar, bevestigde hij vanochtend. “De voorbereidingen zijn nu al aan de gang. Het een en ander is al geschied.”

Croes doelt op de vele reacties die hij heeft gekregen nadat hij vorige week de oude onderzoeksleider en politiecommissaris Jan van der Straten beschuldigde van vriendjespolitiek in de beginfase van het onderzoek naar het verdwenen Amerikaanse meisje. Het Nederlandse Kamerlid Hero Brinkman, van de extreemrechtse partij PVV, noemde Aruba vervolgens in een gesprek met de Amerikaanse nieuwszender FoxNews ‘corrupt as hell’. Ook vele andere media in Amerika stellen de uitlatingen van Croes ter discussie omdat ‘hij er nu pas mee kwam’.

De PVV drong deze week tevergeefs er op aan dat de Nederlandse rijksrecherche de beschuldigingen onderzoekt. De partij stond met dit voorstel alleen in de Tweede Kamer. De Nederlandse staatssecretaris van Koninkrijksrelaties Ank Bijleveld zei gisteren na Kamervragen wel dat minister Croes direct moet laten onderzoeken of zijn beschuldiging klopt dat Van der Straten op Aruba het onderzoek naar de verdwijning hinderde.

Bijleveld gaf aan dat ze Croes niet kan dwingen een onderzoek in te stellen, maar vond het vreemd dat de minister pas zoveel jaar later met de aantijging komt. Daarbij ging Bijleveld ervan uit dat de beschuldiging niet klopt. Nederland is bereid te helpen bij het onderzoek als dat nodig is, aldus Bijleveld.

Minister Croes wil geen bemoeienis van Nederland en heeft het onderzoek ‘beslist niet op haar instructie’ ingesteld. “Ik heb daarvoor ook geen aanwijzing van haar nodig.” Begin december had Croes ook kritiek geleverd op de rol van de Nederlandse regering in de zaak. Volgens hem moest Aruba in 2005 zo goed mogelijk verzwijgen dat Joran een Nederlander is. “Hij moest zoveel mogelijk overkomen als Arubaan. Dat heeft een Nederlandse minister - ik zeg niet wie - persoonlijk verzocht.” Bijleveld heeft geantwoord zich niet te herkennen in de kritiek. Nederland heeft volgens haar op alle mogelijke manieren ondersteuning heeft verleend aan het onderzoek dat onder leiding van justitie op Aruba werd uitgevoerd.
http://www.amigoe.com/artman/publish/artikel_50435.php
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_63970185
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 20:08 schreef johan555 het volgende:
dichtgegooid ? zomaar het hele topic eraf ?
Ja, het zou in een later stadium (dat bepaalt FOK dus) eventueel wel weer eens open kunnen.

Vrijheid van meningsuiting op Fok.
  vrijdag 12 december 2008 @ 20:33:38 #261
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63970605
quote:
Croes laat echter weten het nieuwe onderzoek "beslist niet op haar instructie in te stellen. Ik heb geen aanwijzing van haar nodig.
Weer zo`n goedkope uitspraak. Deze man ontbeert iedere denkbare klasse. Tsss wat een clown, met z`n befbaard

[ Bericht 8% gewijzigd door bastibro op 12-12-2008 20:50:45 ]
  vrijdag 12 december 2008 @ 20:45:40 #262
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63970942
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 19:56 schreef johan555 het volgende:
nee er was bonje vanmiddag weer met de 3 B trollen

morgen is ie weer open ha ha
Ik zag het ja Petje lacht zich nu een ongeluk, de lamlul is geslaagd in zijn opzet.
Ze kwamen daar alleen om te zieken, dat moet voor iedereen duidelijk zijn geweest.

Even na Petje kwam ineens deze bolsema die, heel opvallend, zich speciaal wende tot Johan en erg familair leek met Petje.

Ze wilden Gielen`s verhaaltjes aan de man brengen en Johan onderuit halen.
Jammer dat de mod`s dit niet doorzagen
  vrijdag 12 december 2008 @ 20:49:11 #263
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63970991
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 20:07 schreef Caesu het volgende:
luister hier hoe de Tweede Kamer de Minister van Justitie van Aruba uitlacht:

http://download.omroep.nl(...)20081212_44_1kHz.mp3

[ afbeelding ]
Ja! En maar geld pompen in dat corrupte clowntje!
pi_63971202
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 20:45 schreef bastibro het volgende:

[..]

Ik zag het ja Petje lacht zich nu een ongeluk, de lamlul is geslaagd in zijn opzet.
Ze kwamen daar alleen om te zieken, dat moet voor iedereen duidelijk zijn geweest.

Even na Petje kwam ineens deze bolsema die, heel opvallend, zich speciaal wende tot Johan en erg familair leek met Petje.

Ze wilden Gielen`s verhaaltjes aan de man brengen en Johan onderuit halen.
Jammer dat de mod`s dit niet doorzagen
En iemand heeft er blijkbaar ook veel belang bij dat er niet over de Kalpoe broers wordt doorgepraat.

Je ziet het trouwens op al die fora, "gerespecteerde posters" die al van het begin af aan posten, leiden de aandacht af. Bij de refugees is een paar maanden geleden iemand moderator geworden, die negatieve stukken over VanderSloot verplaatste en weghaalde. De trollen dringen door tot de hoogste regionen. Dat staat vast. Ik weet niet of het hier ook gebeurt, maar ik heb zo'n mijn eigen ideeen erover.

Het is raar dat een topic, speciaal over de Kalpoe broers wordt gesloten.
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:03:50 #265
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63971373
Hebben we hier te maken met `dwarse operators` of heeft die BrennieBrenn(of zoiets) nogal wat invloed hier?
pi_63971538
Klachten in Feedback graag, mensen. Laat dit geen tweede rebound-topic worden
pi_63971552
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:03 schreef bastibro het volgende:
Hebben we hier te maken met `dwarse operators` of heeft die BrennieBrenn(of zoiets) nogal wat invloed hier?

Er is overigens een nieuwe moderator die dat topic over de Kalpoe broers heeft gesloten.

Vreemd.

Net als bij de refugees, was ook een nieuwe moderator.
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:14:22 #268
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63971687
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:09 schreef Polleeder het volgende:
Klachten in Feedback graag, mensen. Laat dit geen tweede rebound-topic worden
Je hebt gelijk! Zand erover
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:15:07 #269
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63971719
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:10 schreef yyentle het volgende:

[..]

Er is overigens een nieuwe moderator die dat topic over de Kalpoe broers heeft gesloten.

Vreemd.

Net als bij de refugees, was ook een nieuwe moderator.
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:16:19 #270
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63971753
Is het niet laf van Nederland om weer een afwachtende houding aan te nemen en maar te wachten op Rudy`s onderzoek?
pi_63972233
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 19:48 schreef bastibro het volgende:
Zijn we verhuist?
tijdelijk ondergedoken ???
pi_63972244
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:16 schreef bastibro het volgende:
Is het niet laf van Nederland om weer een afwachtende houding aan te nemen en maar te wachten op Rudy`s onderzoek?
Ik vind dat ook vreemd hoor!

Het is duidelijk dat er een smerig spel is gespeeld met veel onschuldige mensen maar niemand lijkt er mee te zitten.
pi_63972394
wie gaat dit allemaal morgen copieren en zetten waar het hoort ???
pi_63972443
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:32 schreef yyentle het volgende:

[..]

Ik vind dat ook vreemd hoor!

Het is duidelijk dat er een smerig spel is gespeeld met veel onschuldige mensen maar niemand lijkt er mee te zitten.
dat heet politiek , nu word het wat hoger gespeeld , de vraag is mag croes zijn eigen rotzooi opruimen of laat iemand hem zakken
pi_63972451
Ha ha duikkie
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63972479
Deepak en Satish Kalpoe: mededaders of onschuldig?

Als ik een stukje over de Kalpoes wil schrijven, plaats ik eerst deze link. Ik ben namelijk erg benieuwd wie die Steve Croes naar Deepak heeft gestuurd en heb daar toch nog wel iets over te melden.

Probleem opgelost.
pi_63972515
geen relclame maken he YYentle lol
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63972645
Ik denk dat de kalpoe's meer weten dan dat ze tot nu toe verteld hebben .
Maar of ze direct involved zijn weet ik niet
Ze zijn er denk ingeluisd of betrokken geraakt tegen huh zin in
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63972948
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:41 schreef yyentle het volgende:
Deepak en Satish Kalpoe: mededaders of onschuldig?

Als ik een stukje over de Kalpoes wil schrijven, plaats ik eerst deze link. Ik ben namelijk erg benieuwd wie die Steve Croes naar Deepak heeft gestuurd en heb daar toch nog wel iets over te melden.

Probleem opgelost.
zou me niet verbazen dat er wat blackmail bij zit. steve croes is natuurlijk gestuurt door de van der sloot aanhang, en verder is aruba een groot dorp iedereen houd iedereen in de gaten, zowel positief als negatief
pi_63973120
maar mijn mening over de broertjes kalpoe heb ik wel eens gegeven, ze zijn niet onschuldig. er is gewoon wat gebeurt in die auto, wat weten we niet maar genoeg om ze onder de duim te houden. de term mededaders is in dit geval moeilijk te beantwoorden , moeten we weten wat je onder mededaders versta. als je een criminele daad verzwijgt ben je toch al mededader ??
  vrijdag 12 december 2008 @ 22:10:20 #281
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63973382
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:09 schreef Polleeder het volgende:
Klachten in Feedback graag, mensen. Laat dit geen tweede rebound-topic worden
Dat dus. In elk topic staat wáárom het gesloten is, en het rebound topic heeft daar niets mee van doen. Als je vragen of klachten hebt kun je in FB of PM terecht.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_63973393
-edit- verder in Feedback & FAQ : meld misdaad anoniem dus.

Hier weer ontopic gaarne

[ Bericht 78% gewijzigd door Harajuku. op 12-12-2008 22:15:38 ]
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
pi_63973433
Hee gezellie, de hele ploeg in het Joran toppiik

Valt er eigenlijk nog wat nieuws te melden over Joran, zit ie nog feest te vieren in Cambodja of was z'n laatste sighting in Maleisie for real??

Vast staat in ieder geval dat noch Peterrrrr's noch Greta's programma maar een spat veranderd hebben aan de situatie en slechts Joran hebben geholpen door hem flink te betalen.
I stand with the happy Island.
pi_63973480
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:46 schreef johan555 het volgende:
Ik denk dat de kalpoe's meer weten dan dat ze tot nu toe verteld hebben .
Dat schreef Deepak ook in die mails.

Na de rechtszaak.
pi_63973633
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:11 schreef JoBuster het volgende:
Hee gezellie, de hele ploeg in het Joran toppiik

Valt er eigenlijk nog wat nieuws te melden over Joran, zit ie nog feest te vieren in Cambodja of was z'n laatste sighting in Maleisie for real??

Vast staat in ieder geval dat noch Peterrrrr's noch Greta's programma maar een spat veranderd hebben aan de situatie en slechts Joran hebben geholpen door hem flink te betalen.
o heb je achtergrond info , ik geloof niet dat de actie van pter r de vries en greta een positieve beeldvorming rond het persoon joran heeft veroorzaakt.

JORAN zakt steeds dieper in de ellende, het mag op korte termijn hem geld opleveren , het zal een hoop geld en moeite kosten om nog iets van deze familie te maken, en ik durf te stellen dat zelfs joran's jongere broertjes er last van zullen hebben dat als je googled je niet los komt van de avonturen van joran en natalee
pi_63973650
Nieuw onderzoek naar beginfase Holloway-zaak
12 Dec, 2008, 14:18 (GMT -04:00)
Email dit artikel
Print dit artikel

ORANJESTAD — Minister van Justitie Rudy Croes wil het onderste uit de kan over de eerste dagen na de verdwijning van Natalee Holloway in 2005. Volgend jaar komt daar een onafhankelijk onderzoek naar, bevestigde hij vanochtend. “De voorbereidingen zijn nu al aan de gang. Het een en ander is al geschied.”
Wanneer domme mensen domme dingen beweren, dan moet je ze niet corrigeren, maar glimlachend gelijk geven.
  vrijdag 12 december 2008 @ 22:21:39 #287
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63973715
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:39 schreef duikkie het volgende:

[..]

dat heet politiek , nu word het wat hoger gespeeld , de vraag is mag croes zijn eigen rotzooi opruimen of laat iemand hem zakken
"Minister Croes wants no interference from the Netherlands." Het lijkt wel of hij bang is voor inmenging vanuit Nederland.
Wat ook kan zijn is dat hij bij zichzelf denkt: Ik kan het beter nu zelf doen voordat er strax uit Nederland een `aanwijzing`komt.
pi_63973731
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:13 schreef yyentle het volgende:

[..]

Dat schreef Deepak ook in die mails.

Na de rechtszaak.
ik hoop dat de kalpoe's er genoeg geld aan overhouden om samen met moeders en vader ?? van het eiland afkunnen. zodra dat mogelijk is zullen we het ware verhaal wel horen. dit alles alleen als deepak en/of satisch zich niet vergrepen hebben. want liegen deden deze jongens ook al tegen hun eigen moeder
pi_63973845
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:22 schreef duikkie het volgende:

[..]

ik hoop dat de kalpoe's er genoeg geld aan overhouden om samen met moeders en vader ?? van het eiland afkunnen. zodra dat mogelijk is zullen we het ware verhaal wel horen. dit alles alleen als deepak en/of satisch zich niet vergrepen hebben. wat liegen deden deze jongens ook al tegen hun eigen moeder

Wat is de reden dat Jorans moeder tegen de Kalpoe's deed alsof ze niet wist dat Joran en Natalee bij het Marriot zijn uitgestapt?

Heb je daar een verklaring voor?
  vrijdag 12 december 2008 @ 22:33:06 #290
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63974008
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:02 schreef duikkie het volgende:
maar mijn mening over de broertjes kalpoe heb ik wel eens gegeven, ze zijn niet onschuldig. er is gewoon wat gebeurt in die auto, wat weten we niet maar genoeg om ze onder de duim te houden. de term mededaders is in dit geval moeilijk te beantwoorden , moeten we weten wat je onder mededaders versta. als je een criminele daad verzwijgt ben je toch al mededader ??
Voor mij blijven ze mededaders. Ze houden hun mond stijf (ook tijdens de laatste verhoren) dicht.
Wanneer ze iets zouden zeggen dan zou de hele beerput opengaan IMO.
Er zijn daar vreselijke dingen gebeurd en dat moet de reden zijn dat alle betrokkenen offers brengen om de waarheid in de put te houden.
  vrijdag 12 december 2008 @ 22:38:06 #291
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63974158
quote:
Vast staat in ieder geval dat noch Peterrrrr's noch Greta's programma maar een spat veranderd hebben aan de situatie en slechts Joran hebben geholpen door hem flink te betalen
.

Denk je dat de laatste ontwikkelingen daar los van staan dan?
Die zijn wel degelijk oa het gevolg van Urine`s gedragingen, die Aruba nou niet bepaald goed hebben gedaan.
pi_63974266
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:11 schreef JoBuster het volgende:
Hee gezellie, de hele ploeg in het Joran toppiik

Valt er eigenlijk nog wat nieuws te melden over Joran, zit ie nog feest te vieren in Cambodja of was z'n laatste sighting in Maleisie for real??

Vast staat in ieder geval dat noch Peterrrrr's noch Greta's programma maar een spat veranderd hebben aan de situatie en slechts Joran hebben geholpen door hem flink te betalen.
Joran kan élk moment gearresteerd worden, het bewijs hiervoor was allang geleverd
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 19:34 schreef johan555 het volgende:
Just in Dutch Hart van Nederland:

- Thai justice from the beginning have kept an eye on Joran;
- They are investigating all of the womenstrafficking stuff;
- They are now looking for the LAST PUZZLE PIECES;
- An arrest might be coming soon.
Als Hart van Nederland dat zegt, dan kán het niet anders of Joran is al onderweg naar de Bangkwang. 'There's something going on', jeweetzzzzz...
pi_63974285
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:19 schreef duikkie het volgende:
o heb je achtergrond info , ik geloof niet dat de actie van pter r de vries en greta een positieve beeldvorming rond het persoon joran heeft veroorzaakt.
Achtergrond info, nee hoor duikkie helemaal niet, ik ben niet zo'n interessant doener.
Inderdaad hebben de acties van Joran in de programma's van Greta en Peterrr niet geleid tot een positievere beeldvorming omtrent Joran maar daar was hij ook niet echt naar op zoek lijkt me, wel naar $$$$.

Beide programma's hebben echter absoluut niet bijgedragen aan het oplossen van deze zaak, sterker nog ze geven het OM alleen maar meer ammunitie om te zeggen; Joran is een leugenachtige mafkees, wij hebben geen bewijs van een misdaad dus hup in de Cold Case lade met deze zaak.
quote:
JORAN zakt steeds dieper in de ellende, het mag op korte termijn hem geld opleveren , het zal een hoop geld en moeite kosten om nog iets van deze familie te maken, en ik durf te stellen dat zelfs joran's jongere broertjes er last van zullen hebben dat als je googled je niet los komt van de avonturen van joran en natalee
Tsjaa dat het niet goed gaat met Joran lijkt me geen verrassing en dat deze zaak een wissel trekt op de hele familie is ook evident.
I stand with the happy Island.
pi_63974492
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:41 schreef Polleeder het volgende:
Joran kan élk moment gearresteerd worden, het bewijs hiervoor was allang geleverd

Als Hart van Nederland dat zegt, dan kán het niet anders of Joran is al onderweg naar de Bangkwang. 'There's something going on', jeweetzzzzz...
LOL Pol, misschien moet je je nick maar in Bolleeder veranderen dan zijn we de 4B's met een eigen mening

But seriously, je hebt natuurlijk gelijk dat hele PrdV verhaal heeft nergens toe geleid al roept de campingzender nog zo hard.
Het heeft de reputatie van onze campingspeurder denk ik ook geen goed gedaan, de kritiek op hem is niet mals in de wat meer gerespecteerde media.
I stand with the happy Island.
pi_63974620
Waarom adviseerde Jorans moeder Deepak en Satish direkt naar huis te rijden?

Waar was ze bang voor?

Dat ze aangehouden zouden worden en de waarheid zouden vertellen, waardoor de politie veel te vroeg dichter bij de waarheid zou komen?

Joran vertelde Patrick toch dat hij tegen Daury had gezegd dat Deepak en Satish ook wisten waar Natalee was uitgestapt. Dat moest ook even geregeld worden volgens Joran.

Was dat de reden dat hij Deepak belde?

Daury, toevallig met een bootje een paar meter verderop waar ze Natalee even naartoe droegen?
  zaterdag 13 december 2008 @ 00:44:38 #296
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63977643
-edit- bagger

[ Bericht 98% gewijzigd door Harajuku. op 13-12-2008 01:15:54 ]
  zaterdag 13 december 2008 @ 01:17:37 #297
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63978328
Ja, er missen wat reacties. Bagger en reacties daarop zijn weggehaald.

En maar weer ontopic!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 13 december 2008 @ 01:43:52 #298
207372 bastibro
I`ll get there
pi_63978780
Toen alles nog goed leek te gaan

pi_63980971
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:22 schreef duikkie het volgende:

[..]

ik hoop dat de kalpoe's er genoeg geld aan overhouden om samen met moeders en vader ?? van het eiland afkunnen. zodra dat mogelijk is zullen we het ware verhaal wel horen. dit alles alleen als deepak en/of satisch zich niet vergrepen hebben. want liegen deden deze jongens ook al tegen hun eigen moeder
Waarom zouden Deepak en Satish van het eiland afwillen?
De Kalpoe broers hebben zich niet aan het meisje vergrepen: dat ze de waarheid vertelden was allang duidelijk, ze zijn vrij snel vrijgelaten.
Het is dankzij de illegale getuige (geregeld door VdS?) dat ze later weer zijn opgepakt.

Hun verhalen komen nog wel.

Heeft mevrouw VanderSloot alle brieven en mails geschreven, al die dwaalsporen uitgezet, en alle beschuldigingen tegen iedereen bedacht? De familie was in 2005 ook al erg actief op fora, toch?

Waarom zou Jorans vader zijn baan verliezen als hij niets verkeerd heeft gedaan?
Een rechter in opleiding verliest zijn baan toch zeker niet omdat zijn zoon uit de bocht vliegt?
pi_63981077
"I lied and that's the truth"--Joran Van Der Sloot--
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')